Ona jest pedałem…

12 listopada, 2019, Autor:

Wybaczcie, nie miałem lepszego pomysłu na tytuł wkurwa, do tego relatywnie szybkiego i krótkiego jak na mój rozmach. Trza trochę rozruszać sztuczny tłok na MW. A Wpis miał być do poprzedniego, ale go odczepiłem, bo nie chciałem już robić tasiemca. W zasadzie to trzecia nazwa na jaką wpadłem i w sumie najbardziej adekwatna.

Kiedyś miałem trochę podobną i inną sytuację zarazem. Nie dotyczyło to bezpośrednio mnie. Był koleś i laska. On Jezus ona Mojżesz. Serio takie ksywy mieli. Nie znali się. Ja też ich w zasadzie nie znałem. J postanowił się umówić z M. Były to jakieś czyjeś urodziny. Coś tam do niej zarywał. Ale w pewnym momencie ona się przelizała z jakąś tępą cipą. Nie wiem też czy ona była lesbą czy bi. 1 chuj, to już bez znaczenia. Powiedziałem to J. J się załamał i noc się skończyła na podtrzymywaniu morale załamanego chłopa ze sporym zapasem %. Jak zwykle człowiek patrzy na swój interes, tak autentycznie żal mi było typa.

Piliśmy całą noc i było mi przykro, że typ się poświęcił, miał jakieś nadzieję, etos rycerski, jakiego dziś już nie uświadczysz a tu taka wolna amerykanka i cios w ryj za friko. Pamiętam że powiedział „tak się nie robi”. Dokładnie. Ale tłumacz to koniowi a raczej klaczy na miedzy. Się umawiasz a potem idziesz w tango z kim innym i osrywasz gościa. Jakie to kurwa dojrzałe. Poświęcić czas, nerwy, emocje, kasę na dojazd, bo naprawdę dojazd był mega chujowy i długi, pełno przesiadek. Wiem z doświadczenia, bo sam byłem w jego okolicach, jak się spotykałem z inną łosicą i też zaliczyłem gonga, bo uwiódł ją 2x starszy koleś po 30 (my mieliśmy z 16/17), jej nauczyciel się wieszał na kablu od żelazka przez nią, więc nie chcąc mieć go na sumieniu dała mu dupska, a mnie olała.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “Ona jest pedałem…”

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.