Panie Duda, co tak mało tych biednych Ukraińców w Polsce?

7 stycznia, 2016, Autor:

Nie da się więcej?  Co tak cieniuteńko z tymi wizami!?  Zaledwie kilkadziesiąt tysięcy na kwartał?  Już pół stolicy to Ukrainiec!!  Panieee Duda!!  Nie rozdrabniajcie się, flagę możemy zmienić … Po chuja bawić się w kotka i myszkę!?  Otwórzcie granice… tam taka wojna…  tylu bidoli …  a wczoraj znajoma z Ukrainy na obiad sarninę wpierdalała i nie był oby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że ja obiadu nie miałem!!

Tak, tak…   Swojemu się nie da a obcy nas rucha!   Powstaje pytanie… Ci wszyscy biedni Ukraińce, którzy zabierają naszym pracę a zabierają dzięki temu że zapierdalają za stawki sprzed 20 lat i pewna paczka garbodawców Polskich to wykorzystuje (czyt. pracodawców!)   muszą aż tak niszczyć Polskę czy kurwa… te biało/czerwone barwy to już mit i jakaś ściema?

Przyjedzie takich Ukraińców biednych 15-stu!  Wynajmują za 2000zł M3 i właściciel mordą cieszy bo Polska rodzina, normalna rodzina nigdy w życiu nie dała by mu w suchym 2000zł za nędzarnię na obrzeżach miasta.  Pierwszy cieszy już mordą bo opłaci czynsz i 1600zł w suchym jest!  Dnia następnego barany Ukraińskie zaczynają cieszyć ryjami bo 2000zł podzielić na 15 równa się kurwa 133,33 za chatę!   Płacąc paczkę 50 za chatę w zaokrągleniu – można iść do ROBOTU za 7,00 prawda?   więc taki Ukrainiec sobie zapierdala godzin 230 w miesiącu i wyciąga 1610zł z czego 1500 na czyściocho!    Polaczek kurwa, wymarudzi tam jakąś robotę za 11PLN/h powiedzmy i wydmucha te 2530zł z których 1500 + media (średnio 1667zł) musi wyjebać na chatę! Samą tylko chatę!  Zostaje mu 863zł minus dojazdy do roboty i może się cieszyć 5 paczkami na czysto!  Co jest kurwa, Panie Duda?? Mieszkamy w EU i zapierdalanko za 10 ojro na miesiąc? To tak ma wyglądać żywot zafajdany w Polonii?   Ilu jeszcze bidbnych Ukraińców na krzywą mordę wpuścicie?    O czym wyję??

Kiedyś nie było Ukraińców! Oj nie było!  W prackach typu budowlanka, wykończeniówka itp. itd. płacili od 12 do nawet 16PLN/h! Dzisiaj, złapać taką fuchę graniczy z cudem a graniczy z cudem bo kurwa na miejsce polaczka który chce 14pLN/h jest aż 2,5 Ukraińca!!  Czy tak ma wyglądać od-kryzysowywanie tego syfu??

Pan Duda, ma internet?    Pan Duda wie co to jest Google Earth?  Jeśli tak to proponuję spędzić jeden wieczór przed ekranem!  A pojedzie Pan wirtualnie ot by do Riwnego, albo do Kijowa, albo do Winnicji i zerknie Pan panie władzo, jakie chaty tam stoją i jakie kurwa fury po ulicach zapindalają!  A zerknie Pan w te bidotę to zobaczy Pan, jak swoją naiwnością Polska rucha rodaków!!  W Kijowie 4 samochody na 5 to auta pow. 2010 roku!  Niewiarygodne???   To samo w innych częściach Ukrainy!  Naprawdę proponuję kilka godzin pozwiedzać ten kraj (zdjęcia są z lat 2013-2015 więc na czasie) i zobaczcie władzo szanowna, jaka tam wojna jest!

