Messenger a durni ludzie

10 stycznia, 2019, Autor:

Witajcie, ponieważ ostatnio strasznie się wkurwiłem na to, jak typowi gimbusy „nadużywają” Messengera, postanowiłem wylać moje beczki wkurwienia na tą stronę.

To jest kurewsko wkurwiające, że takie gimbusy nie mają innego życia po za tym jebanym komunikatorem zwanym Messengerem. Wiadomo, przydaje się gdy nie możesz porozmawiać z kimś w realu, ale bez przesady, no ja pierdole.

Po pierwsze, strasznie irytuje mnie to, że jak jakiemuś debilowi nie odpowiem na wiadomość, to ten zaczyna się bulwersować i spamować mi emotkami, tekstami typu „odpisz, odpisz”. Hmmm… Ja na serio się zastanawiam, czy niektórzy posiadają obiekt zwany mózgiem. Jedna dziewczyna raz się mnie nadgorliwie pytała o bardziej prywatne rzeczy, typu „Czy lubisz mnie, czy lubisz tamtego/tamtą, ile razy walisz dziennie”. Boże, co Cię to obchodzi? Jak nie masz chłopaka, to nie mój problem. W sumie to dobrze, bo byś go chyba zamęczyła i on by przez Ciebie zachorował na raka włosów przez te Twoje pytania. Wracając… Nie odpowiedziałem jej na pare pytań to ta wielce obrażona szmata zaczyna mi spamować cały Messenger. Ja rozumiem, że czasem mogę zapomnieć odpisać (zakładając, że ktoś NORMALNIE chce pogadać), więc jak najbardziej można się „upomnieć”, ale żeby dręczyć ludzi na Messengerze? No proszę Cię… Uważaj, bo Cię zgłoszę na policję za stalking internetowy!

Drugą sprawą są gry na tym komunikatorze… Boże, nawet nie wiecie jak mnie to strasznie irtyuje, że ci pierdoleni gimbusy bez przyszłości grają i napierdalają w tego jebanego „chińczyka” (oryginalna nazwa to Ludo Club). Nic, tylko siedzą na przerwach i „grają” w to chujstwo, a potem się chwalą swoimi wielkimi osiągnięciami na tzw. Mój Dzień. Kurwa, jedna typiara specjalnie zarwała noc, żeby grać w chinola z jakąś inna głupią debilką. I jeszcze specjalnie dała napis „1:01 AM”, żeby się pochwalić jaka ona jest zdolna! I na dodatek myśli, że jest bogata, bo dostała iPhone od rodziców. A ja mogę kupić sobie 1000 takich iPhonów, wiesz?

Trzecią sprawy są wszelkie ujawnianie konwersacji. Na przykład ktoś się zwierzy ze swojego problemu jakiemuś głupiemu debilowi, a ten zacznie robić screenshoty i wysyłać je wszystkim swoim „znajomym”. Te Wasze „tradycje” zasługują normalnie na order złotego uśmiechu! Podajcie tylko adres, a UPC przywiezie Wam takie ordery za darmo, za 5,99 zł + VAT!

To wszystko, wylałem kilka beczek mojego wkurwu na tą stronę, dziękuję.

Miłej mikrosekundy, sekundy, minuty, kwadransu, półgodziny, godziny, półtorej godziny, dnia, tygodnia, miesiąca, pół roku, roku, dekady, wieku, tysiąclecia i tak dalej!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 1 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Różności

1 komentarz do “Messenger a durni ludzie”

  1.  kot pisze:
    3 lutego, 2019 o godzinie 00:04

    Siedzą obok siebie a piszą sobie wiadomości. Debilizm ogarnia to społeczeństwo.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.