Co to kurwa jest ?

1 maja, 2015, Autor:

 

– 3 języki obce z czego angielski na poziomie zaawansowanym

– przeszkolenie w walce wręcz, survivalu, pierwszej pomocy, łączności, nurkowaniu, strzelnictwa, topografii

– certyfikat o 420 godzinnym przeszkoleniu na straż graniczną

– średnie wykształcenie

– matura praktycznie z 3 przedmiotów rozszerzonych z czego z 2 najlepiej w szkole

 

A kurwa do roboty chcą mnie przyjąć jedynie na czarno na jebaną budowę za 5 zł na godzinę. Co to kurwa ma być ?? Mam zapierdalać jak debil po rusztowaniach bez zabezpieczeń, po 10 godzin w słońcu?

 

Nawet na jebanego ciecia w biedronce bez żółtych papierów nie przyjmą. Kurwa! Na chuj ja te liceum profilowane robiłem…trzeba było jebać zawodówkę

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Praca, Życie

komentarzy 6 do “Co to kurwa jest ?”

 1.  Faquś pisze:
  1 maja, 2015 o godzinie 09:51

  Teraz tylko piekarza się ucz, a potem pokręć się wokół cechu o certyfikat :P. Ew. wypierdol z tego chorego kraju.

 2.  Nuka pisze:
  1 maja, 2015 o godzinie 10:20

  Kurwa, dawno się tak nie wkurwiłam, aż muszę coś tu drapnąć!

  Czy Ty Kistos kurwa myślisz, że jesteś jedyny? Bym Ci powiedziała, jakie certyfikaty mam i jaką znajomość języków osiągnęłam, jaki dyplom z kwalifikacjami uzyskałam i nawet więcej – co tu na mnie kurwa z tym czeka!
  Niech dalej kurwa ciemna masa głosuje na tych, co głosuje. Niech idą kurwa ponownie skreślić Bronia, czy zaś kogoś z prestiżowych wewnętrznych układzików i niech znowu kurwa dzień w dzień narzekają, jak to im państwo po dupie daje. JAK TO MNIE WKURWIA!

  Kogo ja mam w tym kraju wybrać z bandy myjących się rąk? Kiszonych nie lubię, tym bardziej ludzi, którzy startują do wyborów, a wiedzę o sejmie i senacie mają tak nikłą, że przedszkolak wie więcej. W tym wypadku dwa w jednym.

  Jedynie pozytywnie zapatruję się na Kukiza i to kurwa mówię serio. Pójdę i kurwa zagłosuję na niego. Cała reszta ma wyprane mózgi od samego dachu do początków kręgosłupa szyjnego, tarza się w luksusie, imprezuje w bogatych apartamentach nie tylko w Polsce i wpierdala za nasz hajs. Suto zastawia stoły, gdzie spotyka się ze znamienitym gronem ludzi, którzy mają równie mocno wyjebane na los Polaków zapierdalających (o ile!) za 5 zł na godzinę. Premierek obiecywał, że ściągnie tu Polaków, którzy wyjechali za chlebem… Yhym, sam spierdolił, jak pojawiła się ku temu lepsza okazja. I to ma być kurwa dla mnie wiarygodne?
  Jeżeli sukces znów odniesie ktoś ze znanych już nam twarzy, to chyba pierdolnę na zawał.
  Porobili kurwa zawodówki, gdzie chłopaczek znajdzie później taką robotę za parę zł dziennie i ma się cieszyć, że może za to raz w miesiącu na mieście zjeść. Rodziny raczej nie założy…

  Albo lepiej… Tak kurwa namawiali do zrobienia studiów. Żeby było śmieszniej, nie mam ukończonego żenującego kierunku pokroju filozofii, pedagogiki, czy innego humana, którego zrobił co trzeci Polak. Pracę w zawodzie najszybciej znajdę za granicą, bo nie po to człowiek siedział do trzeciej w nocy nad ranem i trząsł się jak galareta przed egzaminami, żeby dostać papier i siedzieć może na kasie w Biedronce? Nie obrażając tych, co tam pracują.

  Wkurwiłeś mnie teraz jeszcze bardziej… Pozdro.

 3.  Faquś pisze:
  1 maja, 2015 o godzinie 15:14

  Ale para z dupy poszła :D. A jakie masz studia skończone? ;)

 4.  Nuka pisze:
  1 maja, 2015 o godzinie 19:41

  Mogę napisać, że astronautykę, albo mechatronikę, ale po co?
  Niestety nie zaspokoisz ciekawości tym razem. ;)

 5.  rajmundx pisze:
  2 maja, 2015 o godzinie 20:23

  Po zawodówce też wielki chuj. Po średniej też. I po policealnej też. Język Angielski chuja wart bo tu co drugi po Angielsku nawija. Mi też dają 5,6zł dlatego jadę po raz kolejny na zachód ale jeszcze trochę z Wami tu pobędę. Dlaczego dają po 5,6zł??? Bo mają w chuj ciulasów z Ukrainy.

 6.  Szturmierz pisze:
  14 maja, 2015 o godzinie 11:31

  Kistos, chcesz mojej rady? Oto moja rada: Wypierdalaj z Polski pókiś piękny i młody. Wracaj na urlop i żyj kurwa jak człowiek, miej od życia to, na co przejebałeś lata swej młodości. Sam się sobie dziwie, że to pisze, bo ja nigdy nie paliłem się do emigrowania, ale sory kurwa, „taki mamy klimat”.
  3maj się.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.