wkurw prosty jak drut

27 września, 2012, Autor:

Nic mnie tak nie wkurwia jak to, że ktoś mnie totalnie ma w dupie i nie odpowiada na moje maile, a słyną z tego kurwa Polacy.
Do jednego pacjenta napisałem rok temu i nic kurwa, do drugiego w lutym dwa maile z pytaniem i nic kurwa, trzeci dopiero odpowiedział jak mu napisałem dlaczego ma mnie w dupie i nie odpawiada, to mi napisał, że ma mnie w dupie – kultura kurwa – dodam, że był to człowiek zwiazany z tzw. kulturą prze duże K jak kurwa.
A teraz oświadczenie – dosyć mam tej pierdolonej Ameryki i wracam do Polski, bo jak mam w gnoju tkwić to wolę żeby to był gńoj swojski i polski. I nie pierdolcie, że nie ma po co, bo w Polsce chujowo – w takim razie zapraszam do USA gdzie dopiero zrozumiecie treść słowa chujowo.
Wiem, że w związku z powrotem czeka mnie wiele pięknych wzruszeń i wkurwień, ale jak Admin zamknie ten burdel to nawet nie będę miał gdzie tego opisać, co uważam za niepowetowaną stratę dla przyszłych generacji.
Dziekuję za uwagę.
Amen.
Kurwa.
Chuj.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Aktualności

komentarzy 9 do “wkurw prosty jak drut”

  1.  karpiula pisze:
    27 września, 2012 o godzinie 18:18

    Wracaj Luke wracaj, lepiej brnąć w swoim gównie niż w czyimś

  2.  Kistos pisze:
    27 września, 2012 o godzinie 20:01

    Dokładnie, lepiej jak cię sami swoi wkurwiają

  3.  Szturmierz pisze:
    27 września, 2012 o godzinie 20:07

    Jest takie pojecie, już powszechne, figuruje w słownikach – „Kosmo Polak”, Polak który wypierdolił za granice i tęskno mu do Polski, jak skurwesyn, stara sie wrócić. Jednemu sie to udaje, drugiemu nie. Jak masz okazje pierdol Junajted Stejs of Amerika i wracaj do domu, do swoich. Będzie chujowo, ale chujnia ta jest nasza, polska!

  4.  Pinio pisze:
    27 września, 2012 o godzinie 20:48

    A kaj będziesz mieszkał w tej Polsce?

  5.  luke pisze:
    27 września, 2012 o godzinie 21:38

    Pinio – w Polsce ma chałupę a robił będę na lewo – proste?

  6.  Ketonal pisze:
    28 września, 2012 o godzinie 12:00

    wracaj chłopie wracaj, ktoś w końcu musi pracować na moją przyszłą emeryturę
    wracaj chłopie wracaj, ktoś w końcu musi utrzymać polityków i miliony urzędasów,
    wracaj chłopie wracaj, mecz kurwa sobie obejrzysz w tv jak zapłacisz,
    wracaj chłopie wracaj, wszystkie urzędy tęsknią za twoim portfelem,
    masz rację, wracaj, gdzie ci tak będzie dobrze jak nie w Polsce?

  7.  Ketonal pisze:
    28 września, 2012 o godzinie 12:03

    w zasadzie to możesz sobie założyć coś w stylu amber gold i mieć wszystko i wszystkich w głęboko w 4 literach

  8.  luke pisze:
    28 września, 2012 o godzinie 13:50

    Założę Amber Wkurw.
    A reklama będzie taka:
    Chcesz się wkurwić – daj mi swoje pieniądze:)
    Teraz szukam chetnych do prowadzenia placówek na terenie całego kraju. Zgłoszenia proszę zostawiać w komentach.

  9.  Faquś pisze:
    28 września, 2012 o godzinie 20:38

    Wiadomo kurwa, że ja będę prowadził oddział w trójmieście.