ReCYClinK Po Słoikowemu

8 października, 2020, Autor:

Się kurwy obudziły z recyklingiem. Reklamy, propaganda – taka sytuacja. A może tak byście kurwy niedomyte i odmóżdżone popatrzyły, jak to się robi np w Niemczech? Ale nie, bo dej i zrób z siebie białego murzyna, by śmieciarze nie narobili się za bardzo. W DE płacą uczciwie za każdą butelkę, więc tam nie ma prawa nic się walać na ulicach, poza tym każdy szanujący się bezdomny/menel albo 2w1 zarabia więcej niż pierwszy lepszy robol na legalu z mieszkaniem.

Więc może zacznijcie płacić, a nie straszyć karami i ściągać śmietnikowe haracze, to wtedy recykling będzie cycuś glancuś. Ale nie, bo ekszpert w rejdioł musiał się zaorać tekstem z PRL-u. Że wszystkie butelki na świecie nadają się do recyklingu, tylko tu się nie opłaca, bo mamy nieforemne, nie unijne itd. I że za komuny się dało, a teraz się złe produkuje no i nima odpowiednich maszyn czy coś w tym guście. No ja pierdolę, co za daremne chujozy się udzielają publicznie… Powołać ministra PrawIlnej Smietnikowości!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “ReCYClinK Po Słoikowemu”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  9 października, 2020 o godzinie 23:45

  W PL była próba wprowadzenia butelkomatów. Skończyło się fiaskiem (nie możliwe, co?:D) przez przepełnienie chyba. Nie było komu opróżniać tych automatów i zrobili to nieopłacalnie.
  W niemczech jest kaucja na plastikowe butelki i fanty, cole itd są sprzedawane w takich butlach z grubego plastiku.

  A wracając ze sfery marzeń w rzeczywistość to istnieją w pl całe mafie śmieciowe:D mysle ze porządek bedzie zaprowadzony oddolnie, jesli bedzie w ogóle.

 2.  Lemmy pisze:
  13 października, 2020 o godzinie 04:50

  Kamery niech zainstaluja, dlugo im tam wytrzymaja

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.