Wojna na Ukrainie to spisek Putina i władz Ukrainy!  Gdyby te chuje chciały iść do Unii to już dawno by się Rosja odpierdoliła!  Problem polega na tym iż DYMAJĄ właśnie takich jak my i się kurwa cieszą, nasi wschodni partnerzy. Dobre. Panie Duda, wyślij Pan zatem kolejną porcję pożyczki bezzwrotnej na Ukrainę a swoim podnieś Pan akzyzkę na Paliwko! A co tam… Polska mlekiem i miodem oblana. Licznik zamożności właśnie ruszył (WOŚP), będzie wiadomo ile można upierdolić. Na Ukrainę miliony euro idą a Polakom jak nie dali tak nie dają możliwości ogłoszenia upadłości osobom indywidualnym. No tak, w tym kraju tylko Pan Prezes developer może bezkarnie zwinąć szmal za 200 mieszkań, ogłosić upadłość mając 300.000.000zł i można go w dupę cmoknąć a zwykły Kowalski mający 100.000zł długów ma tyrać na czarno do końca żywota bo go Komornik zapierdoli!   Nie spłacisz kredytu bo Ci się noga powinęła, komornik Ci bierze wszystko za frajer i opierdala na aukcjach za damski chuj, dostajesz paragraf 286 (wyłudzenie) i jesteś kurwa poszukiwany do odsiadki za 100.000zł bo … w tym zrytym narodzie masz iść kraść by zapłacić. Jak nie ukradniesz i nie zapłacisz to Cię usadzą, jak ukradniesz i zapłacisz to też Cię usadzą bo ukradłeś za mało!

Jakiś czas temu przyjęło się że w Polsce podwyżek pensji nie będzie. Nikt nie chciał pracować już za nędzne 10PLN/h bo co to kurwa jest 2 euro 40 centów na godzinę w chwili w której żarcie w Polsce często jest droższe jak na zachodzie? O czym pierdolę? A o tym że w Italii za 40 euro kurwa dwa tygodnie żyłem, fakt, rarytasów nie jadłem ale jadłem a w Polsce w dwie osoby np. w takiej zakichanej Warszawce przeżyć na żarciu za 160zł będzie dosłownie cudotwórstwem!   Podwyżek nie ma, dwa razy w roku czynsze o kilka zł w górę, media w górę, wszystko w górę. Pensje w dół!  Zamiast zmuszać firmy i korporacje do podwyżek płac to to te kurwy rządowe sprowadzają siłę roboczą ze wschodu bo tamci zapierdalają za 50% stawki i życie płynie.  To tak ma wyglądać?

Panie Duda. Zrób Pan sobie kawicę z mlikiem, zasiądź Pan sobie do ekranu i Helmucika poczytaj i spróbuj zrozumieć! Błągammm!

Czy taki kurwa Ukrainiec, kupi w Polsce mieszkanie???????????????????????

Czy taki kurwa Ukrainiec, posili Polską gospodarkę kupując tu nowe auto???????????????????

Czy taki Ukrainiec, kupuje żarcie u nas czy biorą puszki i słoiki ze swoich busów z dworca?????????

Czy taki Ukrainiec kupuje buty za 200zł w Polsce czy kupuje co pół roku u siebie gdy jedzie przybić wizę????????????

Czy taki Ukrainiec bierze u Nas kredyty??????????

Czy ma karty kredytowe????????

Czy u nas robi szkolenia i prawa jazdy????????????

no i taki Ukrainiec zapierdala za 7,00zł w takiej chińskiej fabryce telewizorów (LG) w której podatków się nie płaci a cały zarobek leci do Korei…

Co My kurwa jesteśmy???????? Podwóreczko do trzepania kasiory?? My Polacy to kurwa fundament zachodnich i wschodnich gospodarek???

Co jest kurwa mać???

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Polityka i gospodarka, Świat, Życie

komentarzy 10 do “Panie Duda, co tak mało tych biednych Ukraińców w Polsce?”

  1.  Faquś pisze:
    7 stycznia, 2016 o godzinie 18:42

    W mojej aglomeracji nie dostrzegam prawie żadnych obcokrajowców. Za to jest sporo dresików-wpierdolków i młodych żuli.

  2.  start2010 pisze:
    7 stycznia, 2016 o godzinie 19:47

    Na mojej wiosce było trochę Ukraincow czy są jeszcze? Nie wiem. Nie panoszyli się jak u siebie i raczej napić się z nimi to nie problem. Wolę Ukrainca niż ciapatego brudasa. Na tego to się zaopatrzyłem w gaz, pałkę teleskopową mam zamiar jeszcze pistolet na kulki gumowe :p Leży bezpiecznie w samochodzie a czasami przy dupie. Może niewiele to da ale jak przypierdole to łeb urwie. Co do Ukraincow to tak samo zapewne mysleli/myslą Niemcy, Anglicy o Polakach którzy masowo wyjeżdżali do roboty.

  3.  Helmucik pisze:
    8 stycznia, 2016 o godzinie 06:50

    Starciu, pojebało Ci się z deka… Sorry za szczerość ale taki już jestem. Mylisz fakty :-)
    Powodem może być kompletny brak „praktyki” a więc, już tłumaczę:

    1. angol/niemiec to czubki! Polak gdy jedzie do rajchu to robi za 11/12eu na godzinkę. W Anglii było to samo! Angol robił w fabryce za 12GBP, Polak też miał 12GBP bo tam – na zachodzie – obowiązują jakieś kurwa normy!!!
    A tu – nad Wisełką zasyfioną Ukrainiec dopierdala za 5,6,7zł/h i kurwa Polakowi też chcą tyle płacić i chuj! Tym się właśnie to różni!

