Wyszukiwarki gówna wymieszanego z moczem.

15 maja, 2016, Autor:

Prosto z mostu.
Wkurwiają mnie pierdolone wyszukiwarki. Za każdym razem, gdy potrzebuję ważnej i konkretnej informacji na szybko to kurwa szukanie w stogu siana. Ostatnio szukałam rozkładu jazdy PKS. Wpisuję w gógla „rozkład pks jarocin”, pomijam reklamy i klikam na (jak mi się zdawało) w odpowiednią stronę, wpisuję co chce, a tam wielka chuuuuuuuujnia kurwa. Zamiast rozkład jazdy jakieś pierdolone reklamy taksówek. Wybieram kolejną stronę i nic się nie wyświetla. No to chuj podejście 3 wybieram stosowną stronę wpisuję co, gdzie trzeba, a tu kurwa jebany komunikat „Wybrane połączenie nie jest realizowane przez PKS Jarocin Sp. z o.o., kliknij ‚dalej’ aby wyświetlić połączenia innego przewoznika”. Klikłam. „Nie posiadamy w bazie danych połączenia”. Szkurwaaaaa mać jebana. No to szukamy dalej. O znalazłam coś chyba. Klikam, aaaaa nie kurwa gógle pojebało Jarocin ze Szczecinem, znów pomyłka. Daje ostatnią szansę klikam dalej. Na stronie małym czerwonym pierdolonym druczkiem pisze ” Data aktualizacji 10/02/2009″. Nawet kurwa nie próbowałam. Wkurwiona szukam w takim razie rozkładu pkp. Klikam pierwszy lepszy link a tam kurwa pks i jest to co chciałam. Sukces. Chwila, chwila, ale czy on kursuje w sobotę do chuja? Kolejne pół godziny szukania jednej informacji. Nie znalałam, pojechałam na dworzec w ciemno. O dziwo przyjechał i to kurwa z jakimi emocjami! Był wcześniej o 10min! Szok i niedowierzanie!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 7,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “Wyszukiwarki gówna wymieszanego z moczem.”

  1.  Letalne Prącie pisze:
    16 maja, 2016 o godzinie 00:46

    Podzielam nienawiść. W Białce Tatrzańskiej czekaliśmy godzinę na autobus i zdazylo sie nas tam zebrac 7 osob… zimno pizdzi a nie jedzie nic. Na stopa takiej gromady nikt nie chce. Dzwonimy do przewoznika. „No przecież był kwadrans temu!” Byly kurwa jeszcze trzy w tym czasie wg rozkładu, niestety dopaść je musiała Amba lub porywacz autobusów. W takich chwilach powaznie mysle o wlasnych czterech kółkach.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.