kogoś chyba pokurwiło

1 marca, 2016, Autor:

Rano otworzywszy swe piękne oczęta, przeczytałem w internecie artykuł z lokalnej poznańskiej gazety, która i tak jest niemiecka, bo ja wykupili.

I tu cytat :”

Z badań wynika, że w szkolnych podręcznikach pojawia się dużo więcej mężczyzn niż kobiet. W książkach pomija się niepełnosprawnych, chorych i osoby o innym niż biały kolorze skóry.

Do takich wniosków doszli autorzy i autorki raportu „Gender w podręcznikach”. Wyniki swoich badań zaprezentowali w poniedziałek w Collegium Minus UAM. Na uczelni odbyła się też debata pt. „Podręczniki bez uprzedzeń i dyskryminacji. Projektowanie zmiany”.
i tak dalej dżenderowe pierdolenie!
To ja im napisałem przykład podręcznika poprawnego.

Przychodzi Makumba Wachowiak do domu po pracy w Urzędzie Skarbowym i mówi do swojej żony Ukrainki o mongolskich korzeniach: Kochanie …ale miałem dobry dzień wykryłem 1237 oszustw podatkowych. Ty nawet nie wiesz jak Ci Polacy oszukują. Na to żona mówi : Nasz adoptowany syn Ahmed, który pracuje w Urzędzie Miasta znalazł sobie nowego chłopaka z Fidżi, który pracuje w makdonaldsie na Dąbrowskiego. Musimy im poszukać surogatki, gdyż bardzo pragną mieć dzieci.
Na to Makumba: Kochanie to cudowna wiadomość, dyć Ty poczywaj, a ja pobruszę. Przygotuję Ci tradycyjne poznańskie sushi z pyzami i czerwoną kapustką, a Ty w tym czasie możesz iść uprawiać seks z sąsiadka, albo pograj sobie na playstation.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,90 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Aktualności

komentarze 4 do “kogoś chyba pokurwiło”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  1 marca, 2016 o godzinie 14:14

  Powiedz, że naprawdę to wysłałeś:D

 2.  luke pisze:
  1 marca, 2016 o godzinie 19:35

  dałem im to w komentarzu, nawet nie usunęli, jak ostatnio coś tam skomentowałem, to mnie jakiś chuj prokuratorem straszył, to mu napisałem, żeby ćwiczył Yogę, a jak osiągnie względną elastyczność, to niech się wtedy pocałuje w dupę.

 3.  start2010 pisze:
  1 marca, 2016 o godzinie 23:59

  Jak cytaty to cytaty: „Trzeba było zostać glazurnikiem” :D

 4.  Szturmierz pisze:
  14 marca, 2016 o godzinie 16:56

  Jak widzę słowa typu „gender”, „LGBT” inne skrajnie lewackie pierdolety – już się nawet nie wkurwiam. Ja się już kurwa tylko z tego śmieję.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.