Moja psychika.

30 kwietnia, 2018, Autor:

Witam, ciężko mi cokolwiek sensownego napisać, ale mnie to wszystko już za przeproszeniem wkurwia.

Codziennie rozmyślam tylko o swojej przyszłości, o biedzie, braku rozrywki, brakiem chęci na cokolwiek (nawet nie chce mi się grać w gry, bo cały dzień spędzam na leżeniu i słuchaniu muzyki) i tym jak inni żyją, mają pieniądze i po prostu żyją, a ja wegetuję siedząc w domu jak jakiś piwniczak.

W ciągu jednego dnia humor potrafi mi się zmienić z pięć razy i z wesołego człowieka zmieniam się w smutny wrak.
Cały czas wyobrażam sobie moją zajebistą przyszłość i to, że pomogę spłacić mojej matce długi i w sumie, że będę żyć na poziomie, a po jakimś czasie wszystko zmienia się o 180° i jedyne co sobie wyobrażam to, że resztę życia spędzę na kasie w Biedronce albo sobie coś zrobię.

Inni z moich znajomych mają na wszystko wyjebane, a ja cały czas tylko o tym myślę. Nawet nie wyobrażam sobie ewentualnego ożenienia się w przyszłości, bo nie wiem czy byłbym dobrym człowiekiem jeśli chodzi o życie z drugą osobą, a co dopiero mówić o dzieciach. Nie widzę też w tym sensu, bo po co przekazywać tak zjebane geny jak moje. Niby jestem inteligentny, ale moja samoocena mówi co innego, parę dziewczyn się na mnie patrzy, ale właśnie samoocena powoduje, że wcale nie uważam się za jakiegoś pięknego.

Zawsze jak ktoś wspomni o tym gdzie spędzał wakacje, co sobie kupił lub jak widzę na FB czyjeś zdjęcia z przyjaciółmi to dopada mnie ogromny smutek. Nie potrafię też zrozumieć sensu życia i męczenia się na tym świecie skoro jest tak chujowo? I niech nikt nie nie mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, bo jest inaczej.

Można uznać, że pierdolę głupoty „bo jestem jeszcze gówniarz”, ale nie potrafię sobie przemówić do łba, że jest inaczej. Po prostu nie umiem i czuję się jak gówno. Za dwa lata czeka mnie moja 18 i jedyne co czuję to przerażenie, bo marnuję sobie ostatnie lata „beztroskiego” życia.

Pozdrawiam

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 7,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Różności, Świat, Zachowanie, Zdrowie, Życie

komentarze 4 do “Moja psychika.”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  1 maja, 2018 o godzinie 00:24

  Nah, Fejs to portal z reklamami i osobami łatającymi jakieś swoje braki upublicznianiem zdjęć z imprez/wyjazdów itd. Mam zablokowane treści od większości znajomych, bo mnie wkurwiały te filtrowane japy z lotu ptaka:P
  Sens życia? „Najwìększą prawdą jest to, że nie ma takiej” jak to śpiewa M. Żentara. W ogóle bardzo polecam jego poezję z „Ćwiczeń w nicość”.
  Pieniądze pomagają w zyskaniu beztroski, więc to raczej lata 20+ bardziej mi się z nią kojarzą niż 16. W sumie to początek szkoły średniej to raczej wielka troska o wszystko, przejmowanie się relacjami z ludźmi, wartościami itd.

 2.  Letalne Prącie pisze:
  1 maja, 2018 o godzinie 00:31

  „po co przekazywać tak zjebane geny jak moje” :D

 3.  kot pisze:
  2 maja, 2018 o godzinie 03:47

  Bardzo dobrze Cię rozumiem ze zmianą nastroju etc, bo sam mam dokładnie tak samo, że wariuję wewnętrznie. Czasem prosta rzecz, która nie powinna nic spowodować potrafi mnie doszczętnie rozbić. Wszystko przez ludzi, którzy kiedyś zrobili parę rzeczy. Przez to mam zepsuty światopogląd i wszędzie widzę zło.

 4.  MILATAM pisze:
  8 maja, 2018 o godzinie 07:05

  Najpierw wszystko zmienia się przed 18. Potem 30-stką, potem po 40 i tak dalej. Chętnie zamienię się z natolatkiem na stołki bo np.mnie do pracy już nie chcą. Jestem za stara. Na moim stanowisku młodzi zarabiają 18-23zł/ na rączkę. Mi po 40-stce nikt już nie chce dać choć by 13. Mówi kolega młody że marnuje żywot i sensu nie widzi? Możemy się zamienić. Dostaniesz prackę za 2000 i wszystko wyydasz na to by przeżyć do kolenych 2000 i tak bez końca. Na moje miejsce są zaj…ane Ukrainki zdolne pracować za 6zł/h, kapujesz? Siedzą sobie w szóstkę na wynajętym mieszkanku, płacą grosze i żyją jak pączki w maśle. W czym problem? Ja mam ratę za mieszkanie jeszcze na 17 lat. Rata 1600. Gdyby nie mąż jadła bym trawę.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.