Pasywki

8 lutego, 2018, Autor:

Witam,
Taki mnie ostatnio naszedł chujowy nastrój, więc jeśli uznacie, że się nadaje to proszę opublikowac taki megawkurw:
Ostatnio wkurwia mnie wszystko i wszyscy. Nie wiem co się w chuja wafla z ludźmi podziało, co by nie było zawsze wybiorą najgorsze rozwiązanie. Nie wiem czy zauważyliście, ale w każdym głosowaniu zawsze wybiorą kurwa najgorszych chujów, a potem łola boga jak to ni chuja żyć się nie da. Władze jebią ich na każdym kroku, a ci kurwa mać totalne kwakwarakwa. Dawniej ludzie upominali się o swoje, a dziś, do kurwy nędzy, przyjmują wszystko, co im tzw. władza narzuci. Za komuny ludzie potrafili się jakoś postawić, a odkąd jest ta niby demokracja, to ni chuja. Naplują im kurwa w twarz to się nawet nie obetrą, tylko w chuja wafla, udają że deszcz pada. Co się z tymi ludźmi, do kurwy nędzy, porobiło ? Warunki życia pogarszają się z każdym dniem, już nie chodzi o miesiące czy tygodnie, ale kurwa codziennie coś się dzieje.
Na przykład w sławnym mieście na K narzekają na wszystko, żyć się w tym mieście nie da, co najwyżej przyjechać na jeden dzień na wycieczkę, ale kurwa od kilku kadencji wybierają te same władze. To nie dało się do kurwy nędzy zorientować po jednej-dwóch kadencjach co to za ludzie ? Rozpierdolone pół miasta, wieczne korki, jak skończą jeden jebany remont, to 100 metrów dalej zaczynają pierdolony drugi i tak wkoło Macieju.
Nie wiem co się z ludźmi podziało. Choćby im nasrać na głowę to będą udawać, że nic się nie dzieje. Dokąd to wszystko nas do kurwy nędzy, w chuja wafla, doprowadzi ? Rzygać się chce takim życiem, chujnia z grzybnią.

Pozdrawiam
megawkurwiony

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 8,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zachowanie, Zwyczaje

1 komentarz do “Pasywki”

  1.  Letalne Prącie pisze:
    8 lutego, 2018 o godzinie 09:33

    Gdyby ktoś nasrał mi na łeb też bym się nie odzywał. I spierdalał w podskokach, kiedy tylko się odwróci!

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.