Same świnie

27 grudnia, 2012, Autor:

,,Chuje! Świnie! Same chuje! Albo świnie! Dlatego ja cham na wszystko sram i w dupie i jestem sam” – Zmora idealnie podsumowuje życie każdego przeciętnego polaka, w tym mnie(jak ktoś nie zna, to wpisać cham dr hackenbush na tubie). Kurwa, te święta rozpaliły mocniej we mnie nienawiść. Te wszystkie sztuczne reklamy, kłamiące tak mocno o tych pierdolonych rodzinnych uroczystościach. Paskudne uśmiechy…

Kurwa, na chuj ludzie się fałszywie cieszą ? Kurwa, jak widzę te mordy co się śmieją to mnie kurwica bierze. Przecież nikt nie robi tego szczerze. Widzę po mojej cudownej rodzinie, te drobne skrzywienia, kiedy inni się odwrócą. Nawet nie próbuję powstrzymać obrzydzenia. O czym ja tu pierdolę ? Przecież święta są cudowne !

Żyła mi pulsuje jak pomyślę, że za parę dni muszę znowu iść do szkoły. Kurwa, jak znowu mam oglądać tych pojebów to mnie po prostu chce się zabić. Znowu słuchać i patrzeć na ten pierdolony cyrk fałszu i festiwal jebania wszystkich za plecami. Kurwa, tam nikt nie ma żadnej moralności. Ale wy to wszystko wiecie, na chuj to pisać. Też macie te problemy.

Powiem wam kurwa, że mam wyrzutnię petard z rury kanalizacyjnej. I wiecie co ? Jest zajebista! Jeden plus. Wcale nie byłem tak wkurwiony jak rano, to nie fair.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,71 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Same świnie”

 1.  Hyrcek pisze:
  27 grudnia, 2012 o godzinie 23:50

  Trafne podsumowanie, my to wszystko wiemy. No tak kurwa bo wkońcu takie jebane fałszywe zachowanie każdy z nas widzi codziennie. Życie jest popierdolone. Niestety.

 2.  Szturmierz92 pisze:
  28 grudnia, 2012 o godzinie 14:32

  Gdy już skończysz szkołę, to wbrew temu co mówi większość absolwentów, będzie lepiej. Praca, chuj z nią, przynajmniej dostajesz coś w zamian, żyjesz w miarę własnym życiem, a czasem to nawet pracujesz i ci się to podoba.

 3.  Erni pisze:
  29 grudnia, 2012 o godzinie 22:51

  Tak. Popieram… Popieram w całości.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.