AntyTusk – jebany kraj afer i jedna wielka ustawka

17 czerwca, 2014, Autor:

Kilkanaście dni nie oglądałem TV. Włączam pudło o 19:30 na TVP1 i z fotele mnie wyjebało. Szok.

Na wstępie, Panie pojeb Premier. Wbij Pan sobie w google frazę AntyTusk i znowelizuj swoje poparcie, pojebańcu! Mówisz do kamery i … się głupio śmiejesz durniu zafajdany! Dosłownie podśmiewasz się tak jak by nic się nie stało. Rząd Twój powinien w czasie do 24h oddać stołki popierdoleńcu z Tobą na czele. Gdybym zapierdolił kamerę video z marketu – poszedł bym siedzieć. Gdybym nazwał publicznie jakiegoś urzędasa POPIERDOLONYM URZĘDEM dostał bym w zawiasach a Ty kurwa co???   Teraz ABW, CBA i wszystko na nogi postawiłeś by szukali WINOWAJCY za montaż podsłuchów???

Kurwa mać! Jak go znajdziesz to pierwszy uścisnę mu dłoń. Kimkolwiek by nie był!! Jak już go znajdziesz – nagrodę NOBLA przyznać i ORDER kurwa zasługi dla kraju!!!  Skurwysyny!!!  Teraz mój podatkowy szmal marnujecie by dobrać się do dupy tym którzy pokazali KIM jesteście???  Dojebali Wam w końcu wafle zajebane???

TusekPojeBuSeK!! CZY TY KURWA NIE ROZUMIESZ ŻE MASZ WYPIERDALAĆ????????   TY NAPRAWDĘ KURWA PO POLSKU NIE KAPUJESZ ŻE Z MŁODYMI NIE WYGRASZ?????   WYPIERDALAJ ZE STOŁKA IDIOTO!!!!

Za coś takiego jak AFERA PODSŁUCHOWA i za to co z niej wyszło od ręki GNOJU powinieneś podać się do dymisji i odwołać swój pojebany USTAWIONY Rządzik!   Nareszcie ktoś WAM pojechał po kopytach. Nareszcie ktoś BARDZO normalny zrobił to co już dawno powinno być zrobione.   Teraz KURWO będziesz się zasłaniał ZAMACHEM STANU pacanie???  Jakim zamachem???  Przecież w prawie Polskim jest napisane jak byk: OBRONA KONIECZNA więc KURWA nie dziw się że ludzie robią co mogą by WYJEBAĆ idiotę ze stołka!!

Cytat z YouTube: „Gdybym miała dwa życia – jedno poświęciła bym by zajebać tego skurwysyna…”   Przyłączam się całą swoją rodziną.

ZAMACH STANU …  Dobre. Wymyśli kurwa wszystko by stołka nie puścić.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Biurokracja, Ludzie, Polityka i gospodarka, Życie

komentarzy 13 do “AntyTusk – jebany kraj afer i jedna wielka ustawka”

  1.  wojszat pisze:
    17 czerwca, 2014 o godzinie 16:32

    Na początku wkurwa mówiłeś na niego „Pan”.Ojj kurwa, ta szmata nie zasługuje by tak na nią mówić!!

  2.  kroma007 pisze:
    17 czerwca, 2014 o godzinie 20:03

    z tej całej sytuacji nie dziwi mnie treść tych nagrań, to że rząd nas okłamuje, okrada i ma za nic… dziwi mnie tylko jedno – dlaczego ludzie są tym zdziwieni jakby o tym wszystkim nie wiedzieli?! przecież to wszystko było i jest oczywiste. to tak jakby komuś pokazać zdjęcie słońca na dowód że istnieje i świeci bo wcześniej w to nie wierzył.

