Kurza Ślepota Starej Humanistki

22 maja, 2020, Autor:

Siemano to mój pierwszy wkurw. Może nie będzie jakoś soczyście wykurwiście, ale jak narazie delikatnie.
Wkurwiłam się dzisiaj fest na jebaną babę od polaka. Samo moje zdziwienie, że ta stara miągwa nadal uczy, chociaż za chwilę będzie sobie musiała trumnę zamawiać, doprowadza mnie do szału. Każe napierdalać 4 arkusze dziennie NO BO PRZECIEŻ JEJ PRZEDMIOT JEST W KURWE NAJWAŻNIEJSZY! Choć inne przedmioty tylko czyhają na ten moment aby wyjebać z masą gówna do robienia. No ale i tak ten element nie jest tak zaiście wkurwiający. Najbardziej wkurwia mnie fakt, że te wstrętne babsko każe za każdym razem wysyłać ten jebany arkusz 3 razy bo jest ślepa i nie potrafi w komputery. Może nikogo by to nie dziwiło jakby było to JPG robione kalkulatorem, rozmazane jak makijaż Maryli Rodowicz podczas intensywnego tańca na Scenie „Sylwestrowej Dwójki”, ale do chuja sromotnego jest to printscreen z worda, a czcionkę zawsze tej prukwie wykurwiam na 30 Arialem, a ona przez swoje zajebiste umiejętności nadal nie umie tego przeczytać. ZASTANAWIA MNIE KURWA JAKIM CUDEM. Na szczęście przede mną jeszcze tylko 2 lata z tą kobietą, o ile szybciej nie spierdoli na łono Abrahama, ponieważ pewnie wtedy odejdzie na emeryturę. Mam swoistą nadzieję, pomimo, że ja już wtedy także odejdę, ale jest to plus dla nowych uczniów w przyszłości.

A teraz z dedykacją dla tej mendy: WYPIERDALAJ!

Dziękuję za wytrwałość czytając ten syf z kanału weneckiego (tam najbardziej jebie gównem).

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Różności

komentarze 4 do “Kurza Ślepota Starej Humanistki”

 1.  Lemmy pisze:
  23 maja, 2020 o godzinie 02:17

  A sprobuj belfrom jeszcze powiedziec, ze „i tak bede co innego zdawac na maturze” albo isc na uni gdzie dany przedmiot mozna se w dupe wsadzic to bedzie perma foch

 2.  Letalne Prącie pisze:
  23 maja, 2020 o godzinie 08:38

  Śmiechłem z Rodowicz i łonna Abrahama:D

 3.  kot pisze:
  27 maja, 2020 o godzinie 04:44

  To wysyłaj jej pliki z Worda, miast zdjęć. Nie rozumiem co wszyscy się na te zdjęcia uwzięli miast normalne pliki wysyłać w dzisiejszych czasach. Wszystko oparte na skanach :/.

 4.  kot pisze:
  27 maja, 2020 o godzinie 04:45

  A nauczyciele to już standard, że w kompiutery nie umio haha.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.