Obama bajerant przyleciał. Czapki z głów i radujmy się.

4 czerwca, 2014, Autor:

Wkurwia mnie On. Oj jak On mnie wkurwia. Już nawet mniej mi na nerwy działają Komorek z Tuskiem-pojebuskiem na czele. Serio.

Będą zużyte F16 do utylizacji… pewnie.  Po takiej wizycie to ze cztery znowu wpadną. Będziemy mieli tera lotniczą armię taką że gdy Rusek zobaczy to wytnie mu kichy z radości i będzie po wrogu…

Pewnie wizy przyjechał rozdać to znaczy OBIECAĆ że rozda…

No i pewnie łupki nasze przyjechał zerknąć czy oby jest co kopać bo jak będzie to ze dwie tarcze dostaniemy, chuj że wirtualne ale dostaniemy…

Oj kurwa jaki jestem zafascynowany tą Ameryką. Wszystko widzę na czerwono. Nawet wujaszek Google barwy zmienił. Na czerwono?? To co jest kurwa?  Wszystko krwią się pozalewało że na czerwono?

A nie… no!  Przecie CZERWONY to komuchów kolor.  U$A to komuna czy demokracja już bo nie wiem??

Szmalu mają jak za demokracji a wodę leją jak za komuny.

Jedno mi znajome…

Dziś widziałem po południu na spacerku jak mojej sonii (kundel, rasa nieznana, coś ala-wyżeł, cała czarna :-)  jakiś biały kundel lizał pod ogonem.  Gdy patrzę w TV na podniecenie Komorka i Tuska-pojebuska – podniecenie związane z najważniejszą dziś wizytą – mam wrażenie że historia ze spacerku popołudniowego kręci się w kółko. Białe liże czarne no ale za jaki chuj?????

Ja bym tam Niemcowi d… nie lizał w zamian za 20letnie Audi …

No fakt. F16 droższe :-)

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 2 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Chujowo, Ludzie, MegaWkurw dookoła świata, Miejsca, Polityka i gospodarka, Życie

komentarze 2 do “Obama bajerant przyleciał. Czapki z głów i radujmy się.”

  1.  wojszat pisze:
    5 czerwca, 2014 o godzinie 00:06

    Wkurwa nie będę oceniał, ale rozpierdoliło mnie to:”Wkurwia mnie On. Oj jak On mnie wkurwia.” Dzięki za poprawienie humoru :D Wyobraziłem to sobie jako takie westchnięcie połączone z wypowiedzeniem tego tekstu ;D

  2.  Rumun pisze:
    5 czerwca, 2014 o godzinie 12:19

    no mi babka tak obiecywała commodore 64 kiedyś na gwiazdkę jak lord Obama nam Wizy. Nigdy tego Commodore nie dostałem. Później babka obiecywała Amigę bo uznała że nowsza i pewnie lepsza no i znowu robiła to tak samo jak Obama. Jak wlazy na rynek pierwsze PCty przez które po nocach spać nie mogłem (pamiętam 80386DX33) to babka stwierdziła że trzeba zbierać 1899 dojcze marek by kupić komputer – jak o na to mówiła: z prawdziwego zdarzenia a nie jakąś Amigę za 300 marków. No to jak zbierać trzeba to czekać trzeba no i se tak czekałem.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.