BANDYCI!!!

12 stycznia, 2014, Autor:

„Co z tymi, którzy zadeklarują, że nie oglądają publicznej telewizji i nie słuchają publicznego radia? Opłata audiowizualna będzie powszechna, a każdy polski obywatel będzie zobowiązany do jej opłacania – zapowiedział minister kultury B*gd*n Z*r*je**ki.

– Opłata audiowizualna nie będzie pobierana za odbiór programu telewizyjnego czy radiowego, ale za możliwość tego odbioru. Polskie państwo zagwarantuje każdemu obywatelowi określoną usługę, a to czy ktoś z tego skorzysta czy nie – zależy wyłącznie od niego.”

NIE! KURWA NIE MAM ZAMIARU PŁACIĆ NA PIERDOLONE CICHOPKI,KLANY,WIADOMOŚCI I INNE GÓWNA.

NIE MAM PIERDOLONEGO TELEWIZORA I NIE BĘDĘ MIAŁ, A TEN KUTAS Z*R*JE**KI CHCE NA MNIE NAŁOŻYĆ KOLEJNY PODATEK.

CO TO KURWA JEST ZA KRAJ?

ZDROJEWSKI SPIERDALAJ PAN W CHUJ ZE  SWOIMI POMYSŁAMI!

KIEDY WRESZCIE LUDZIE SIĘ ZBUNTUJĄ I ZAJEBIĄ TE RZĄDZĄCE KURWY?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Życie

komentarzy 12 do “BANDYCI!!!”

  1.  Szakalaka pisze:
    12 stycznia, 2014 o godzinie 20:54

    To już lepiej kurwa żeby chodzili i pukali jak Jechowi, aby sprawdzić kto ma telewizor. U mnie w mieście była taka nagonka.

  2.  Faquś pisze:
    12 stycznia, 2014 o godzinie 21:02

    Przepraszam Luke, ale musiałem wykropkować nazwisko bo to podchodziło pod paragraf :(

  3.  luke pisze:
    12 stycznia, 2014 o godzinie 21:19

    tak czy siak chuj mu w jego nieogoloną dupę…

  4.  Zbanowany pisze:
    12 stycznia, 2014 o godzinie 21:28

    Jakbym pozbawił się wzroku i słuchu to też bym musiał płacić?

  5.  luke pisze:
    12 stycznia, 2014 o godzinie 21:32

    proponuję obowiązkowy abonament na zbieranie grzybów w lesie. Oczywiście nie każdy musi zbierać,ale płaci się przecież za możliwość zbierania kurwa ich mać!

  6.  kroma007 pisze:
    12 stycznia, 2014 o godzinie 23:26

    nikt tego ich gówna nie chce oglądać i płacić im za to, nie mają pojęcia jak ściągnąć to wymyślają absurdalne podatki skurwysyny. chuj, że okradają nas z połowy wypłaty albo i lepiej co miesiąc, mogą jeszcze drugą połowę wziąć.

  7.  Pinio pisze:
    12 stycznia, 2014 o godzinie 23:48

    Nie widzę tu niczego do oburzania. W Polsce i na świecie przecież to normalny precedens, że pobiera się od ludzi pieniądze za MOŻLIWOŚĆ zrobienia czegoś. A i czasami pobiera się kasę, a ludzie nie dostają możliwości, jak choćby w przypadku naszej służby zdrowia. Płacisz całe życie składki za możliwość korzystania z „bezpłatnej” służby zdrowia, a koniec końców i tak musisz iść do prywatnego lekarza. Tak samo tutaj. Musisz płacić abonament i otrzymać kilka podstawowych kanałów. Ale żeby otrzymać pełne leczenie(pakiet) musisz zrobić to prywatnie, czyli zamówić u cyfry +, nc+, cyfrowego polsatu czy innego tego typu czegoś.

  8.  skrycie_zly_pawel pisze:
    13 stycznia, 2014 o godzinie 01:57

    Również nie oglądam telewizji i w pełni się zgadzam z luke.
    Mój plan to skończyć szkołę i wyjechać do hm.. Kanady. I srać TVP i ich abonamenty.

  9.  Zbanowany pisze:
    13 stycznia, 2014 o godzinie 11:36

    Paweł jako jedyny odpowiedział na pytanie zadane w ostatnim zdaniu wkurwa.

  10.  skrycie_zly_pawel pisze:
    13 stycznia, 2014 o godzinie 15:23

    No tak, taki oto mam cel. Jak się kiedyś zapaliłem do rebelii młodzieży to mnie wszyscy gasili :)

  11.  luke pisze:
    13 stycznia, 2014 o godzinie 19:52

    skz – uciekaj z tego kraju, bo tu Ciebie nic dobrego nie spotka. Ja popełniłem błąd i wróciłem, a do Kanady to jestem zbyt stary, powyżej 35 roku życia nie chcą wpuszczać, bo cwaniaki wiedzą, że na emeryturę nie odłożę…

  12.  Viprix pisze:
    14 stycznia, 2014 o godzinie 22:45

    Moim zdaniem spierdalanie z kraju to zły pomysł, nie można w skuli kilku debili się poddawać tylko tępić tych którzy nam źle robią, kogo jest więcej nas czy tych kurwe z rządu i TVP?