  3.  Rumun pisze:
    17 czerwca, 2014 o godzinie 20:48

    wojszat, muszę!!! No wiesz. ABW, CBŚ, CBA, KSP, BOR i reszta czyhają. Jeszcze mi dojebią ze 3latka biwakowania w cieniu. A zresztą… Jebać ich.
    kroma, to jeśli wszyscy wszystko widzą, wszystko wiedzą to co to oznacza?
    Nie odpowiadaj bo i tak wyjdzie na moje czyli na to że nie tylko rząd jest popierdolony. Ktoś ten rząd wybrał a teraz sra po galotach jak trzeba wyjść i wyjebać ze stołków.
    No ale… słoneczna Espaniola tuż tuż. Wypierdalanko nadchodzi hucznym krokiem. Jeszcze tylko 3 tygodnie fuchy, mamona, tankowanko furmanki i spierdalanko. Tym razem Polszmatu tj. Polsatu nie zabieram bo jeszcze nie daj Boże po raz drugi nasłucham się w TVPOLONIA jak Polska to mlekiem i miodem oblana, jak tu kryzys minął, jak tu teraz dobrze i wpadnie mi do głowy pomysł aby wracać i wypierdolić w błoto wszystkie oszczędności. No powiem Wam chłopy i baby żem mordę mam z wyjazdu tak uradowaną że brak mi słów. Zwłaszcza żem wiem po co, do kogo i na jak długo jadę. A jadę? Na zawsze kurwa jebana mać. Tusk czyta???
    Jak czyta to niech rękawy podwija i za robotę się bierze bo go zapierdolą jak emerytur nie będzie a … tych to nie będzie na bank tyle że ślepy naród liczy na cud i jeszcze o tym nie wie. Ave.

  4.  kroma007 pisze:
    17 czerwca, 2014 o godzinie 23:21

    to to oznacza że Polacy mają wszystko w dupie! w przynajmniej większość, np 78%, która nie chodzi na wybory i te pojeby same siebie wybierają. w sumie skoro Polacy są tak głupi to bardzo dobrze że dostają tak po dupie i powinni jeszcze mocniej, moze by się wreszcie ocknęli.
    jedyna opcja to jest, jak pisałem ostatnio – obalenie dotychczasowego systemu władzy pookrągłostołowego i odsunięcie wszystkich dotychczasowych rządzących od władzy! bo jak dla kogoś sensacją są te tasiemki i myśli, że zmieni się coś przez jakąś komisję śledczą, zmianę rządu, dymisję to jest tępych chujem, cytując Kapitana Bombę, bo ich miejsce zastąpią kolejni złodzieje i oszuści z tej samej opcji.
    więc nie rząd trzeba wyjebać kolego – ale wszystkich – cały sejm, senat itp. – „wszyscy won”!! za Cejrowskim.

  5.  wojszat pisze:
    19 czerwca, 2014 o godzinie 12:57

    @kroma007, gratuluję komentarza :D 100% zgody !

  6.  Rumun pisze:
    19 czerwca, 2014 o godzinie 21:43

    kroma, ja wyję do księżyca. Nim cokolwiek na „nim” usłyszą miną wieki. Wyję sobie z niemocy bo megawkurw pozwala być wkurwionym i kurwić a że akurat afera numer 9.898.998 jest na topie to i se gadam – często sam do siebie :-)
    To normalne że zjebusy siedzą przed telewizorami i kurwią ile wlezie ale by na ulice wyjść, brać taczkę i jechać po ZjebuskatuSka to już sił nie ma. Sił ani chęci. Dlatego emigruję. Wyjebane mam tak samo jak 38.496.000 polaków. Zdałem sobie sprawę że WYCIE nic nie da. Trza brać nogi za pas i wiać bo przecie zjebusekLizusekTusek jeść mi nie da. Najlepsze jest to że – gdyby w Hiszpanii, Włoszech, u Niemców czy Francuzów wyszła taka aferka na jaw – aferka w której jasno i wyraźnie widać jakich kurew-synów mamy u władzy – to ludziska rozniosły by ten Belwederski burdel w czasie max. 24h od wybuchu afery. Tymczasem – POOOOOLAAACYYY, NICCCC SIĘ NIE STAŁOOOOO….

