Jaka murzyńskość ty kurwozjebie?

22 czerwca, 2014, Autor:

Mam ochotę naostrzyć siekierkę i przejechać się pod Sejm. Upolować kurwy-syna i odciąć przy szyjce!  Serio! Gdybym miał dwa życia – jedno bym poświęcił tylko na to by po-wycinać te jebane chwasty w rządzie. Jeden po drugim bez najmniejszej łzy. Wszystkich!!  Kurwa – co za cyrk!!   I patrzcie MURZYNY… POLSKIE…  Tyle macie do gadania co se przed ekranem popłaczecie. tyle władzy można. Skoczyć na trąbkę i co najwyżej wypolerować. Chuja im można zrobić. Wybory ustawione, wyniki ustawione, cały rząd to mafia i patrzcie – nadal przy korycie immunecikiem osłonięci.  Naprawdę trzeba spierdalać nawet na Sibir kurwa mać.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Biurokracja, Ludzie, Polityka i gospodarka, Życie

komentarze 4 do “Jaka murzyńskość ty kurwozjebie?”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  22 czerwca, 2014 o godzinie 23:05

  idąc za Faqusiem: trawa zawsze rośnie zielensza gdzie indziej.
  ja jestem w tym wieku gdzie mogę i chce jeszcze ryzykować i starać się prostowac te chore akcje.

 2.  Rumun pisze:
  23 czerwca, 2014 o godzinie 09:13

  Czyli masz jeszcze siłę walczyć z wiatrakami. Mi już przybrakło. Wiele lat byłem dumny z tego żeśmy w końcu w Unii. Że polska się buduje. No ale kurwa – co mi z autostardy jak postawią ci znaków do 100km/h … Co mi z nowego asfaltu pod domem jeśli co roku go łatają bo się sypie. Co mi z internetu LTE jeśli kurwa w necie ACTA grasuje i nic już nie pobierzesz jak kiedyś. Co mi z supermarketów jeden na drugim jeśli tam wszystko droższe jak na zachodzie a jakość tylko chińska. Co mi z ładnych autobusów na mieście jeśli bilet jest w cenie biletu z Berlina czy Paryża (tak, tak – 4,40zł to 1 euro a tam 0,80 centów). Co mi z luksusowych samochodów coraz tańszych jak jakość paliwa zabija pompowtryski a samochód zamiast palić 6,5-7 pali dychę bo nie wyrabia na tej jakościowej wodzie!!!! Mojego grata gdy zatankowałem w Hiszpanii to na baku zrobiłem 1050km a tu kurwa leje i nigdy nie zrobiłem więcej jak 700! Woda i tyle. Potrzebne mi 3,4 podwyżki gazu, wody, prądu w roku. Kurwa. Tutak woda i gaz są najdroższe w europie. Nasz wegiel kopie się na śląsku i wypierdala na południe europy za nędzne stawki tonowe tylko po to by od Ruskich gazu kupić za stawki wyższe. No kurwa. Bez jaj. Telwizja kłamie, rząd to mafia, służby zdrowia nie ma, pociągi nie istnieją, na samoloty cię nie stać, basenu latem napełnić nie możesz bo zakaz, działki zabierają pod osiedla, wyjdziesz na ulice po pivku wieczorem to cię kurwa prawie nie zakajdankują, straż miejsca robi czystkę i chuj im możesz, policji tyle co mrówek, siedzieć idziesz za byle co, zarabiasz 1800 to ci 1000 alimentów zasądzą i kurwa ciągnij jak kuń pod górę na haju. Jebać ten syf.

 3.  Letalne Prącie pisze:
  23 czerwca, 2014 o godzinie 17:19

  a od czego „polak potrafi”? jezdzisz tirami to chyba wiesz gdzie można ropę kupić z ok 20% zniżka, akurat drogi zaczynamy w końcu mieć,jak chcesz swobodnie korzystać z internetu jest TOR(wolny, ale jest) albo vpn, tyle że zapłacić już trzeba. ok zarobki mamy chore w stosunku do zachodnich, ale całkiem sporo można zrobic, bo dorasta nowe pokolenie z prawem głosu. jkm trochę stracił klepek w głowie, ale ppatrz na wyniki ostatnie. znajdzie się nowy lider liberalny z większą oglada i jest całkiem realna szansa na zmiany. przynajmniej mam nadzieję

 4.  Rumun pisze:
  23 czerwca, 2014 o godzinie 20:43

  JKM nawet, nawet zaczął mi się podobać a zwłaszcza jego stronka i forum. Jebie tych matołów jak leci. Palikot się chowa dosłownie. Szkoda że Palikot + JKM nie mogą się dogadać.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.