Alko

19 lipca, 2014, Autor:

Kurwa, drugi tydzień pracuje i drugi tydzień nonstop jestem najebany. Kolega z wojska ma urlop, rok się nie widzieliśmy a że robimy sezonowo w polu to jak tu się nie napić ? Człowiek przepierdala kasę dzień po dniu a potem takie afery z tego wychodzą że głowa mała.

 

Pojechaliśmy do Lichnów na bro, to żule się przyjebały. Gdyby kolega nie trzymał rowera w furtce i nikogo nie przepuścił, to ja,kuzyn i drugi kumpel byśmy pozamiatali nimi całe podwórko w okół sklepu..szmaciarze pierdolone.

Pojechaliśmy do Malborka to poderwaliśmy jakieś 2 maniurki, przy odprowadzaniu jakiś jebany chudy skurwiel wyskoczył z zaskoczenia i jednemu z nas buta sprzedał. Wspomnę o żałosnej technice tego kopnięcia, gdybym tak nogami machał to bym ich wgl na ludzi nie podnosił. Co się okazało maniury miały chłopaków którymi też musieliśmy zamiatać ulice bo je cipy swędziały i nie potrafią na dupie w domu usiedzieć.

Piliśmy piwo na zapleczu sklepu to się jakaś stara kurwa przyjebała wyzywając od najgorszych, szmata siedzi cały dzień na dupie, wpierdala leki i marudzi.

 

W tym jebanym kraju bo zapierdoli fizycznym w takim upale człowiek nie może usiąść spokojnie i napis się piwa w sympatycznej rozmowie bez przekleństw, zawsze kurwa musi się coś stać lub ktoś przyjebać.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 7,25 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo

komentarze 4 do “Alko”

 1.  Faquś pisze:
  19 lipca, 2014 o godzinie 21:10

  Kurwa, ja widzę, że z Ciebie to niezły spinator jest. Wszystkim byś tylko wpierdalał i nimi zamiatał. Ogarnij chłopie, bo to żałosne :D.
  Nie wspominając o motywie z maniurkami. No kurwa, a gdzie godność :DD ?

 2.  Kistos pisze:
  19 lipca, 2014 o godzinie 23:07

  Godność ? siedzisz z kolegą co ma przepustkę z wojska, rok go nie widziałeś. Po robocie idziecie na piwo, podchodzi do ciebie pijak i opowiada o tym jak w mma walczył, że grał w Comanndo ze Arnoldem, a potem mu odpierdala i się do ciebie sadzi. Ignorujesz go, to ten skurwiel sam cie szarpać zaczyna. I to ja spinator jestem ?

  Tak samo to w Malborku, idziesz z nowo poznanymi typiarami a tu jakiś chuj nagle wyskakuje i cię z buta wali. To też spinanie z mojej strony ? Skąd człowiek miał wiedzieć że mają facetów, i że ci faceci przybiegną wściekli z chęcią napierdalania się

  Sam nikogo nie atakuję, ale jak mnie biją to nie nadstawiam drugiego policzka

 3.  Szturmierz pisze:
  12 sierpnia, 2014 o godzinie 18:48

  Ale nie wiem, na chuja Cię było w Marlborku czy gdziekolwiek? Nie możesz usiąść z kumplem przy okolicznej rzeczce, strumyku, jeziorku, napić się na łonie natury i mieć cały świat w dupci?

 4.  Kistos pisze:
  12 sierpnia, 2014 o godzinie 20:09

  Zdarzy się w roku czasem że jednak pojadę gdzieś, żeby nie siedzieć ciągle na dupie i wtedy takie wyjazdy psują mi tacy ludzie.

  Rozumiem gdyby podszedł zapytał czy nie dam na piwo, kurwa dałbym z chęcią. Bo nie raz zapraszałem bezdomnych na piwo, dawałem im mans na chleb czy coś i rozmawiałem z nimi o życiu. Ale jak podleci taki świr co po prostu chuja do dupy szuka to weź się nie wkurw

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.