Pierdolone „ciche” podwyżki cen papierosów

11 czerwca, 2014, Autor:

Chuje jebane. Serio. Palę by nie jeść bo waże 110kg i kawał kurwa chłopa ze mnie i nawpierdalać się musze gdy się na=haruję. Jaram bo jak zajaram to mniej kurwa jem a jak mniej jem to kurwa dzieciom więcej zostanie. Takiego kurczaka to całego opierdolił bym na śniadanie a drugiego na obiad a trzeciego dopchnął bym na kolację. Nie opłaca mi się jeść bo mnie nie stać więc jaram bo taniej wychodzi paczka fajek jak stół żarcia dla chłopa.  No i patrz kurwa mać.  Za pół roku to już ani żreć nie będę ani jarać.

Luty – 10,70zł

marzec – 11,20zł

kwiecień – 11, 90zł

maj – 12,50zł

no i dziś patrzę na spód paczki (Vicerojki czerwone setki) i kurwa widzę 12,90zł!

Co jest do chuja pierdolona mać Rządzie Polski zajebany!!!!!!!!  Nie dajecie jeść to dajcie zapalić i głodu nie czuć chuje pierdolone!!!   Koniec!! Kończę fuchę i rypcie się na mordy Rządowe Karykatory – pojebusy! Plecak już spakowany!

Jebcie się na ryje – nie będę zapierdalał za 400 euro miesięcznie i płacił za fajki ponad 3 euro za paczkę, Rządowe pojebusy!!!  Zróbcie te akcyzę od razu na 5 euro za paczkę chuje zajebane! Lotto mi to już! Lotto barańce pierdolone…

Dosyć mam!! Polski , syfu i wyzysku!  Koniec. Jadę zapierdalać na zachód za 1000 euro i jarać za 4 euro. Gońcie się chuje muje z Belwederskiej. Ludzie to już oddychać nie mogą przez popierdoleńców Rządowych!

Koniec. Biorę kasę za fuchę i wysram się na granicy polskiej oblewając znak RP. Tyle mi zależy być patriotom-idiotom!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 8,44 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Biurokracja, Dom, Ludzie, Polityka i gospodarka, Praca, Świat, Zakupy, Zwyczaje, Życie

komentarzy 8 do “Pierdolone „ciche” podwyżki cen papierosów”

  1.  Letalne Prącie pisze:
    12 czerwca, 2014 o godzinie 00:59

    przypominam że tagi mają pomagać a nie utrudniać segregację wpisow!
    dużo palisz i kupujesz szlugi z akcyzą? naprawdę, czy to koloryzowanie na potrzebę wkurwa? za połowę ceny można normalne fajki dostać…

  2.  Rumun pisze:
    12 czerwca, 2014 o godzinie 17:02

    jasne. Od Ukrainek z rogu Targowej z Kijowską czy od bambusów z rogu Zamoyskiego i Sokolej na Warszawskiej Pradze? Czy może od tych spod Wileniaka a może z bazarku przy Żwirki? Jarasz to coś? Chłopie! Mało wiesz! Te szlugi nie są z Ukrainy! Serio nie widzisz że opakowania na drukarce robione a szlugi nabijane byle g… w domowym zaciszu? Nie wiem jak tam u Ciebie z nieakcyzowymi ale w popierdolonej Wafffce nie idzie kupić papierosów z legalnego przemytu. Łapę trzymają Wołominiaki które ten syf sami produkują. Nigdy nie wiadomo co jest w papierosie bo tytoń na bank nie no chyba że pomieszany 80:20% z jakimś sianem. Ani nadruku marki szluga, ani akcyzy. Nic! Jeden bambus mówił że musi sprzedać 70% siana z Wołomina i 30% swojego by w ogóle móc stać na ulicy z fajami bo inaczej na odstrzał. Takie są realia. Kilka razy próbowałem zajarać ten szmelc i co mam powiedzieć? Że dobre to? Że fajnie się jara 2 ramki dziennie bo najarać się nie idzie… Daj spokój.

  3.  Szturmierz pisze:
    13 czerwca, 2014 o godzinie 23:03

    Temat jest poważny, ale drogi Rumunie mało z krzesła nie spadłem, jak to czytałem! :D Nie no, kurwa ja mam do wyboru, kupować ramę fajek za 7 zł w monopolowym, albo po normalnych cenach – (kurwa „NORMALNYCH CENACH”, nie wierzę że to napisałem) – w sklepie. ew. czasem napatoczy się kumpel z ukraińskimi, ale to prawdziwa rzadkość. Ciekawi mnie jednak jeden fakt. Do jakiej stawki te skurwysyny ośmielą się zbliżyć. A tak na marginesie, z tego co wiem, można hodować tytoń na własny użytek, napierdalam plantację!

