co jest do kurwy nędzy z tym zjebanym cukrem?

25 czerwca, 2014, Autor:

Kuzynio se z niemcóff wrócił bo se po furę trzy razy tańszą, dwa razy młodszą i raz bitą pojechał. Kuzyniowi żonia żydziła i kawicę źle osłodziła to że się chłop kapnął że niedosłodzona i że se fundnął u niemcófff w Aldim za całe 0,69 ojro kilo cukra. I tak że se słodził że se osłodził a resztkę do polonii zwiózł (na szczęście już bez cła).  I tak se siedzimy i gaworzymy o produktach i dupie marynie aż padł pomysł przetestowania nimca z polakiem. No to żesmy se tak kurwa identyczne dwie kawice zalali, w identycznych kubłach, identycznymi łychami po dwie na kubeł, identyczną wodą z identycznego czajnika zalewane po równości. No kawice wyszły 100% kopia drugiej. No i tak sypiemy na starta po chochli małej – cukra. Do jednej polaka – do drugiej szwaba. No i kurwa… po pierwszym rzucie – goszszkooo nam. No no po drugiej chochli żeśmy dojebali. Mieszamy po minucie oba kubły by nie było że się kurwa nie rozpuściło.  Polak – nadal gorzki, Nemca już da się łykać. No to dorzucamy kurwa trzecią chochlę i mieszamy. Po minucie kawice gotowe. Problem w tym że szwab przesłodzony a polak niedosłodzony. No to kurwa jedziem z kolejną chochlą. Nemec z kolejną dawką nie dał się pić a polak smaku zaczął nabierać i lekkiej nutki słodkości. No to jeszcze po jednej…  Z nemca marcepan powstał i cukier już się nie rozpuszczał bo kit się zrobił a Polaka dało się poczuć że dopiero osłodzony. Dojebali my polakowi jeszcze 4 łychy by wyrównać i się nie dało. Po teście wyszło że polak potrzebował 11 łyżeczek cukru a nemec pięciu by smakowały podobnie. Szok, co?  Ale to dopiero pierwszy szok. Na cukrze z Biedronki (2,29zł kg) pisze cukrownia Płońsk, Poland. Na cukrze z Aldiego pisze MADE IN POLAND.  Rozjebało mnie to…   Niemcom na export po 0,69 euro cukier 100% a swoim za 2,29zł (0,58 euro) resztki z burakufff.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 7,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Przedmioty, Różności, Zakupy, Życie

komentarze 4 do “co jest do kurwy nędzy z tym zjebanym cukrem?”

 1.  Szturmierz pisze:
  27 czerwca, 2014 o godzinie 08:56

  Nie wiem jakim ja cukrem słodzę, ale jak piję kawę, a to się zdarza nad wyraz rzadko, jak wsypię do kubka (takiego, „ponad 250”- zwykły kubek) 2 łyżeczki to mam dość cukru do końca dnia. A To że na eksport idzie lepsze niż w kraju, nie dziwi, szkoda że za psie kurwa pieniądze.

 2.  Rumun pisze:
  27 czerwca, 2014 o godzinie 15:21

  Paaaanie… Poczytaj Pan Kulczyk Holding, Solorz Żak i jeszcze kilku innych. Poczytaj Pan wszystko od A do Q kurwa mać to włosów Pan trochę zgubisz. Szok. PTC Era GSM istnieje od grudnia 1995 a Kulczyk już łapy maczał w PTC w 1993r ha,ha. Tak dwa dni siedzę nad polityką i biznesem i blady chodzę. Jak się tak logicznie wszystko ślicznie poukłada to wychodzi o tym że nasze zjebusy-politykusy najpierw coś robią a po latach ogłaszają że to zrobili. Jakie to wszystko kurwa tajne. Ciekawe czemu Kulczyk w Londynie mieszka a nie w Warszaffce… Za brudno? Za ciasno? Wilanófff fuj, be,be? he,he. Każdy jebie te polską. Każdy. I ci co kase mają i Ci co o kasie marzą.

 3.  Letalne Prącie pisze:
  29 czerwca, 2014 o godzinie 19:19

  francuzowie na przykład u nas slodza mniej:) parafrazujac: co kraj to cukier.

 4.  Rumun pisze:
  29 czerwca, 2014 o godzinie 20:35

  Boją się. Białe to białe :-) a Polska to jednak Wschód :-) :-)

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.