Gruba krowa

14 stycznia, 2014, Autor:

Idę sobie szkolnym korytarzem do szatni, wbijam, daję numerek i czekam na kurtkę. W tym czasie stojąca nieopodal swoich koleżanek gruba cipa z pryszczami na ryju i odrostami we włosach zaczęła się naśmiewać z mojego stylu chodzenia. Że niby się wożę, i zaczęła parodiować. Zignorowałem to ze względu na obecność nauczyciela którego szanuję.

Ale kurwa, brzydka szmata parodiująca mój krok. Fakt, chodzę z głową podniesioną do góry, twardo, trochę zarzucam barkami jak pozerzy, ale to przez rozbudowanie mięśni pleców. A taka kurwa której koleżanki ślinią się na widok sylwetki typu V robi sobie jaja.

 

Nie uważam się za nie wiem kogo, mam w sobie pokorę. Ale wkurwa mnie jak kupa gówna nie mająca w życiu dość siły by coś z sobą robić próbuje mnie oceniać lub robić sobie ze mnie jaja.

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Dom, Ludzie, Zwyczaje, Życie

komentarze 3 do “Gruba krowa”

 1.  Viprix pisze:
  14 stycznia, 2014 o godzinie 22:36

  przekup moby dicka salcesonem to przestanie ;d

 2.  Szakalaka pisze:
  15 stycznia, 2014 o godzinie 19:43

  Suka.

 3.  Faquś pisze:
  15 stycznia, 2014 o godzinie 20:14

  Musisz podbić do takiego gówna i powiedzieć: A Ciebie i tak nikt nie wyrucha. No chyba, że po pijaku. Ona zrozumie przekaz. To będzie jej poziom. Trzymaj się !

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.