    2. Widziałeś Angoli w pracy?? Bo ja tak! Na zbiorach i na budowach! Niech oni się obudzą i wezmą za robotę a później płaczą! Polak Angola w jakiejkolwiek robocie zostawia hen z tyłu i wiesz co jest w tym najlepsze? Nawet się kurwa przy tym nie zmęczy!

    3. Mówisz masz gaz, pałkę i będziesz miał giwerę na kulki! Chłopie! Zejdź na ziemię! Po chuja Ci zabawki??? Kup wibrator i jak Cię ciapate gdzieś za rogiem przyatakują – wyskocz z wibratorem!! Serio! Przynajmniej będziesz miał szansę ich lekko zszokować!! Człowieku! Co trzeci czarnuch zafajdany ma giwerę z ostrą amunicją i sra na Twój gaz!

    4. Z Ukraińcem da się napić? No może z tymi wioskowymi Ukraińcami to tak. Ludzie z małych miejscowości to jeszcze ludzie. Jakaś serdeczność tam jest bo w mieście dużym jak moje – z Ukraińcem się napijesz jak mu postawisz a jak nie postawisz to on nie maju, nie znaju i na chuju do raju.

    5. U mnie w pracy słyszałem ostatnio taki tekst między Ukraińcami:
    – Zostaw to, po co rabotajesz, niech polak zapirdala….
    Wkurwiłem się, mówię im, krojcie te tuszę i na magazyn z nią a oni mi na to ze zwieszonymi rączkami: my nie umieju … i chuj!

    Na dodatek pewien dość szczery Ukrainiec już wyjaśnił nam o co chodzi w tym wszystkim! Oni Polskę traktują jako kraj tranzytowy! Będą tu zapierdalać nawet za 3PLN/h tylko i wyłącznie po to by po 3 lub 5 lub 7 latach (zależne od wiz) zdobyć wizę mieszkaniową na całą EU. Fakt, lekko dupami trzęsą bo się EU sypie ale Ci którzy mieszkali w Polsce 5lat i zapierdalali za 5PLN/h siedzą teraz w Italii, Hiszpanii, u Niemców i … zapierdalają za 5eu/h!

    Nie miał bym nic do nich gdyby przyjechali do Polski i idąc do pracy krzyczeli tak jak Polak! Poszli by do nas najpierw, zapytali, ile Wam płacą? Usłyszeli by: dycha na godzinę no i idąc z tą informacją do biura – krzyczeli by: My chcemy 9zł i chuj! A oni idą i mówią – daj Pan 5zł/h, podpisz Pan papiery na wizę i nas jest dziesięciu chętnych!

    Polaczek – szefidło zajebane – niucha korzyści i rynek się sypie bo kurwa w firmach co drugi z Ukrainy!

    No i kurwa co? Polska nie dla Polaków! Pierdolą w telewizji o biało-czerwonych, pierdolą o patryiotyzmie, pierdolą by Polacy z UK/DE/IT/CH/F/DK/NL do Polski wracali i co dostaną???
    Co?? 1.30 euro na godzinę a żarcie w Polskim Lidlu kosztuje jedynie 20-30% mniej jak w Manchesterze?

    Chłopaku, nie wiem czy wiesz ale np. w Italii:
    – metr wody z miasta kosztuje 1,30euro brutto!
    W Warszawie 20,50zł!!!
    – kilowato godzina fazy w Wawie stoi 0,61PLN
    W Italii za to samo płacisz 0,16euro!!
    Kilogram schabu w Lidlu kosztuje w Wawie 16,00zł!
    Ten sam schab w Eurospinie w Italii 3,99euro!
    Wynajęcie mieszkania w Warszawie, takie na normalnym poziomie M2 to kwota 1500zł + czynsz czyli około 1900-2000zł + media!
    Wynajęcie mieszkania w Rzymie kosztuje 450-550euro już z mediami i tzw. kondominium.
    Nie mówię o centrum.

    Jaki problem?
    Kierowca ciężarówki w Italii zarabia od 1300 euro w górę. Lokalna jazda, jakiś towar wozisz po sklepach, auto do 14t. Za to samo w Warszawie dostaniesz 2300zł!

