Szanowna władzo…

5 czerwca, 2014, Autor:

Tusek-pojebusek ogłosił ostatnio w telewizorowni że PKB nam rośnie. Kurwa nie kapuję. Ono rośnie zawsze i tylko wtedy gdy jakaś wyborcza impreza się zbliża.  Powstało pytanie: czy nasz premier jest serio świrnięty czy takowego tylko gra?

PIS ogłosił że PO paluchy maczało i se głosy poprzerabiało. Niby fałszowane wyniki były i nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby taki Tusek-pojebusek – mający 92% internetowego NIEPOPARCIA ciągle wybory wygrywał. Jak to kurwa możliwe????  92% społeczeństwa (jak na moje oko) jebie premiera zawsze i wszędzie ile tylko Bozia siły da – tymczasem PO chwali się poparciem rzędu połowy polaków. Nie jarzę…

Prezydent warszafffskiego Ursynowa chciał ODSTRZELIĆ walcówwnęę ze stołka a sam się ujebał. Miał chłop rację. Stolica powinna zmienić nazwę z WARSiSAWY na ROZPIERDOLNIK. Demolka maksymalna od lat wielu no ale Hanna stołka się trzyma. Wybudowała 500metrów metra i już się podciera z radości.   Coś dla ludzi powstało???

Oj pewnie że tak. Poszerzono płatną strefe parkowania i postawiono ograniczenie prędkości do 70km/h na nowo wybudowanej obwodnicy południowej. Powstanie coś jeszcze już na wlocie na autostradę za Bemowem. Bramki już gotowe. Chuj tam że cały Pruszków, Grodzisk, Milanówek który blokuje całą Ochotę w szczycie będzie dalej dopierdalał przez miasto i korkował wiecznie biedne dzielnice. Ot mi autostrada.  Potrzebna jak strusiowi komórka.

Ale radujmy się. Lada chwila wybory. Nie zapomnijmy zagłosować. Głosujmy na byle co i kogo bo i tak wynik już znany.

 

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Biurokracja, Ludzie, Miasta, Miejsca, Polityka i gospodarka, Życie

komentarze 2 do “Szanowna władzo…”

  1.  kroma007 pisze:
    5 czerwca, 2014 o godzinie 17:15

    jeśli nie jarzysz, polecam przeczytać wkurw niżej i się dokształcić dlaczego tak jest.

  2.  Rumun pisze:
    5 czerwca, 2014 o godzinie 20:39

    Chcesz bym zdechł? Dokształcać się w temacie polityki? Oj kurwa serce by mi padło gdybym stał się nagle mądrzejszy jak jestem. Wolę spać w nieświadomości.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.