Baron_Vietinghof

11 grudnia, 2012, Autor:

Powitajmy nowego użytkownika! Kurwa, kurwa, kurwa!
Pozdro
admin

Temat:
Uprzejmie proszę o zielone swiatło na megawkurw.pl

Treść wiadomości:
Szanowni Państwo… Właśnie zlikwidowałem swoją firmę, którą na Zielonej Wyspie w Poland prowadziłem przez ponad 5 lat. To już jest duuuży powód do wkurwienia, zwłaszcza, jak się patrzy na te tłuste mordy w internecie (mój tv pierdolnął mi w czasie burzy tego lata, więc nie wiem, co tam pokazują, ale pewnie gówno i polskie seriale) więc w internecie są zadowolone z siebie mordy, zasuwające kocopoły jak to dobrze tutaj w Poland, kurwa jest dobrze, że po prostu Ameryka. Że, kurwa, najważniejsze są stadiony, Tupolew, matka Madzi, Una-bomber z Krakowa – a to, że do kurwy nędzy, dziesiątki tysięcy ludzi takich jak jak usiłujących dawać sobie radę w tej popierdolonej, kurewskiej dżungli są jebane przez Zusy srusy, kontrole i pizdusy to już chuj. Stronkę tę znalazłem w taki sposób: mianowicie, po wpisaniu frazy „mam dość tego jebanego…” pokazał się jakiś post (Sami sobie sprawdźcie)i przyznaję, że jestem pod wrażeniem elokwencj!
i, logiki i merytoryczności niejednego z jej Szanownych Użytkowników; którzy często w prosty, ale za to zrozumiały i dosadny nawet dla najbardziej ciężkiego debila i idioty sposób wyrażają zrozumiałe emocje i sformułowania. Zresztą, nie będę się podlizywał, nie o to idzie. Mam duże doświadczenie życiowe, zwiedziłem też kawał świata, może nie jak Magellan, ale chętnie zabrałbym głos na tym Forum bez jebanego przechwalania się, co to nie ja i gdzie nie byłem. Po prostu – niecenzurowany internet to prawo KAŻDEGO Z NAS, dopóki nie bedziemy mieli kodów paskowych na czole i chipów w dupie. Ale może się za bardzo rozpędzam, bo nie wiem, czy kurwa mój tok myślenia koresponduje z tokiem myslenia Admina i Właściciela, Dobrodzieja oraz organizatora tej strony www. Mogę tylko stwierdzić – co do tego, nie ma kurwa, żadnych, jebanych wątpliwości – będę dbał o poziom merytoryczny moich wypowiedzi i przede wszystkim nie pierdolił bez sensu!
. A jak ktoś w to nie wierzy, to chuj mu w oko.
Pozdrawiam Szanowne Grono

Jak się dowiedziałem o stronce?
Wszyscy przecież mówią o tej stronce

Czy obiecujesz być sumiennym i często wkurwiającym się członkiem społeczności megawkurw.pl?
Yes, my Master

Nie kłamiesz?
No, Sir

Jaki chciał(a)byś mieć login?
Baron_Vietinghof

Dlaczego taki chujowy login wybrałeś(aś)?
chujowy ale bojowy

Do kiedy zobowiązujesz się napisać swojego pierwszego wkurwa?
po otrzymaniu zielonego światła od Guru

Dlaczego nie wcześniej, kurwa?
nie jestem z jebanego spam-center i chcę legalnie

Lubisz megawkurwa na facebook’u, kurwa?
nie cierpię jebanego, chorego na raka febooka

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Prośby o rejestrację

komentarze 2 do “Baron_Vietinghof”

  1.  Hyrcek pisze:
    11 grudnia, 2012 o godzinie 22:41

    Witamy Cię Baronie Vietinghoffie w naszych skromnych progach!

  2.  karpiula pisze:
    11 grudnia, 2012 o godzinie 22:46

    nawet szlachta do nas zawitała, witamy witamy.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.