Kurwa, BOR pilnuje rodziny Kopaczowej…

30 kwietnia, 2015, Autor:

Wierzycie?

Na koszt podatnika Kopaczowa urządza sobie prywatną ochronę! Jebana mać! Co to kurwa jest?  To ja od dziś ide najebać tym który bęcki wiszę a od jutra chcę ochronę BORU i kurwa chuj mnie to obchodzi żem zwykły zjadacz chleba!  Co jest grane??????????

Ten kraj jest naprawdę zjebany do reszty …  Czy tak można?  Matka Kopaczowej ma ochronkę…  Ja pierdolę…

TUTAJ LINK DO GAZETY I ARTYKUŁU

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, MegaWkurw dookoła świata, Polityka i gospodarka, Różności, Świat, Telewizja i radio, Wkurw tygodnia, Życie

komentarze 2 do “Kurwa, BOR pilnuje rodziny Kopaczowej…”

  1.  luke pisze:
    30 kwietnia, 2015 o godzinie 20:21

    i dlatego 10 lat w tym jebanym kraju nie rozliczyłem PIT’u… sram na ten system, a najbardziej mnie boli, że żreć muszę bo w żarciu VAT płacę i jeszcze nie wykminiłem jak to ominąć… no chyba, że zacznę kury i krowy pastuszyć i ziemniaków nasadzę… JEBAĆ SYSTEM!!!!

  2.  rajmundx pisze:
    30 kwietnia, 2015 o godzinie 21:32

    Jest sposób ale tylko przy granicach. Kumpel mój jest tak samo ustawiony emocjonalnie jak Ty. Mieszka w Polsce ale zakupy i tankowanie robi u Ruskich więc chujów nie dorabia. Problem pozostaje jedynie z VATem przy mediach a tego kurwa nie idzie niestety ominąć.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.