kurwica podatkowa angielsko-polska stopniem komplikacji równa Modzie na sukces

30 kwietnia, 2020, Autor:

Nerw mnie dzisiaj chwycił.  PIT robiłem online.

Ale od początku.

Pracuję na kontrakcie w UK dla firmy z Polski – 9 miesięcy w roku. W Polsce moja firma płaci mi pełny ZUS i zdrowotne, ale angole mają to w piździe i tu jako SAMOZATRUDNIONY płacę sobie drugie zdrowotne, angielską emeryturę olewam, ale może kiedyś to zapłacę, ale chuj wie ile tu posiedzę, a jak mniej niż 10lat to chujnia.

Rozliczam się z angielskim urzędem skarbowym, ALE w Polsce mam jeszcze dla jaj umowę zlecenia – po co – do dzisiaj nie wiem, ale chyba tylko po to, że jakby mnie chuj strzelił jak jestem 3 miesiące na wakacjach, to żebym miał zdrowotne.

TU sedno sprawy! I przez tą jebaną umowę zlecenia muszę rozliczać PIT w Polsce i w PIT ZG pisać ile zarobiłem w UK

W Polsce się wymeldowałem. Nie ma mnie kurwa!

PO KIEGO CHUJA POLSKI URZĄD SKARBOWY OBCHODZI ILE ZARABIAM W UK?!?

Chyba tylko, żeby mi to zabrać co tu zarabiam, bo urzędasa chuj strzela, że tyle kasiory nie może opodatkować w Polsce, ale chwilowo kurwy nie mogą tego zrobić – bo mamy podpisaną umowę z UK.

ALE Kotojebca kiedyś wspominał o opodatkowaniu Polonii.

Jeżeli to zrobi,to Polonia, Kotojebcy najpierw kota wygłodzi i podkurwi a później wsadzi mu go w dupę , a później ich obu utopi w stawie kurwa!

Taki kurwa chuj, żebym po 13 latach tułaczki po świecie płacił podatki w Polsce!

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Biurokracja

komentarze 2 do “kurwica podatkowa angielsko-polska stopniem komplikacji równa Modzie na sukces”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  1 maja, 2020 o godzinie 13:29

  A UK nie ma czegoś takiego jak ekuz, że jak płacisz zdrowotne w jednym kraju na caly rok, to mozesz na tej podstawie korzystać z publicznej opieki tez za granica?

  Dla mnie rozliczenie podatkowe jest przezajebista sprawą. Zeby rozliczyc sie wspolnie z małżą i odliczyc sobie ulgi podatkowe stosowalem sie do porad z rzadowej tej stronki do rozliczania. I trzeba bylo podac jakis przychód to bylo ze 40 opcji w zależności od wersji druku. A to przecież ieden rok wstecz tylko:D strasznego raka nadmiaru przepisów i zmian mamy.

 2.  luke pisze:
  1 maja, 2020 o godzinie 15:10

  ekuz nie pokrywa wszystkiego…
  dwa angole w dupie to mają – księgowa się odwoływała to jej odpisali,że jako samozatrudniony mam bulić zdrowotne w UK…
  Poszedłem do przychodni tylko się zapisać, to baba mi tyle papierów dała, że zrezygnowałem, a jak tych papierów nie wypełnię to lekarz mnie nie przyjmie itd.
  no i bulę…bo jak nie zabulę to tu są kary w chuj sążniste…

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.