Allegro – pierdolony czarny rynek

3 maja, 2015, Autor:

Chciałem sprzedać Windowsa Vistę, używaną. Gratis dawałem uszkodzony komputer a na nim naklejka z kluczem. Dodawałem płytę i dowód zakupu zestawu z Windows.

Aukcje były usuwane przez pracowników Allegro jedna po drugiej. Nie legalne…

no ale kurwa – jak wejdę w dział oprogramowanie / microsoft / windows / 8 i nowsze to aż się roi od nielegalnych systemów na sprzedaż w cenach 129 do 199zł! Dziesiątki aukcji kurwa! Jedna za drugą!  W opisach pisze: kopia Windows DVD + legalny klucz COA z naklejką + faktura! Jaka naklejka!!! Do WIndows 8 i 8.1 nie ma naklejek z kluczem! Jaka kopia DVD!!??? Kurwa! kopiowanie i rozpowszechnianie jest nielegalne  ale kurwa nie na Allegro.

Tam płacisz prowizje od 1000 aukcji i kurwa Bogiem nietykalnym jesteś!

Sprawdzam w CEiDG regon sprzedającego a tam firma zarejestrowana 45 dni temu i zawieszona no ale kurwa faktury wystawia.

Pisze do Allegro maila 1, maila2,3,4,5,6,7,8…20, kurwa 50-siątego!  i chuja dostaję … Zero reakcji! Zero odpowiedzi a aukcja jak była tak jest!

Liczy się kasa!  Nie prawo! Nie uczciwość!!! Kasa i tylko kurwa kasa!!  Allegro ma takich prawników że chuja im zrobisz!  Pośredniczą w przestępstwach i nikogo kurwa to nie interesuje!!

Zaczyna mnie zastanawiać – który z polityków ma udziały w Allegro że … mają kurwa takie plecy!!!!!

Skurwiele….

Informujemy iż konto zostało zablokowane przez pracownika Allegro w skutek próby wprowadzenia w obieg nielegalnego oprogramowania chronionego licencją międzynarodową!  Moje kurwa oprogramowanie jest nielegalne!!!  Faktura VAT jest, naklejka jest, oryginalny nośnik jest, jest też komputer z którym oprogramowanie miało zostać odsprzedane (komputer zdrowy lecz stary i uszkodzona pamięć ram) no ale kurwa – jest nielegalne.

Zjebane, zprostytuowane Allegro interpretuje prawo po swojemu! Co Allegro uzna za legalne – jest legalne. I koniec.

Mozna oczywiście handlować gdy posiada się pseudo firmę i sprzedaje się 10000 kopi Windowsa z chuj wie jaka naklejką i płaci się prowizje od aukcji za 10000 sprzedaży a nie za jedną – legalną.  Masz kasę? Możesz!!

Jebane skurwysyny!  Debilstwo i nic więcej! Oszuści i niedouki!  Kanciarze i spryciarze ale obiecuję chuje… że nie spocznę!  Info o aukcjach z kopiami WINDOWS otrzymali POLSAT, TVN, TVP. Jak to nie pomoże to dostaną CNBC, CNN, BBC i kurwa większość MOCNYCH na świecie tak… by w jakimś reportażu ktoś wreszcie zainteresował się TĄ waszą pierdoloną interpretacją legalności!!!!

 

 

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Komputery, Miejsca, Różności, Zakupy, Życie

komentarze 3 do “Allegro – pierdolony czarny rynek”

 1.  Nuka pisze:
  3 maja, 2015 o godzinie 18:19

  Nuka jak to Nuka dopierdoli się tego, że „jest napisane”, a nie „pisze”…
  Ale tak poza tym, to też mnie wkurwiają tego typu podobne rzeczy. Ile razy mi usuwali aukcję, bo coś tam ktoś tam, tego chyba nie zliczę… W międzyczasie inni mieli powystawiane podobne rzeczy i nikt im się nie dopierdalał, tylko moje były automatycznie w koszu.

 2.  skrycie_zly pisze:
  3 maja, 2015 o godzinie 21:02

  Sprzedaj komputer i dodaj gratis Windowsa, to się nie dopierdolą, inaczej będzie za każdym razem jak mówisz, sam miałem tak z pięć razy.Zasrańcy potrafią usunąć aukcję z powodu, iż ‚przedmiot aukcji może zaszkodzić nieletnim użytkownikom’, kiedy człowiek sprzedaje oryginalnego NFS: MW na płytce do PS2, więc pogą się dosrać do wszystkiego…

 3.  rajmundx pisze:
  3 maja, 2015 o godzinie 21:04

  Kapitał zakładowy 33 976 500,00 PLN
  Tyle mają a jak ktoś ma cokolwiek z 6 zerami może wszystko.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.