Reklamy

3 czerwca, 2019, Autor:

Jak widzicie w tytule, wkurwiają mnie reklamy, nie muszę chyba za bardzo uzasadniać dlaczego.  Są tak samo wkurwiające jak w telewizji jak i w internecie.

Zacznijmy od telewizji. Fajnie się w końcu kurwa zrelaksować po ciężkim dniu, he? Nie, kurwa. Włączam telewizor, a tu nagle wyskakuje jakaś reklama z muzyką, od której bolą uszy. To było jakiegoś samochodu, ale chuj pamięta jakiego dokładnie. Albo reklama Bambino. Facet wchodzi pod prysznic, ma szampon w zasięgu wzroku, a ten jazgoczy do Miśki „Teeeeee!!! Miśka, mamy coś do mycia???!!!” „Ty, Miśka!!!”, no Miśka, chodź tu szybciej, muszę sprawdzić jak wytresowana jesteś.. Och, w końcu przyszłaś, a teraz podaj mi w końcu ten cholerny szampon, bo nie będę mokry stał przez 3 godziny. Oh, dobrze się spisałaś, w nagrodę mniej nachlapię Ci w łazience, abyś nie musiała tyle sprzątać.

Myślicie, że reklamy w internecie są lepsze? Są nawet bardziej wkurwiające niż w telewizji. Wchodzę sprawdzić pocztę… Dobra, wystarczy wpisać hasło i będę zalogowany na swoje konto… Zaraz, zaraz! Zapomniałem chyba o czymś… A no tak! Musi wykurwić reklama na całą stronę, fruwająca, latająca, zwiększająca mi ciśnienie. Mało tego, raz wszedłem na jakąś stronę, wtedy akurat miałem założone słuchawki na uszach.. Ktoś zaczął na tej stronie pierdolić. Początkowo w ogóle nie byłem zorientowany, o co chodzi. Później zobaczyłem, że w prawym dolnym rogu wyskoczyła jakaś jebana reklama.

Reklamy na YouTube są co raz bardziej irytujące. Mimo, że nie oglądam tam za dużo filmów to i tak za każdym razem jak odpalam film to musi wyskoczyć reklama na 20 sekund bez pominięcia. Myślicie, że czekam tyle czasu? Chuj z tym, odświeżam stronę do skutku.

Mój wpis i tak nie sprawi, że reklamy będą mniej irytujące…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 9,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności, Życie

1 komentarz do “Reklamy”

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.