Strata czasu…

28 stycznia, 2018, Autor:

Witam wszystkich czytających to, w dniu dzisiejszym miałem tak zwany bal gimnazjalny. Według mnie bardzo źle spędzony czas i wydane pieniądze (dosyć duże przynajmniej dla mojej rodziny). Zaraz wszyscy zaczną wyzywać mnie od gówniarzy i gimbusów, ale jest mi naprawdę przykro, bo cały ten czas przesiedziałem zamiast się bawić. Wszystko przez to, że jestem bardzo wstydliwy i zamknięty w sobie.

Mimo, że każdy tańczył i się bawił to ja tego nie robiłem, nawet w gronie „znajomych”. Praktycznie wszyscy mieli dziewczynę do tańca, a jak nie mieli to tańczyli sami, tylko ja jestem taki zj@bany i boję się tańczyć sam, a co dopiero z dziewczyną. Ja boję się z nimi nawet rozmawiać. Ku#wa ja się wszystkiego boję. Jestem zwykłym głupim fi#em, ciężarem dla własnej rodziny.

Proszę tylko, żeby nie pisać rzeczy typu „też chciałbym mieć takie problemy” albo „to nie jest żaden problem”.
Postawcie się na moim miejscu jako wrażliwego od zawsze człowieka z wieloma nieprzyjemnymi doświadczeniami spowodowanymi przez ludzi i to, że jest wiecznie samotny (boję się nawiązywać znajomości, bo ludzie wiele razy mnie zawiedli i skrzywdzili).

Pozdrawiam

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Życie

komentarze 4 do “Strata czasu…”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  28 stycznia, 2018 o godzinie 02:22

  Hej, fajnie ze zdecydowales sie jednak cos skrobnac.
  W nowym srodowisku zaczyniesz od czystej karty. Ja ‚zwialem’ do internatu ok 100km od domu. Takze byle do września:)

  „Ludzie to jebana pomyłka”

 2.  kot pisze:
  28 stycznia, 2018 o godzinie 11:22

  Znam to, sam tak miałem i jeszcze trochę mi z tego zostało. Musisz po prostu za wszelką cenę starać się to zmienić, chyba, że nie chcesz.

 3.  Bill Brama pisze:
  28 stycznia, 2018 o godzinie 17:24

  Zauważyłeś u siebie problem oraz miałeś odwagę o nim napisać. To pierwszy krok do przezwyciężenia tego z czym się zmagasz.

 4.  qwerty123456qwerty pisze:
  28 stycznia, 2018 o godzinie 19:42

  Dziękuję wszystkim za poparcie. Od jutra zacznę pracę nas własną osobą.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.