Apel Amerykańskich Żydów

14 lipca, 2013, Autor:

„Wzywamy polskie władze ustawodawcze i sądownicze, by jak najszybciej uznane zostało prawo społeczności żydowskich do przygotowywania koszernego mięsa, zgodnie z tradycją żydowską”

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 1,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Apel Amerykańskich Żydów”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  14 lipca, 2013 o godzinie 19:46

  no cóż ….

 2.  Faquś pisze:
  14 lipca, 2013 o godzinie 20:56

  Głupie judajskie ścierwa. Nienawidzę ich. Nienawidzę wszelkich religii, które nie są osobiste. Życzę wam, żebyście zostali pozbawieni złudzeń.

 3.  Dragotrim pisze:
  14 lipca, 2013 o godzinie 21:46

  Ja powiem tak: zawsze uważałem, że dobre prawo państwowe nie powinno dostosowywać się do ksiąg religijnych. Nie, powinno być wręcz przeciwnie. Prawo koszerności pochodzi z Tory i jest stosowane przez bardzo ortodoksyjnych Żydów – dla mnie to kolejny minus, ponieważ wszystko co ortodoksyjne i skrajne jest złe, a zwłaszcza jeśli tyczy się religii. To wszystko zaczyna się od drobnostek. Najpierw uchwalamy lekkie prawa związane z jakąś świętą księgą, a potem stopniowo wyznawcy chcą coraz więcej i więcej. Tak jest np. z Muzułmanami w Anglii. Co mnie, tak prawdę mówiąc, obchodzą prawa zawarte w jakiejś starożytnej książce? Czy w takim wypadku powinienem pozwolić, dajmy na to, Muzułmanom, żeby bojkotowali rzeźnie ze świńskim mięsem, bo ich Koran tak nakazuje? Co mnie to, kurwa, obchodzi? A jak ja założę sektę i też jej wyznawcy staną się mniejszością, a książka, którą wydam, będzie nakazywała jedzenie przejechanych psów, to co? Prawo państwowe według tej logiki powinno mi udostępnić takie mięso. Ubój rytualny jest w Polsce zakazany – jesteście na terenie naszego kraju, więc trzeba się do niego dopasować, a jeśli nie, to są inne kraje. Można tam pojechać, żeby już nie powiedzieć wypierdalać.

 4.  pawel pisze:
  15 lipca, 2013 o godzinie 00:28

  W pełni popieram kolegę Dragotrima.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.