  4.  Letalne Prącie pisze:
    14 czerwca, 2014 o godzinie 12:55

    Tytoń o wilgotności ponad 19-23% (zależnie od gatunku) nie jest objęty akcyzą. W zeszłoroczne wakacje był szał na sprzedaż „płodu rolnego” i „wypożyczanie maszyny” do skręcania fajek. Gdzie paczka faktycznie wynosiła 5-7 zł.

    A poza tym Polandia jest chyba jedynym krajem, gdzie tytoń do fajek wodnych jest objęty pełną akcyzą. „Tytoń” ma skład melasy, aromatów, owoców… Także za mieszankę w której tytoniu jest jak na lekarstwo (i jest mokry od melasy) płacimy pełną akcyzę jak za fajki ;] Nasz rząd to taki McGuyver, robią Coś z niczego.

  5.  Rumun pisze:
    15 czerwca, 2014 o godzinie 07:47

    Do jakiej kwoty te szuje zrobią akcyzę? To proste. Niemieckiej, Włoskiej, Hiszpańskiej ew. podobnej do innego kraju eu no bo przecież naczelny finansów przeżyć nie może że na zachodzie paczka fajek 5 euro czy 5 funtów stoi a u nas tylko 3 euro. No jak to może tak być? Stawiam że normą w przyszłym roku będzie coś między 14 a 17zł za ramkę czyli od 3,40 do 4,20 euro. Obecnie po przeliczeniu Marlboro cena ta wynosi 3,63 euro więc sporo nisko od standardowej europejskiej ceny. Pojeby licząc całą resztę zapominają jedynie o pensjach. Średnia minimalna to nadal 314 euro a średnia realna czyli tyle ile każdy zarabia (1800-2000zł) to 440-500 euro czyli od 1,5 do 2,5 raza mniej jak na zachodzie.

  6.  Rumun pisze:
    15 czerwca, 2014 o godzinie 08:06

    dlatego ten pierdolony kraj będzie Grecją2 za 2,3 lata. Oni z tego nie wyjdą. Młodzi spierdalają masowo na zachód, połowa młodych uczy się więc ma jeszcze olewkę na robotę a mohery już nie wyrabiają zdrowotnie. Zresztą. Kurwa. Ja mam 37lat i ledwo zipię. Woda w kolanach, prawe kolano już po operacji, kręgosłup siadł od noszenia na budowach. Stawiam że do 57 roku życia się sypnę do reszty a gdzie tu 67 wyrobić? Przecież ja własnej renciny nie dożyję. Patrzę po znajomkach i to samo. Wszyscy około 40stki i już problemy zdrowotne 60-latka a do służby zdrowia to taka kolejka jak z Olsztyna do Paryża i kawałek nazad. Zapierdalać za 2000zł 30lat tylko po to by późniejszą rencinkę na poziomie 700-800 przeznaczać na leki? To ja powiem tak: wyjebane mam na to i się zwijam. Dwa języki już znam a jak już trzeciego się nauczę (angielski) to sobie poradzę bo u nas ktoś z niepełnym wyższym, prawkiem B,C,D,E, po elektronice i mechanice jest śmieciem bo kurwa ma już prawie 40lat to musi zapierdalać za 1800-2000zł. Właśnie kilka dni temu dostałem ofertę z Adecco. Średnio co tydzień ktoś mnie potrzebuje no ale na zachodzie. Nie wiedzę już problemu z przeprowadzką i nie czuję jakichkolwiek wyrzutów że opuszczam ten zryty kraj. Jeszcze 20lat temu gdy mieszkałem u Niemców – mocno tęskniłem a teraz kurewsko żałuję że wróciłem. Ktoś napisze – było zostać dyrektorem, prezesem, politykiem a miał byś dobrze. To ja zadam pytanie: czy by normalnie zjeść, zarabiać, ubrać się, spłacić auto, dom, wychować dzieci trzeba nosić krawat i być tylko i wyłącznie politykiem bo nigdzie indziej nie da rady? Mój wybór. Jestem technik, jeszcze młody, mam rodzinę, chcę mieć kurwa normalne auto, dom, czy to kurwa tak wiele???? Tymczasem wszyscy w tym syfie (wszyscy po i przed czterdziestką) trzęsą dupami bo z pracą taka kicha że szok. I patrzcie. Siedzą takie kurwa prezesiki Tesco, Auchana, Philipsa, LG, Boscha itp. itd. i się kurwa cieszą że robole zapierdalają za 1300zł (aktualna stawka elektronika z LG Mława). Nasz Rząd pojebany jest zdania że lepszy rydz jak nic tyle że czy za 1300 da się żyć? Jebać mafię. Jebać polskę. Koniec. Wiem co czytam. Google i gazety z EU jak na dłoni. Jeśli we Francji średnia płaca w zakładach LG to 890 euro netto to jaki kurwa problem w Polsce dać choć by 500-600 by Ci ludzie zaczeli napędzać gospodarkę?
    Trzeba wiać bo w Grecji2 za 10lat zostaną jedynie:
    – politycy
    – policja
    – markety
    – stacje paliw
    – mohery
    Wtedy będzie dopiero dym.

