Wszechobecne skurwienie i upodlenie nadchodzi kurewskie pokolenie…

13 stycznia, 2014, Autor:

Wkurwiają mnie te szmaty, nie kobiety a szmaty już kiedyś o tym pisałem ale napiszę jeszcze raz NA POHYBEL!

 

Jak można być tak zepsutą pizdą żeby co weekend trzymać w pysku chuja, kolejnego faceta poznanego na imprezie, albo dawać dupę co tydzień komuś innemu.   W moim regionie zamieszkania  jest to na porządku dziennym, to znaczy?  To znaczy to co napisałem w mojej okolicy nie ma normalnych dziewczyn są tępe wywłoki dla których sex to jest jak to określają ZABAWA! Rzygać mi się chce jak widzę te wiejskie dupodajki gotowe wskoczyć do łóżka typowi tylko dlatego że ma zagraniczne drogie auto albo gruby portfel, a najlepiej takiego bogacza jeszcze złapać na dziecko, żeby żyć w dobrobycie. „Co z tego że jestem szmatą? Przynajmniej mam kasę i jestem ustawiona.”

 

Tak jest w moim regionie, ale obserwując sytuację z zagranicy i reszty Polski wnioskuję że prawie wszystkie, bo 95% Polek to tępe kurwy które nie znają takich zasad jak: Bóg, Honor, Ojczyzna.  Obca im jest moralność i dobre obyczaje. Za granicą Polki mają już wyrobioną renomę… Dlatego między innymi Polska w weekendy jest najeżdżana przez Angielskich „turystów” którzy rzucając funty na lewo i prawo, rżną każdą polską kurewkę jak chcą, w skrajnych przypadkach wystarczy postawienie drinka i przejażdżka samochodem i już dziwka leży z rozłożonymi nogami.. ZERO JAKICHKOLWIEK ZASAD! Na dodatek każdy arabus czy też inny murzyn dobrze wie że może mieć każdą Polską dziewczynę, Polki słynną z dawania dupy wszelkiej maści brudasom. Nie zgadzasz się ze mną? CHUJ MNIE TO, swoje widziałem, przeżyłem, przeanalizowałem i teraz głoszę swoje mądrości z życia wzięte.. A najbardziej mnie wkurwiają te pizdy które mówią „Ja taka nie jestem”, „Ja jestem inna” A i tak robią to samo co reszta tych wywłok, tylko tak pierdolą same siebie oszukując…

Przypomniał mi się cytat z Krolla „Wszystkie kobiety to kurwy, oprócz mojej i twojej matki”

Na koniec chciałbym podkreślić, nie obrażam wszystkich kobiet, tylko te kurewskie 95% Osobiście widziałem jedną normalną dziewczynę i mam nadzieję że takich Kobiet z zasadami jest więcej, chociaż raczej są już one na wymarciu, bo teraz są w modzie: narkotyki, upijanie się do nieprzytomności, imprezy, trójkąciki i inne gówna.

Jurij Bezmienow miał rację, następuję Przewrót Ideologiczny, jesteśmy na etapie demoralizacji…

„Nie śpij, bo ci garnek złota podrzucą.”

 

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 6 do “Wszechobecne skurwienie i upodlenie nadchodzi kurewskie pokolenie…”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  13 stycznia, 2014 o godzinie 23:31

  Myślę, że mocno przesadzasz z tymi 95%.

  „dawać dupę” uczyniło mój wieczór :D

 2.  Pinio pisze:
  14 stycznia, 2014 o godzinie 02:15

  Kurwa ostatnio na pewnym forum, pod nickiem z moim imieniem, zadałem pytanie o kurestwo, o transseksualizm, o pedalstwo itp. Powiedziałem o zasadach typu Bóg,Honor, Ojczyzna. Zostałem wyśmiany i przedstawiony jako osoba zaściankowa. Pierdolę, więcej tego forum nie odwiedzę.

 3.  Kistos pisze:
  14 stycznia, 2014 o godzinie 21:52

  Kurwa, masz rację. Osobiście uważam że muszą istnieć łatwe dziewczyny, tak samo jak i porządne. Ale to co się w tym kraju i świecie wyprawia to kurwa Sodoma i Gomora. Tylko czekać aż Pan Bóg to rozpierdoli w drobny mak

 4.  Letalne Prącie pisze:
  14 stycznia, 2014 o godzinie 22:12

  Na niego akurat bym nie liczył. Wystarczy, że jakiś Semita go trochę ponęka i odpuści, bo na całe miasto trafi się jeden porządny. Za to, jeśli trafi się ktoś porządny…hmm… może wybije mu w pień całą rodzinę, żeby zobaczyć czy dalej jest mu wierny?

 5.  wojszat pisze:
  18 stycznia, 2014 o godzinie 19:19

  KURWA ! NO PRZECHUJ ! :)
  Myckol, myślę tak samo jak ty…Pisałem o tym tutaj:http://megawkurw.pl/index.php/2013/12/26/5137/
  że następuje właśnie skurwienie u kobiet…I ciągle myślę do jakiego chuja to się sprowadzi…Się kurwa okaże.Ogólnie to jeb takie dziwki(chociaż tego w CHUJ teraz), nie daj się w takie gówna wciągać(chociaż chuj go wie czy niedługo nie będziemy do tego zmuszeni) , i bądź indywidualistą albo spróbuj znaleźć normalną dziewczynę :)

 6.  Myckol57 pisze:
  18 stycznia, 2014 o godzinie 22:58

  Miło widzieć że ktoś ma podobne poglądy na pewne sprawy, i za to kurwa kocham tą stronę! :)

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.