myślałem, że dziada zajebię

24 lutego, 2013, Autor:

Tytułem wstępu dla tych, którzy mnie nie znają.
7,5 roku budowałem Amerykę i wróciłem do matuszki Polszy.
A teraz wkurw.
Robię remoncik na lewo, za gotóweczkę jak stwórca przykaza,ł w bloku kurwa. I przyszedł magik ze spółdzielni, około 50 lat stary, ubrany jak hrabia z lumpeksu z teczuszką, w celu zakwalifikowania okien do wymiany. Spojrzał na mnie jak na gówno, bo przecież majster to po zwodówce i pijak i mierzył te jebane okna.
Gadka szmatka zgadaliśmy się o Ameryce. Ja mu na to, że 7 i pół roku tam gniłem, to wiem jak tam jest, a on do mnie, że ON WIE LEPIEJ, BO WIDZIAŁ W TELEWIZJI.
Myślałem, że dziada zajebię. Tak mnie wkurwił, że mi szpachlowanie nie szło…W telewizji kurwa widział – wsadź se chuju ten telewizor w dupę to może zmądrzejesz!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 18 raz(y), średnia ocen: 9,94 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Praca, Życie

komentarze 4 do “myślałem, że dziada zajebię”

 1.  karpiula pisze:
  24 lutego, 2013 o godzinie 22:18

  Przecież to normalne, myśli, że jest starszy to wie lepiej, choćbyś mu kurwa przedstawił pełną argmentacje wraz z certyfikatami autentyczności i podpisami chuj wie kogo, to i tak stary wie lepiej, a ogrom wiedzy mohera jest wprost proporcjonalny do różnicy wieku między nim a rozmówcą.

 2.  Szturmierz92 pisze:
  25 lutego, 2013 o godzinie 08:26

  Pewnie że normalne, przecież pod każdą polska strzechą dumnie egzystują piloci samolotów, lekarze, inżynierowie kurwa piłkarze, ostatnio skoczkowie narciarscy i biegacze i wszystkie te tytuły za jednym kurwa zamachem można każdemu przypisać – szkoda tylko że prócz czczego pierdolenia nic z tego nie wychodzi. Samozwańcy jebani, im starszy tym kurwa mądrzejszy, bo przecież ja wiem bo ja przeżyłem bo jam jest starszy i właśnie dlatego ty chuja wiesz.

 3.  Kiciulek pisze:
  25 lutego, 2013 o godzinie 21:20

  I oto idelany przykład jak dobrze działają media w Polsce.

 4.  admin pisze:
  28 lutego, 2013 o godzinie 12:01

  Hehe, dobre, ale się uśmiałem :-))

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.