  7.  Letalne Prącie pisze:
    19 czerwca, 2014 o godzinie 22:17

    Też mam nadzieję na czystkę przy najbliższych wyborach.

  8.  Rumun pisze:
    20 czerwca, 2014 o godzinie 07:17

    Nie, nie kolego. Wybory w Polsce a raczej wyniki tych wyborów to się fałszuje. Zerknij. Od czasów „po Kwaśniewskim” jakoś dziwnie się wygrywa. Zawsze pół na pół co do centa. Dziwne. Z tego co pytałem znajomków na Twotterku, FB i nk to na ponad 300 osób (rodzin) nikt kurwa za PO nie jest a PO jebane ciągle ma 50% poparcia polski. Głosy z Marsa importowane?? To jest fałsz i tego nie udowodnisz. Wspomnisz moje słowa po wyborach bo te wygra PO. Zobaczysz. Ja to wiem dlatego wypierdalam z tego kraju bo już nic tu nie znaczę.

  9.  Rumun pisze:
    23 czerwca, 2014 o godzinie 07:52

    no i wykrakałem ostatni wpis. Jak bym w dychę trafił. Wpis napisany przed publikacją kolejnych taśm z podsłuchów ha. Trafiłem. Wybory ustawione. Zastanawiam się dlaczego pojeb-naczelny tj. premier zasłania się zamachem stanu szukając winnych gdzie popadnie nadal będąc u koryta. To teraz to rząd wybiera samego siebie, taaa??? Musi być 270 głosów i chuj? czyli 30 milionów innych głosów to o kant ch… otrzeć? Nie ważne że 90% polaków chce rozpierdolić i wypierdolić tych przygłupów – ważne są wyniki głosowania w sejmie które ustawić da się szybciej jak 80% społeczeństwa??? No kurwa – jak nie jak tak. Władza to się teraz sama wybiera i sama dymisjonuje. Bunga bunga u Berlusconnniego przeszło więc co tam jakieś fałszowanie wyników wyborów u nas i ustawki … e tam, kurwa. Będziemy drobnicą się tu zajmować w chwili gdy trzeba rozpierdolić kolejne miliardy z Unii. Ale ta Unii głupia. Jak by mi taki Zjebusek z Polski po szmal przyjechał a był bym Merkelową to bym mu takiego kopa zapierdolił że by się za Uralem zatrzymał.

  10.  Szturmierz pisze:
    23 czerwca, 2014 o godzinie 14:25

    Tak jak powiedział kroma, a wcześniej koleś z „PodziemnaTv”, a jeszcze wcześniej Cejruś WSZYSTKICH WON!
    Ale tak na poważnie, macie kurwa pojęcie co my robimy? Nie można kurwa cały cza zwalać winy na resztę społeczeństwa, że: „Polacy chuja zrobią jak zwykle, Polacy jakoś to będzie, nikt dupy nie ruszy, nikt nie głosuje, to macie wy Polacy” Co jest trudnego w tym, by przejechać się, albo ewentualnie jak miejsce zamieszkania pozwoli, ażeby przejść się na jakąś pikietę od czasu do czasu, zaprotestować, pokazać się, wysłuchać co inni mają do powiedzenia, jakoś czynnie działać? O wyborach i głosowaniu nawet nie śmie wspominać. Nie miejcie zatem bólu dupy do wszystkich, oprócz siebie, że nic się kurwa nie zmienia, nawet w obliczu -pff kurwa nie wiem jak mam to nazwać- TAKIEGO PIERDOLONEGO PRZEKRĘTU, jakie niedawno ujrzało światło dzienne. To nie jest kurwa normalne że tak splątany, złodziejski pełen kurew i cweli rzad w obecnej sytuacji nadal sprawuje władzę – TO JEST POPIERDOLONE, TO MY POLACY JESTEŚMY POPIERDOLENI.