  7.  Rumun pisze:
    15 czerwca, 2014 o godzinie 08:15

    Wszystkie ceny wszystkiego mamy jak z zachodu. Dajcie teraz Francuzowi, Niemcowi czy Anglikowi przy tych cenach 450-500 euro na życie to kraj strajkami rozniosą a rząd taczkami wywiozą. A u nas? Wszystkim dobrze. Kurwa mać. Ile można żyć z kręgu takich ludzi? Bieda aż kurwa piszczy, wszyscy w kredytach, wszyscy złomami jeżdżą ale patrz: nikt nie wyjdzie. Jak jest strajk to jedzie kilka tys. osób a reszta wyjebane ma. No to pora zacząć się martwić o siebie a nie o zjebany naród. Taka jest prawda. A gdzie szturm na minimalną płacę?? 1300zł kurwa zjebanych złotych czyli 13x do biedronki po żarcie?? A gdzie kurwa reszta? Jeszcze 30-40dni życia w tym syfie mi zostało więc ja już na to leję. Wcześniej myślałem: wyjadę, zarobię, odbiję się, wrócę, chałupę kupię i jakoś to będzie. Gdy popatrzyłem na ceny domków jednorodzinnych w Irlandii, Anglii, Holandii, Włoszech, Hiszpanii i porównałem z Polskimi, warszaffskimi to mi się wyć zachciało. M3 na Mokotowie, Woli czy Żoliborzu w cenie domku nad Adriatykiem. O jebana mać. Problem w tym że nad tym Adriatykiem średnia płaca dla kierowcy ciężarówki na trasach lokalnych to od 1400 do 2500 euro, metr sześcienny wody to 1,40euro, 100kwh prądu 11,30 euro a ceny w sklepach te same co u nas. Dla odmiany u Nas woda już od 12 do 16zł za metr, za 100kwh prądu zapłaciłem ostatnio 140zł a cukier i resztę kupuję o 20-30 a nawet 40% drożej jak Hiszpan. Pierdolę to. Druga walizka już spakowana. Bilecik zabukowany. Jeszcze tylko ubezpieczenie i wypierdalanko.

  8.  Rumun pisze:
    15 czerwca, 2014 o godzinie 08:20

    I przysięgam. Puszki i złom w razie konieczności będę na zachodzie zbierał a do syfu po raz trzeci nie wrócę. Tutaj zapierdalam jako technik za 500 euro gdy Rumuni na zachodzie złom zbierają i w skupie po stówce dziennie mają. Wiem bo chrześniak pracuje w skupie złomu pod Madrytem i jest mocno kurwa w szoku ile na tym można kasiory wyjebać. Zresztą. Sam ma Busa i też alu zbiera po godzinach dorabiając trzy dodatkowe pensje. Kobita jego gary zmywa w restaurante, czasem coś ugotuje, młoda babka bo coś koło 20lat, i patrz, na papierze 880 podstawy + napiwki. I wcale nie zapierdala. Często powiada że zapierdalała ale w Polsce po 11-12h na dobę za 8-9 zeta. Tam ma ponoć obijanko i swoje 1300-1400 wyrobi. Kurwa. Zarób to w Polsce!! (mówię o euro). Dziewczyna pół roku śmiga i kurwa 3 letnim Leonem jeździ. A u Nas? Też ale trzy lata autobusem. Pierdolę to. Boże, gdybym mógł to bym czas przesunął o miesiąc do przodu i wyjebał już jutro.