Rasizm w Policji Warszafffskiej???

31 maja, 2014, Autor:

Wkurwia mnie to. Serio! Dosłownie wkurwia!  Nagonka na przybyszów a żem w pojebanej i zasyfionej pseudo-stolycy mieszkał lat 15 to wiem co kurwa aktualnie rzeźbię a rzeźbię temat dość dziwny bo jak to? Policja fuj, be be ??

A więc było, jest i pewnie długo będzie tak:

Godzina 20,21 na zegarku, burdelnik (czyt. Warszaffka) prawie że pusta. Stoi taki radiowozik w „cieniu” za nocnym i wyłapuje. No i jadą taką Gilarską na Targówku sobie fury. Leci pierwsze 10,15 sztuk – tablice rejestracyjne lokalne czyli od WA do WZ i nagle między nimi znalazł się GA. No to go HALT!  Zatrzymali, sprawdzili, wylegitymowali, nerwy zepsuli i puścili. No i tak Pany z Nowolipek (stołeczna) stoją dalej i czyhają. Lecą kolejne fury. Historia opisana trzy wersy wyżej. Od WA do WZ i nagle WML w środku. No to go HALT no bo nie swój więc brać KOSMITĘ.

I tak kurwa siedzę w pojebanym plastikowym oknie ponad trzy godzinki, wyjarałem już pół paczki i co żem widział???

Kontrole miały wozy tylko i wyłącznie z tablicami: GA, NE, NO, NIL, SK, WR, WKZ, LU, LLB, LLU, KR, SK, PO, WML, WRA, ZS, EL ….   z dokładnością do jednej fury!!  Wszystkie WA, WB,WH,WJ, WE, WN, WI, WD i inne gady spokojnie pojechały…

————

Latam po stolycy bo żem kierowcą autobusu był … i tak se widzę patrole a przy patrolach oczywiście – zgodnie z normą warszaffską sami przybysze.   No fakt. Jedno na plus. Nie ruszaj swojego bo swój może być kimś i Ci koło dupy narobi :-)

————

No i teraz coś co mnie MEGA WKURWIŁO!!!  Oj kurwa – nawet skargę do stołecznej żem napisał bo szlak mnie trafił!

Kupiłem se furę od makarona (Włocha). Ładne Mondeo MK3 – czarne i na Włoskich blachach jeszcze.  Wracam od teściowej o 23 w czwartek z Ursusa do Nowego Dworu Mazowieckiego – tak na lajcie przez Ochotę, Śródmieście, kawałek Żoliborza bo babę swoją od znajomych odbierałem z Tarchomina więc przez Jabłonnę do domciu. Wyjechałem dokładnie o 23:12 bo SMSa wtedy dostałem więc wiem. Do domciu dojechałem o godz. 1:43 co do minuty bo żem rekord kontroli policyjnych pobił i to światowy kurwa mać. Ludzie!  19 razy miałem kontrolę na odcinku może 40km!!!!

19 pierdolonych razy kontrolowali mi furę bo żem blachy z Italii miał!! 19razy pytali i sprawdzali to samo! Od trzeźwości po posiadanie prochów!!  I teraz powiedzcie – jak w tym zajebanym kraju obcokrajowiec – turysta – chcący zostawić u Nas trochę mamony ma się czuć jak Europejczyk Wyzwolony?????????????

Przecież taki makaron mający 19 kontroli w czasie 3 godzin już kurwa nigdy w życiu nie przyjedzie tu na urlop!!!!!!

Pytanie do Władz tego syfu:

„Czy Was oby przypadkiem z deka nie pojebało do reszty??????????????”

Gdzie jest system komputerowy w którym adnotuje się info o tym że auto takowe było już kontrolowane 10minut wcześniej???????

———————————

To wiecie co…..

Nie rozpierdalajmy się o szczegóły – pierdolmy bezsensowne kontrole – wprowadźmy godzinę rasistowsko-gestapowską (czyt. policyjno-milicyjną) od 22 do 6 rano, co ???????????

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Ludzie, MegaWkurw dookoła świata, Miasta, Miejsca, Polityka i gospodarka, Różności, Samochody, Wkurw miesiąca, Wkurw tygodnia, Zachowanie, Zwyczaje, Życie

komentarze 2 do “Rasizm w Policji Warszafffskiej???”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  1 czerwca, 2014 o godzinie 22:30

  Potrafią się uwziasc na warszawskie blachy też.

  kumpel jest licencjatem z ekonomii i idzie na psa właśnie i mieliśmy z nim długa chwilę zastanowienia,czy jest się takim skurwysynem już tam idąc, czy to cechą nabyta…

 2.  Rumun pisze:
  2 czerwca, 2014 o godzinie 10:48

  Odgórne zalecenia Władz … Mam kilku znajomków w mundurach. Ponoć teoria że jak wrócisz bez normy mandatów to wpierdol będzie jest nie teorią lecz praktyką czynną. Potwierdza się też to że swoich nie zatrzymują bo cykora mają. Znudziło ich machanie lizakami warszaffskim BMKom i Audicom bo co zatrzymają to zaraz któryś legitkę poselską wyciąga więc szkoda czasu. Taki LLU, LB, PO, WKZ to na bank do żłoba nie dopuszczony więc paszportem rządowym się nie obroni a jak się nie obroni to zapłaci no i dzień zleci, szef będzie uśmiechnięty, statystyki się poprawią.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.