  11.  Rumun pisze:
    12 sierpnia, 2014 o godzinie 10:00

    Święta racja. Po papiery wpadłem na dwa dni i daję nogę nazad bo kurwa już trzy mandaty żem zajebał tak boli „ulicę” mój nowy nabytek w formie 4 letniego A6. Tusek wotum dostał, rządzik zasrany ma prawo pod siebie, deweloperka to rządowe ustawki i mafie a ten z Ambergold to na plaży pivko popija. Jak TVP będzie chciała z nim pogadać to szybko odrzutowcem przyleci i wpadnie na kawicę do naczelnika więzienia z datkiem w kopercie. Wpakują mu dupę w czerwony – Nkowy kubraczek i se z TVP pogada ale nie długo bo widzenie max. 2 godziny może być (tj. samolot leci nazad za 4 godziny :-)
    Pierdolona Polska Mafia! Nigdy w życiu nie wrócę do Polski! Wolał bym Rosję! Jak dostawać wpierdol to przynajmniej wiedzieć za co bo w Polsce to za damski ch… wiecznie po plecach było. W lipcu 6000 euro przytuliłem za 285 godzin pracy + premie. Żona przyniosła 1630euro i chwyciliśmy jeszcze 4 x po 118 euro rodzinnego + dodatek dla rodziny wielodzietnej w kwocie 79 euro. Można?
    A Polaczki??????????
    Przygłupy i kurwa tyle!! Całe życie w Internecie trąbiłem to zawsze po dupie dostawałem! Wszystkim kurwa jest dobrze więc niech ten kraj żyje swoim życiem. Mnie to już jebie!!! Mam Hiszpański dowód, Hiszpańskie blachy w aucie a polaków to omijam kurwa cało-łukiem … Wszędzie rozpierdolnik robią. Jakiś naprawdę ostro popierdolony kraj.

  12.  Rumun pisze:
    12 sierpnia, 2014 o godzinie 10:07

    Gdy mam wyjść tu na miasto (Warszafka zajebana) to mi się rzygać dosłownie chce. Korki, korki, syf, pogonka. Oby wymusić! Oby zajechać! Oby na czerwonym! Oby potrącić. Oby kurwa drugiemu na złość zrobić. Jeden drugiego w mordę wali. Policji w chuj! Radiowóz na radiowozie. 80-100km/h to norma! W tym popierdolonym syfie jakiekolwiek zasady z dinozaurami zdechły. Zawiść, zazdrość, cwaniactwo i buractwo. Przygłupy! Właśnie widziałem mercedesa C klasę (rocznik 2010-2014). Jedna rura wydechowa z tyłu a na klapie naklejone napisy: C63 AMG V8. Popirdoleńcy a po komóreczki ajfono zajefajne to stoją w kolejkach jak za schabem za komuny zjeby i tyle. Najgorsze jest tylko to że Polaczek to i z gówna się cieszy. Sorry ludzie ale musiałem…

  13.  Rumun pisze:
    12 sierpnia, 2014 o godzinie 10:15

    Jedzie taki wsiok Passatem z 1999r i buja się na boki. Wysiada, najki kurwa za 300 są, ajfon jest, Pasat jest, pensyjka 2800 więc Paniuś i kurwa główka w górze, bujawko-huśtawka na boki bo to „co nie on” teraz. 2800 pensyjki = 650 euro (moje trzy dniówki), ajfon za zeta, Passat który ma już 15lat i na zachodzie golę się takimi ale… w Polsce to teraz na topie … być kimś! Kurwa!
    Kimś z jałmużną 600 euro… ha, ha…
    Nie zadroszczę! O nie! Bez takich tu! Próbuję tylko zwrócić uwagę na to że pOlaczek to faktycznie z gówna się cieszy no ale zebrać 5.000.000 hołoty i zrobić dym pod Rządem to już problem jest. No tak! 4.899.991 osób stoi w kolejce po LTE mega szybkie :-) więc czasu nie ma… A chuj z tym krajem i narodem. Liczy się swój portfel i lodówa. Reszta won!