Dies Irae

31 marca, 2014, Autor:

Na początku: Nie pamiętam czy tak się to pisze (tytuł) więc nie czepiać się.

 

Jest kilka istotnych dla mnie zagadnień które chciałbym poruszyć.

A więc:

 

1.  Analfabetyzm naszego kraju, ja już nie mówię o kropkach i przecinkach bo w tym sam się czasem wykładam. Ale kurwa, wejdę w pierwsze lepsze mmorpg i tam 70% ludzi pisze „chcom” „piszom” „muwiom” „weś””śę” ja jebie, kurwa jego w dupę zajebana mać. Rozumiem że czasem można się w ortografii pomylić, ale to kurwa woła o pomstę do nieba. Jak mój dzieciak bd miał np 14 lat, i tak napisze to mu sypnę..Ale czego tu chcieć, idioci rodzą idiotów. A jeśli nie idioci to ludzie którzy zwyczajnie nie mają czasu się tymi dzieciakami zająć jak należy. Wina leży też w naszym systemie edukacji…Czemu ? Otóż najebane jest przedmiotów bez żadnego sensu np:

Religia=2h w tygodniu= 8h miesięcznie=96h rocznie

WF=4h w tygodniu=16h miesięcznie=192h rocznie.

Dodajmy do tego etykę, wos, podstawy przedsiębiorczości, wdż i inny syf wetknięty na siłę i mamy od chuja czasu w plecy. A ci pierdoleni idioci na górze nie kumają że jak człowiek wróci po 8-9 godzinach lekcji i szarpaniu się w pociągach do domu, to ma tyle ochoty na naukę co pies na telewizję. Dużo nie znaczy lepiej, zarówno w sporcie jak i we wszystkim innym ta zasada się sprawdza.

 

2. Wkurwia mnie ta ludzka zawiść i kurestwo którego obiektem stał się mój kolega. Chłop długo był sam, bo go dziewczyna zdradziła, 2 z rzędu. Znalazł kolejną po miesiącu ta też go kantem puściła. Ponad to jest hejtowany przez anonimowych trzepaczy gruchy co w oczy by mu bali się spojrzeć. Obiecuje sobie kurwa że każdego gnoja z tamtej okolicy najebie jak się tylko tu pojawi..Wracając do tematu, czego te dziwki chcą ? Typ przystojny, świetnie zbudowany, wierny jak pies, nie pije, nie pali, szanuje kobiety. I co ? Olewają go dla byle dupka co po pierwszej nocy je zostawi…jebane księżniczki. Sam się z tym spotykałem ale kurwa kurwa kurwa kurwa mać.. 3 lata i żaden związek jego nie potrwał dłużej jak miesiąc.

 

3. Wkurwia mnie fakt iż jestem chory, gardło nakurwia mnie tak że nie jestem w stanie wypowiedzieć słowa  tak, aby brzmiało to w miarę ludzko. Do tego fakt że muszę dymać o 5 do szkoły nie napawa mnie optymizmem. Optymizm mój umniejsza dodatkowo niedobór magnezu co sprawia że jeszcze trudniej dźwignąć dupę rano.

 

4. Dodatkowym wkurwieniem jest zasiłek za opiekę nad osobą niepełnosprawną. Zajebali go mojemu bratu, a ojcu nie chcą dać. Brat padaczka, stary po zawale i i tak nie dają…Może coś się zmieni jeśli te matki co protestują nie odpuszczą.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Dom, Edukacja, Ludzie, Różności, Życie

komentarze 4 do “Dies Irae”

 1.  Faquś pisze:
  1 kwietnia, 2014 o godzinie 16:18

  Kurwa, punkt po punkcie po prostu racja. Poza pkt. 2, bo tam to koleś sam sobie winny, że takie szmaciury znajduje. Mózgu by użył i zmienił wymagania.

 2.  Letalne Prącie pisze:
  2 kwietnia, 2014 o godzinie 01:42

  No i trzeba się zastanowić czy komukolwiek zależy na rozwoju dzieci. Rodzicom? Tak, zazwyczaj tak. Samym dzieciakom? Może w szkole średniej. Komukolwiek w rządzie? absolutnie nie, bo zdecydowanie łatwiej jest utrzymać się przy korycie, kiedy buntować się mogą emeryci i osoby, które dla spokoju ducha mają wyjebane na politykę. Tych wyjątkowo ambitnych się wyeksportuje gdziekolwiek poza granice i będzie można zatapiać ten okręt jeszcze przez kilka dobrych lat.

 3.  wojszat pisze:
  2 kwietnia, 2014 o godzinie 18:59

  @Faquś, moim zdaniem pierdolisz.Właśnie punkt 2 jest taki, który mnie kurwa po części też dotknął.Gość by kurwa pewnie się starał jak tylko może o związek,robił dla niej to i tamto – a taka dziwka tego i tak nie doceni.Teraz doceni to tylko kurwa co 50 kobieta w Polsce…Pełno teraz takich pierdolonych księżniczek.Kwestia też tego, że kobiety wolą takich mężczyzn często kurewskich , chętnych tylko na dymanie od zwykłych, cichych , bo Ci nie zostają zauważeni i docenieni.

 4.  wojszat pisze:
  2 kwietnia, 2014 o godzinie 19:00

  Punkt 2 jest tym* miało być napisane, jebana klawiatura ;D

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.