    Kasjerka (Polka) we Florencji na kasie w markecie SOSTY dostaje 890 euro! Ta sama ekspedientka w Polskim Lidlu wyciąga 1700zł!
    Te stawki nie są z palca wyssane bo ja na słowo „prawdy” ślipia przymykam więc zawsze widziałem tzw. bustapagi (miesięczne podliczenie pensji) i byłem w szoku widząc jak kasjerka z nadgodzinami i premią przytula ponad 1100 euro (890 podstawy) netto! Można?

    Ukrainiec na budowie we Włoszech dostaje od 8 do 10 euro/h jak jest wykwalifikowany! Te samą kasę dostaje Włoch i Polak! 10euro/h = 44zł a nie kurwa 10!!! Te same ceny za wszystko tam są!
    Za prąd, wodę, gaz, media, chatę, żarcie, płacisz tyle samo co tu…
    ale zarabiasz 4,5,6x więcej!

    Fakt, pracy jest mało ale jak już znajdziesz to żyjesz! Kurwa! Ciapaty (znajomy) Pakistańczyk ma:’
    robota na busach w piekarni!
    Wyciąga lekko ponad 1200 ojro!
    Ma chatę, żonę, żarcie, chowa dzieciaki! Ma już trójkę! Na jedno bierze 137,40 euro rodzinnego!!!
    Dodatkowo ma 316 euro zapomogi bo żona nie rabotaje (Polka). Wiesz jak można żyć w Italii mając kurwa 1800 euro na miesiąc?????????????
    A u nas kurwa co? 2300 pensji + rodzinne i wypierdalaj??
    Ja już myślę – gdzie tu wypierdalać!
    Letalny, czytasz wątek?
    Spierdalamy we dwóch na Italię raz jeszcze?
    A nóż kurwa się uda!

  4.  start2010 pisze:
    8 stycznia, 2016 o godzinie 17:34

    Jestem otwarty na wszelka krytyke. W sumie to pomyslalem i masz racje. Szukajac roboty wiele razy widzialem gdzie szukaja ukraincow za 6-7 zl często nawet brutto…

  5.  Letalne Prącie pisze:
    8 stycznia, 2016 o godzinie 19:05

    Czytam, czytam i zarabiam mniej niż te piękne 5eur/h ale nigdzie się stąd nie wybieram na stałe. Lubię ten kawałek ziemi, ludzi, język, zwyczaje, ba! pogodę nawet! i chcę się tym zajmowac póki będę mógł.

  6.  Helmucik pisze:
    11 stycznia, 2016 o godzinie 10:30

    Letalny narobił w porty :-) Gdzie Ty byłeś? Bergamo? Tam nie jest jeszcze źle :-) :-) a tak na serio to słowa „Italia” i „Lavorare” przechodzą mi przez gardło tak jak bym w gardle miał pomarańczko. Myślę nad wyjazdem lecz oczywiście, czasami mam te myśli że nie na stałe no ale, jak uda Ci się postawić chałupę czy kupić mieszkanie na zachodzie to sprzedasz to i wrócisz do Polski wiedząc że wsiadasz w auto i jesteś w Polsce za kilka godzin? Myślałem że ten PIS jak upierdoli PO to coś zacznie robić i patrz, no, kolejny raz sam siebie emocjonalnie wydymałem. teraz będą się napierdalać kilka lat a Polska szmelcem jak była tak będzie. W międzyczasie unia się rozpitoli i będzie gitez. Wtedy będziemy w PL żebrać o stawki jakie dzisiaj mają u Nas Ukraińce.

  7.  skrycie_zly pisze:
    11 stycznia, 2016 o godzinie 11:29

    No ale zobacz: jesteś pracodawcą, nie możesz wyjść na prostą, bo taki stan gospodarki, myślisz odbije sobie i zatrudnię Ukraińców. To jest samonapędzająca się pętla biedy, dopóki ludzie tego nie zrozumieją i nie poświęcą się przez parę lat biedując, to nic nigdy z tego nie będzie. No i jeszcze ta kultura złodziei u władzy…

