Kontrwkurw od czytelnika

25 lutego, 2020, Autor:

” Poproszę o udostępnienie tego wkurwa anonimowo. Kurwa pozdrawiam ”

LP: z przyjemnością!


Tak czytam tę stronę i czytam i zaczyna mnie wkurwiać to nasze społeczeństwo. Wszędzie biadolenie o tym jak komu ciężko, że życie się nie udało, że rodzice zawiedli, że kredyt, że pracy nie ma, że praca za ciężka, że mało płacą, że chujów sto w skrócie rzecz spokojnie ujmując.
Ilu z potencjalnych ofiar tego jakże okrutnego i nie znającego litości świata zastanawiało się nad tym że maja X kurwa lat i są już na tyle dorośli żeby wziąć odpowiedzialność za własne życie?
Do wszystkich sfrustrowanych ofiar instytucji, rodziny, bliskich, kredytów czy innych chujostw tego świata – dorośnijcie kurwa, nie macie 5-ciu lat, że ktoś przyjdzie i załatwi wasz problem. To co było w 2kXX było chujowe ale na chuj codziennie wstajesz z myślą o jebanym 2kXX. To że ktoś ci sprawił przykrość nie znaczy, że masz się nad sobą użalać. Tę osobę chuja obchodzisz Ty i to jak się czujesz. Myślicie że waszych znajomych bardzo obchodzicie? Zamiast szukać wsparcia zacznijcie oczekiwać od siebie samych szacunku, a nie, że ktoś przyjdzie i was kurwa poklepie po pleckach bo dzidzi smutno.
Jeszcze jedno – zamiast czekać, aż ktoś was przeprosi za to co zrobił może sami się przeprosicie? Jeżeli cię koleżanko/kolego ktoś nie pokochał to Ty pokochaj siebie. Możecie kurwa latami czekać na moment, aż ktoś wam powie coś czego oczekujecie. Chuja dostaniecie i będziecie marnować jebany czas na kogoś kogo nawet kurwa nie obchodzicie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 5,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 7 do “Kontrwkurw od czytelnika”

 1.  Lemmy pisze:
  26 lutego, 2020 o godzinie 23:56

  No coz… Brzmi jak apel o zamkniecie MW

 2.  Letalne Prącie pisze:
  27 lutego, 2020 o godzinie 00:17

  Jest pełen wkurwienia, więc jak najbardziej nadaje się do publikacji!

 3.  KruQ pisze:
  28 lutego, 2020 o godzinie 09:25

  Czuje się zaatakowany przez ten wkurw

 4.  Cyk Pyk pisze:
  2 marca, 2020 o godzinie 12:35

  O kurwa, ale ładunek. Ten ktoś albo ci ktosie powinni natychmiast objąć stanowisko Ministra Zdrowia/Ministrów Zdrowiów :-) . Ta autentyczna troska o dobro wyrażona nieśmiertelnym: […]dorośnijcie kurwa[…] przekonała mnie, że jest to właściwe podejście, lol.

 5.  Nuka pisze:
  2 marca, 2020 o godzinie 15:32

  Dobra, wypierdalać.

  Albo żartowałam.
  Nie wypierdalać.

  Coś w tym jest prawdy, że należy cieszyć się dniem, zacisnąć dupę i nie przejmować mało wartościowymi ludźmi. W ogóle od dziesiątego akapitu (liczonego od końca) – mam wrażenie, że mi Anonimku ciśniesz. ;p Nie wiem, ale chyba tak właśnie boli odcisk. Chuj więc w dupę ludziom, z którymi spędziłam Sylwestra 2018/2019 (tutaj –> lokowanie mojego starego wpisu: Pro8bl3m). Serio, jebać Was.

  A my… My zapierdalajmy po swoje.

 6.  Nuka pisze:
  2 marca, 2020 o godzinie 15:44

  P.S. I kimkolwiek jesteś, to skoro jesteś na stronie „Megawkurw”, to nie licz, że my tu będziemy sikać różami. W kościele nie ma ateistów, a właściciel malucha raczej nie przesiaduje w Rolls-Royce. Nie sądzisz? Każdy produkt ma swojego nabywcę.
  Więc wchodząc w analizę tego co czytam – mocno prawdopodobne, że z jakiegoś powodu Twoje życie okazało się być w jakimś aspekcie ciężkie, bądź i nawet chujowe. Czemu? Inaczej zajmowałbyś/zajmowałabyś się swoim szczęściem i miał(a) w chuju resztę.
  Zresztą… Nie przejmuj się. Ani Nami. Ani tym krajem i jego mentalnością. Możesz zmienić tylko siebie i stronę z „Megawkurw” na „Megaszczęście”.

  Ale dobra – bo ja to jednak z Nicku, a Ty tam cicho syczysz z anonima.

  Pozdro!

 7.  Lemmy pisze:
  5 marca, 2020 o godzinie 01:51

  Dobrze powiedziane, Nuka. Deczko to tak wyglada, jakby tu sie jakas duchowna owieczka z wykopa zagubila. Nie lubisz wkurwow to po chuja tu siedzisz i placzesz o wpisy, chyba, ze zycie ci niemile, anonosławie ew sławo i tak se przy okazji ponołlajfisz i pobrandzlujesz sie tu na innych. Moze najpierw zrozumta idee tejze strony. To nie gówno typu wykop, gdzie 1 drugiego ucisza, bo jest jakas jebana hierarchia i poprawnosc polityczna, bo jak to tam sie zwiecie? swiezynka i starowinka aka „usun konto”. Sami sie usuncie, a innym dajta zyc, rakodawcy

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.