Gimbaza

3 maja, 2019, Autor:

Kurwa!!! Takie słowo mam na myśli, kiedy tylko myślę o tej niedojebanej gimbazie. Zawsze myślą, że są fajni, bo mają towarzystwo. Takie ścierwo jest irytujące zarówno w internecie, jak i w realu.

Pamiętajcie: zasada numer 1, nie zakładajcie kont na FB, a jak już zakładacie, to nie dodawajcie do znajomych tego jebanego ścierwca. Powiedźcie mi, co ma za sens oznaczanie pierdyliard osób na jednym jebanym zdjęciu (nawet jak tych osób tam na tym zdjęciu nie ma) i dodawanie jakiegoś depresyjnego cytatu dla dzieci! No KURWA! Ponadto jak widzę te komenatarze pod tym rażącym zdjęciem, to nie wiem czy jebnąć się patelnią czy tłuczkiem do mięsa. Jak widzę wpisu typu „Piękna/y, najlepsza/y (miliard emotikonek, serduszek i chuj wie czego)” to mam ochotę popełnić samobójstwo. Jeszcze gorzej jest ze „związkami” na FB. Ta gimbaza pisze do siebie na Messengerze wiadomości typu „kocham cię skarbie (miliard emotikonek, serduszek i chuj wie czego)”, a ta osoba odpowiada „ja ciebie teeeż!!!!!!!!!!!!!!!”. A po 2 dniach gorzki rozwód. Pamiętam, że 2 lata temu byłem w grupie na Messengerze z taką jedną gimbazą i tam co chwile były jakieś pierdolone kłótnie! I te ich teksty typu „ha! zabrakło ci argumentuf!!!” (błąd ortograficzny zrobiony celowo). No ja pierdole, jakby oni mieli trochę oleju w tych ich pustych łbach to by zrozumieli, że najlepiej jest ignorować wszelkie kłótnie, itp. Ci debile z resztą sami próbowali mnie sprowokować i potem pisali takie rzeczy, że mi zabrakło argumentów, itp. ale po co się przejmować zdaniem jakiegoś idioty, co i tak nie ma innego życia niż messenger i facebook? No właśnie. Ponadto na tych grupach co chwilę ktoś pisze, że chce się zabić bla bla.. Rozumiem, można mieć problem życiowy, ale ci idioci nie muszą zwracać na siebie uwagi pisząc zdania typu „chcę się zabić!! (miliard płaczących emotikonek, złamanych serduszek i chuj wie czego)”. Od tamtych dwóch lat, nie używam aż tak intensywnie Facebooka jak kiedyś. Wypierdoliłem całą gimbazę ze znajomych i mam teraz 50 znajomych. Dla mnie to dużo, ale dla nich to trzeba mieć co najmniej 4000 znajomych na FB, żeby być kimś. Tylko, że można mieć 400000 znajomych na FB, a w realu? Ha! Właśnie, więc morda w kubeł jebane gimbusy, co nie mają życia, tylko siedzą w tych pierdolonych telefonach, nie ruszą dupy nigdzie, tylko siedzą w tych jebanych telefonach. Zaczyna mnie to przerażać, bo ta nowoczesna technologia sprawiła, że te gimbusy mają pustke we łbie.

Ufff, ale się rozpisałem o tym co robią w internecie, gdyby ich starzy to wszystko zobaczyli, co tam się odpierdala… Jednak w realnym świecie oni nie są dużo lepsi! Zawsze jak przyjeżdzą autobus i wysiada z niego ta jebana hołota, to mi się już humor psuje. Odpalają swój zajebisty głośnik i puszczają jakieś pierdolone „rapy”, które nie są rapami, tylko pierdoleniem o Szopenie! Nic, tylko śpiewanie o jakichś jebanych narkotykach, ruchaniu, itp. słuchaj, ja wiem, że Ciebie biedaku pierdolony nie stać na papierosy, bo ci starzy kasy nie dali, a nikogo w życiu nie przeleciałeś, bo masz za małego, ale to nie znaczy, że musisz słuchać jakichś jebanych piosenek innego jeszcze bardziej jebniętego desperata. Ponadto, zawsze skądś mają jebane petardy. Zawsze ci jebańcy muszą je podpalać, gdzie ludzie mieszkają. To mi spokoju nie da. Ja wiem, że oni mają pusty łeb, ale że aż tak, że nie umieją pomyśleć, że kurwa ludzie mieszkają?! Nosz kurwa, chuj w dupe wszystkim, którzy myślą, że są fajni, bo kurwa podpalili jakąś jebaną petardę z ruskiego bazaru za 5 zł!

I potem pomyśleć, że taka hołota potem wychodzi na świat… Już się boję tych czasów. Ratujcie mnie!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,20 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.