Warszaffskie zjebane warsztaciki

5 czerwca, 2014, Autor:

Oszuści jebani. Bez wyjątku. Zagraj choć chwilę laika i Ci portfel odkurzą. Siedzę w różnych klubach samochodowych i wraz ze swoją małą grupką czasami robimy se jaja. Wczoraj własnie tak było. Wyjeliśmy bezpiecznik od klimy, przekaźnik od ABSu i pora się przejechać po Białołęce i Legionowie. Odwiedziliśmy 24 warsztaciki i najtańszy był tylko jeden. 700zł chciał za pompę do ABS i sprężarkę do klimy. Uff… Brać i się cieszyć.

Zastanawiam się jak można dożywotnio żyć w takim chujostwie??   Przecież – karą za przestępstwa powinno być nie więzienie tylko dożywotni przymus życia w tak pojebanym miejscu jakim jest Warszafka.  Taki przestępca po 5 latach sam by se jebnął w czachę a oni tych bidaków w klatkach trzymają.

Rekordzista zaśpiewał 1600zł (Mondeo MK3). Nie znaleźliśmy warsztatu w którym prawdę by powiedziano. Zakładam się że 100% warsztatów kreuje taki zarobek. Oszukać, ojebać, skłamać, kombinować, wy chujać.  Nic dodać nic ująć.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja, Miasta, Miejsca, Polityka i gospodarka, Samochody, Transport, Zwyczaje, Życie

1 komentarz do “Warszaffskie zjebane warsztaciki”

  1.  Letalne Prącie pisze:
    5 czerwca, 2014 o godzinie 14:06

    :d dobry motyw z tymi testami. jakbyscie to nagrali razem z nazwami/ adresami warsztatów… bankowo znalezlibyscie szerokie grono miłośników A nie wykluczone, że razem że strata klientów może zyskaliby trochę normalności..

    usunalem mylacy nadmiar tagow

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.