  8.  Helmucik pisze:
    11 stycznia, 2016 o godzinie 15:08

    Wiesz że nie znam pracodawców którzy kasy nie mają? Mój bauer w ubiegłym tygodniu kupił sobie nówkę blaszkę E klassę z salonu! Nówencjaaaa! Gotóweczką! Latał jak ze sraczką! Zerknąłem na cennik a jego wersja zaczyna się od 564.000zł w górę bo przecie prezesio nie wsiądzie w E200 za 160.000 bo się sąsiady ze śmiechu zaryczą, prawda? Jednego nie kapuję. Jeśli klasa E i to w AMG E63 nie jest na szpan to po chuja na klapie z tyłu te znaczki AMG E63 S 4MATIC? Nie da się jeździć czymś innym jak 585 konnym V8? A pod ubojnią same motorynki, rowery i co najwyżej jakieś Sieny i Palio kurwa mać. Rozumiem że interes jest po to by się dorobić ale nie mógł kupić sobie kurwa słabszego Mesia o zaledwie 50 koni i różnicę ponad 50000zł rozdać ludziom w premie? Nie! Nie kurwa i raz jeszcze nie! Ty masz bidować a prezes ma się budować! Co mu szkodziło dać kurwa ludziom nawet i po 5000 premii na koniec roku, co? Zabolało by? Codziennie po 5 tirów mięsa stąd jedzie na Litwę! I tak kurwa jest u wszystkich! I wiesz co jest najgorsze? Jego poprzedni samochód to też Mercedes lecz już – jak on to mówi – dziadzio! Kurwa! 2010 rocznik jest dziadzio! SIę pierdoli w bani przez dobrobyt i tyle dlatego spierdalam raz jeszcze na zachód. Tam się nie patyczkują. Masz minimalną i masz zarabiać i chuj a u nas? Wymyślili kurwa mityczne 3800 średniej krajowej i zapomniały kurwy dodać że te 3800 istnieje ale dzielone na 2 i pół robola, wtedy zgoda! Mój poprzedni bauer to samo! Trzy Mercedesy i jedno Audi A8. Nówki! Gotóweczką. Chata ze złota. Psy karmione tym co ja wpierdalam. Dzieciaka takiego pojebanego miał, przylatuje 13sto latek na halę, morda ucieszona, bierze młotek i napierdala w ekran Huaweia G620! Powiem tacie że spadł to mi nowy kupi! Zaglądam na www i patrzę: G620s, nowy, 549zł o rzesz kurwa. I LTE ma i masę bajerów. Wpierdalasz w trasie z prezeskiem obiadek, siłą musu postawił, kupił tam jakieś schaby, golonki, chciał się nawpierdalać ale mu nie pasowało. Jeb w kosz a Tobie gul skacze. Jeb 5 dych w chuj tam! Ludzie są popierdoleni a najmocniej Ci którzy mają najwięcej. Zawsze kończy się jednym zdanie: mnie stać.

  9.  Letalne Prącie pisze:
    11 stycznia, 2016 o godzinie 20:56

    „Letalny narobił w porty” – w tylu krajach byłeś i tyle widziałeś, a uważasz, że u nas jest gorzej?

    „Myślałem że ten PIS jak upierdoli PO to coś zacznie robić i patrz, no” – minęło niecałe 2,5 miesiąca, a zdążyli srogo namieszać. Na oszołoma na dodatek. Osobiście bym wolał, żeby robili to delikatniej, albo ogarnęli się medialnie, bo będzie hurr durr i tak media strzepią berety, że będziemy witać Niemców u nas równie ochoczo, jak oni imigrantów. Galaktycznym zaniedbaniem PiSu są media, przecież to właśnie jest realna władza.
    To są dla mnie niesamowite jaja, jak ludzie śmieją się zachodnich sąsiadów, że tak im propaganda wmówiła miłość do multi kulti. A u nas? Ludzie wychodzą na ulicę bronić polityków, którzy są elementem tej niemieckiej propagandy xD

    „Rozumiem że interes jest po to by się dorobić ale nie mógł kupić sobie kurwa słabszego Mesia o zaledwie 50 koni i różnicę ponad 50000zł rozdać ludziom w premie?” – To Robin Hood Mercem jeździ?

    Nie ucieknę zbierać ogórków, czy nie wiem, programować gdzieś za 5k $ czy ile by nie dawali. Bo „… to tak samo zapewne myśleli/myślą Niemcy, Anglicy o Polakach którzy masowo wyjeżdżali do roboty”.
    Jak za mnie wezmą Ukraińca, a ja mu to miejsca oddam i spierdolę hen za granicę to w Polsce będzie Ukraina, a ja na ten przykład lubię się czuć dobrze u siebie, nie u kogoś. Nie czujesz tego dyskomfortu za granicą? Jak po pierwszym dłuższym wyjeździe wróciłem na lotnisko to byłem przeszczęśliwy i nawet sobie nie zdawałem sprawy jak ładne mogą być zupełnie przeciętne dziewczyny:)

  10.  skrycie_zly pisze:
    11 stycznia, 2016 o godzinie 21:44

    Ja chyba jestem za mało przywiązany do polski, bo wspaniale się czułem zarówno w NY, jak i Londynie. No, w Londynie może nie tak dobrze, bo wszystko się szybko tam dzieje, ale nowy jork jest dla mnie