Przynależność

20 październik, 2020, Autor:

Ostatnio usłyszałem w radio kołchoźniku, że jeżeli nie zakładasz majtek na pysk to manifestujesz swoją przynależność polityczną. Aha, czyli przed stożkodemią wszyscy byli politykierami. Dobrze wiedzieć. Pewnie nawet anarchiści i inni apolityczni, którzy gówna kijem nie tykają ni to czynem ni to gadką. To może pacjentom z cudownymi bożymi respiratorami też należy przypiąć łatkę, że oni opcja kaczor 1 lub kaczor 2 ew kot Zonk z „Idź na całość”. Najlepiej to by było jakby były staty w stylu – zakażenie partią X albo ofiary śmiertelne partii Y. I niedotlenienie mózgu. Partia wasza mać

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Przynależność”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  21 październik, 2020 o godzinie 00:17

  Co to za narzucanie jest:D
  A jak dupy nie podetrę to jestem antyszczepionkowcem, czy pro?:D

  W ogóle bardzo radykalnie zaczyna sie robić w społeczeństwie globalnym. W tym roku przewijał się wątek cancel culture w mediach, poruszany też w Social Dilemma. Ogółem tracimy umiejętność rozmowy z innymi poglądami.
  Z jednej strony troche przykro, bo może być w świecie ludzkim znacznie gorzej niż teraz, ale z drugiej strony może nasza rasa wymrze w końcu i będzie tu pięknie.

 2.  Lemmy pisze:
  21 październik, 2020 o godzinie 15:46

  To chyba dobrze, ze nawet nie wiem, co to jest. Jak narazie to budowanie wlasnej odpornosci jest zakazane, silownie, sekcje, osrodki sportowe w chuja zamknac (ja nie laze, ale to przyklad i kropla w oceanie gowna). I przekaz jest mniej wiecej taki: w sklepach koruniorza nima. W kwestii rozrywki teatry kina itd to tam siedziec i pierdziec w stolek samo zdrowie 25% w przestrzeni zamknietej (publicznej…). Stadiony i mecze som hore i mimo otwartej przestrzeni nie wolno nie wypada nie i chuj, doping z mp3 :D Siedzcie, nie cwiczcie, oferujemy wam niedrogo tabletke szczescia na sranie albo szczepionke (dr mengele tfu zbrodniarza pedrosa pedryla czy tam tedrosa co pomordowal swoich i jest na uslugach komuchow), zaraz poznakujemy bydlo. A dowody naukowe? Tv to dowod, bo tak powiedzo i chuj, nie dyskutuj. Ja nie wiem, srovidow podobno od paru lat jest kilka, ale ten markieting trza bylo dobrze przygotowac. Nima innych chorob, tylko pierdolcuś. Jak oglosili hiv i aids ktore byly od chuj wi ile czasu to ludzie klamek bali sie dotykac. Historia lubi sie powtarzac. No i co te kurwy robily tyle czasu, jak narazie to influencerka i odgrzewanie kotleta zamiast konkretnie jakis papier pokazac, dochodzenia naukowe, dopuscic koronerow do glosu, obiektywnie podejsc do sprawy, bo jakos choroby wspolgrajace czy istniejace – tego sie unika jak ognia, byle staty sie zgadzaly i hajsik. I influencerow lekarskich na zlecenie, te same mordy pokazywac prorokow. W kanadzie nie trzeba sie przebierac jak na kabaret. Ja dzis ide bez majtek na pysku wyniesc smieci i z daleka widze 2 postacie. 1 majtki 2 kask. Qrwa to juz sie zaczal karnawal? :D O a smietnik zajebany, miejsca nima, pewnie strajki smieciorzy. Nikt kurwa sie nie spodziewol… Maskoziemcy atakujo

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.