Łączę się z wami w „bulu i nadzieji”

10 grudnia, 2012, Autor:

O żesz kurwa zajebana mać, o żesz kurwa zajebana brudna wasza mać.

Wy też lubicie jak zapierdalacie nad czymś parę dobrych dni, a po dniach zapierdolki, kiedy nadchodzi czas upragnionej ulgi to siedzicie pierdzicie w wyleniały przez waszego kundla tapczan skrobiąc się po dupie i mówicie sobie „Tak wygrałem życie. To jedna z tych chwil”. Po czym w pokoju pełnym smrodu, dymu i zapachu potu puszczacie wasze klasyki. Po chwili postanawiacie się że pora się wykąpać i bierzecie godzinny prysznic, z którego ciągle leci wiecznie wrząca woda!

KURWA TO TAKIE PROSTE, A NIGDY JESZCZE TEGO NIE ZROBIŁEM DLACZEGO KURWA DLACZEGO!

Mam jedną skurwysyńską szanse żeby to poczuć. Musze być ambitny i napisać sprawdzian z zakurwionej skomplikowanej biologii na mininum 4, materiału mam mniej więcej w kurwe. Do czwartku o 7 rano. Wtedy okaże się czy jestem kozak cwaniak prze skurwysyn czy pierdolony patentowany leń z miodem w uszach.

Proszę was skurwysyny, módlcie się o moją wygraną, a ja pomodlę się za was do boga którego zapewne nie ma i wyprosze o 3 lata krótszy wiek emerytalny i 20 letniego golfa na dobry start życiowy! Wygrywajcie życie w pokoju prawilne kudłacze!

Napisze to, wierze w chuj. NARA

PS: Szturmierz mam to samo od roku, witam w krainie chujozy. Kiedy wracasz dobry und miły ziomie?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “Łączę się z wami w „bulu i nadzieji””

 1.  Pinio pisze:
  10 grudnia, 2012 o godzinie 18:32

  Biologia jest logiczna, większość rzeczy można skminić bez nauki ;d ale powodzenia. Ja się obecnie wkurwiam na język polski i pierdolniętą nauczycielkę.

 2.  Hyrcek pisze:
  10 grudnia, 2012 o godzinie 19:44

  A wiec życzę powodzenia ;)

 3.  Szakalaka pisze:
  10 grudnia, 2012 o godzinie 20:43

  Jak ze spokojem usiądziesz i to ogarniesz to dasz radę. Ja akurat bio w ogóle nie uczę się, bo łatwo mi wchodzi, więc może wezmę rozszerzenie pod mature, tylko nie wiem po chuja.
  A tak po za tematem u mnie suka z matmy w weekend powieszała firanki i pierdolnęła na ryj i się połamała xD Tydzień spokoju z kurwą… :D Bóg wysłuchał moje prośby, więc może on jednak istnieje? ;)

 4.  sandrulala pisze:
  10 grudnia, 2012 o godzinie 21:05

  Trzymam kciuki!

 5.  Szturmierz92 pisze:
  15 grudnia, 2012 o godzinie 16:52

  Jak uda mi się wejść na gg to pogadamy, teraz to nic huja.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.