zdobycie jebanej pieczątki

20 czerwca, 2016, Autor:

Książeczkę sanepidowską wyrobiłem już z miesiąc temu lecz dopiero teraz postanowiłem pójść do lekarza medycyny pracy po wpis że zdolny itp. itd.

Jako, że w mojej wiosce lekarz przyjmuje tylko w czwartki postanowiłem poszukać w mieście aby w tym tygodniu podpisać już umowę i pracować. I tu jest cały pierdolony problem.

1. Zlodziejskie skurwysyny w najbliższej okolicy za taki wpis biorą 50-60zl nawet pewnie badania nie zrobia.

2. Znalazłem co biorą 30zl ale chuj na drugim końcu miasta do tego otwarte od 12 do 13…

3.  Znalazłem fiutkow co biora te jebane 30zl w miarę blisko. Chce się zarejestrować i chuja. Pod jaki numer byś nie dzwonił nikt nie odbiera.

4. Są inne skurwysyny w pobliżu. Brak cennika, zadzwon lub napisz meila a się wszystkiego dowiesz. Dzwonił, cisza. Pisze meila, cisza.

 

No japoerdole. Chce im zapłacić za jebany wpis który i tak zrobia w 5 minut jebane pieniądze a chuje maja wszystko w dupie. Cały dzień szukania poszedł się jebac.

Ps. Jebia mnie te błędy które pewnie zrobiłem bo jebany tablet poprawia jak mu się podoba.

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Ludzie, Miasta, Miejsca

komentarze 3 do “zdobycie jebanej pieczątki”

 1.  start2010 pisze:
  21 czerwca, 2016 o godzinie 12:44

  Byłem dziś u dwóch lekarzy. U dwoch pisało rejestracja tylko telefoniczna. Dzwonie, laskawie sie dodzwonilem i niestety przyjmuja tylko ze skierowaniem od pracodawcy. U drugiego to samo. No japierdole…

 2.  Bill Brama pisze:
  29 czerwca, 2016 o godzinie 10:32

  Poszedłem raz do dermatologa. Za wykonaną usługę policzył sobie 60 zł. Rzuciłem mu Króla Jagiełłę, on się skrzywił, wyjął z kieszeni olbrzymi plik stówek i z taką pretensją na ryju spytał mnie jak ma mi niby wydać. Odpowiedziałem że to nie jest mój problem, on powinien o to zadbać. Ten zaś powiedział, że jego problemem nie jest mój z którym do niego przyszedłem. Nagle cudem w swoim prywatnym portfelu znalazł resztę. Niech sczezną wszystkie chciwe skurwysyny w białych fartuchach.

 3.  Król Bober V Zbereźny pisze:
  7 lipca, 2016 o godzinie 11:11

  Podawali raz w kuwa wiadomościach jakoby to jakaś laseczka miała była kuwa rozkurwić se kostkę i kazano jej czekać 32 roki do jebanej kurwoperacji

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.