Wybory czyli na bakier z rozumem

5 lipca, 2020, Autor:

Niejednokrotnie patrząc na Prezerwatywenta Rzeczy Pisuarowej oraz próbując skoncentrować się na tym co mówi ten Pan, zastanawiam się czy on zdaje sobie sprawę w jaki gnój zabrnął swoimi przemówieniami i czynami. Jest rzeczą dla mnie niepojętą propagowanie nierówności społecznej, a już totalnym rozkurwem jest publiczne przyznawanie się do stosowania dyskryminacji wobec mniejszości. To jest bardzo zły sygnał dla obywateli. Raz, że zdobywanie wyborców w ten sposób obnaża jak miernym politykem jest, ale też pokazuje jego kręgosłup moralny, który najwyraźniej zanikł. Dwa, wywołuje w mniej zaawansowanych intelektualnie obywatelach niechęć do innych ludzi. Polskie społeczeństwo w większości składa się z osób, które są zdalnie sterowane. To jaskrawo bije w gały jak wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. Obecny rząd wie doskonale, że jego elektorat rozumem nie grzeszy, więc stosuje proste metody, które poprzez wyzwalanie emocji (czasem nawet pozytywnych, ale najczęściej o wymowie negatywnej) pozwalają wpływać na to społeczeństwo.

Ale zatrzymajmy się na chwilę. Rząd nie może przecież być zlepkiem skurwysynów do jasnej cholery! A jednak może :-] . Prezerwatywent stojąc na straży Konstytucji nie może szczuć jednych drugimi! A jednak może :-[ . Wpierdolono nas na minę. Jak zwykle dolegliwości tego kurestwa odczują ludzie, którzy mają coś do stracenia i operują rozumem w warstwie myślenia abstrakcyjnego. Czyli co, aby nie być dawcą kapitału oraz prześladowanym trzeba stosować spryt i kamuflować się, aby ukryć się pośród prężnego elektoratu? Na to wygląda. Ludzie, których ciemny lud wybrał są nie tyle co nieodpowiedzialni, ale totalnie zepsuci. Nasycenie nienawiścią wśród kukiełek przedtelewizyjnych ostatnio idzie bardzo w górę. Ludzie prymitywni nienawidzą innych ze względu na wyznawaną opcję polityczną! Nienawidzą, bo powiedziano im aby nienawidzili. Ten kraj usiadł na dupę i przygniótł to wszystko na co Polacy długo pracowali i czekali mimo przeciwności serwowanych przez poprzednie rządy. Obawiam się, że równie długo już nie stanie na nogi. Chyba trzeba wiać. Trzeba wiać nawet o kulach i na wózku inwalidzkim tak jak zrobili to niektórzy nasi rodacy podczas trwania komunizmu. I nie patrzeć już wstecz.

Szkoda tylko, że w RP triumfuje bezmyślność. Osoby na emeryturach powinny poczuwać się do tego, aby przekazywać u schyłku swojego życia pałeczkę młodym wspierając ich. Niestety w większości przypadków to nie działa. Być może dlatego, ze nikt ich tego nie nauczył. Być może całe swoje życie walczyli o przetrwanie, więc nie myślą o tym, że następne pokolenia będą musiały zmagać się z tym gównianym systemem. Ta krótkowzroczność może się przyczynić do zaistnienia sytuacji, gdzie młodzi ludzie lawinowo zaczną wyjeżdżać. Nabędą wiedzę akademicką i uciekną na zachód. Wtedy dopiero będzie bolało. Wtedy dopiero nasi seniorzy pojmą w pokorze, że trzeba było iść razem z młodymi na wybory i głosować na kandydata, który ma jakiś pomysł na poprawę jakości życia, a nie drze mordę na wiecach grożąc palcem oraz non-stop obiecuje gruszki na wierzbie albo co gorsza kupuje wyborców za ich własne pieniądze. Polacy się jeszcze obudzą z ręką w nocniku i bobkiem w tej ręce. Jak nastanie renesans hiperinflacji i nie będzie co żreć, jak skonfiskują wam emerytury to będziecie skomleć jak psy. I z pewnością obarczycie całą odpowiedzialnością swój rząd za taki stan rzeczy. Ale to nie będzie miało znaczenia. Będziecie dziady musieli stanąć przed lustrami i zdać sobie sprawę, że to przez was wybuchło rozpasanie. I co wam wtedy powiedzą wasze dzieci zza granicy? Wybrałeś Prezerwatywenta to masz. I położą na was chuj, tak jak wy teraz na nich chuj kładziecie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Chujowo, Ludzie, Polityka i gospodarka, Życie

komentarze 2 do “Wybory czyli na bakier z rozumem”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  6 lipca, 2020 o godzinie 13:17

  Pff… mniej więcej co 4-5 lat nadchodzi czas wyciągania afer, co trochę lustruje scenę polityczną. Jak prezydent stolicy wystartował to miałem nadzieję, że wypłyną reprywatyzacje, niesprawiedliwe procesy z nią związane (Śpiewaka przecież Dudeł ułaskawił z miesiąc temu!), wezmą się za Duboisa. A tu hurr durr, patrzcie deszcz w Warszawie! Największy mój zawód w tej edycji.
  Ale czy to świadczy o hujowości sztabu Dudeła? Raczej o mojej chybionej opinii na temat naszego społeczeństwa. Jednak jesteśmy kartoflanym społeczeństwem.

 2.  Lemmy pisze:
  9 lipca, 2020 o godzinie 16:47

  Zacytuje post i test alkoholika hipokryty Kukiza, ktory sie spierdolil, ale temat nadal na czasie, w sumie przewidzial swoja przyszlosc, post sprzed 5 lat, tekst 25 lat: Równo 20 lat temu napisałem tekst o obietnicach wyborczych ,a ściślej – o mamieniu Ludu przez systemowych, partyjnych cyników. Tytuł- „Kurze móżdżki”.
  Przeraża aktualność tego tekstu …DWADZIEŚCIA lat temu napisany! I cały czas kręcą się te kurze móżdżki w kółko… Od jednych do drugich… Tak sie kręcą, że wkrótce same sobie ukręcą łby.
  Idą kurze móżdżki
  po wieści do wróżki
  Wróżka myje nóżki
  bo lubią to wróżki
  Kurze móżdżki idą
  z nadzieją i zwidą
  Że dostaną ziarna,
  duchowego jadła
  Zmyła wróżka nóżki
  piją kurze móżdżki
  Piją wodę z mydłem,
  szczęśliwe mamidłem
  Wróżki im mówiły,
  by wodę wypiły
  Więc wodę wypiły
  bo wróżki mówiły…

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.