Kto to kurwa zrobił

8 września, 2012, Autor:

Są takie rzeczy które ułatwiają życie.

Jest sobie na przykład koło, ułatwia życie w chuj, pracę i w ogóle. Murzyni też swojego czasu dobrze ułatwiali pracę, czy tam ją wykonywali właściwie. Jest w chuj narzędzi, na przykład taka łopata do kopania rowów, przydaje się tym którzy się dobrze nie uczyli (jak to było? „Jak się nie będziesz uczył to będziesz kopał rowy!”). Niektóre z tych wynalazków mają to do siebie, że łatwo je można spierdolić. Szczególnie jak są to przedmioty użytku codziennego i co gorsze, o zgrozo, jak są wykonywane w chinach.

Niniejszym chciałbym podziękować dwóm osobom. Kretynowi który wypuścił powód mojego dzisiejszego wkurwa do sprzedaży i wspaniałemu członkowi mojej rodziny (prawdopodobnie mamusi) która kupiła to chińskie gówno.

O czym mówię? O kurwa szufelce. Szczotka z zestawu w miarę porządna, ładnie wyzbierała syf. Ale jak chciałem to wyzbierane gówno wrzucić na szufelkę, to przeżyłem szok. Pierdolona jest wygięta. I to nie jakoś znacznie, delikatnie bym powiedział, ale na tyle bardzo, że prawie cały syf przy operacji „zmiatania” zamiast lądować na szufelce, wślizguje się pod nią.

Co za kurwa gówno…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “Kto to kurwa zrobił”

  1.  ASPIRYNA pisze:
    9 września, 2012 o godzinie 19:11

    Widzisz tak to już jest gdybyś kupił ten zestaw za 200 stówy to nie tylko by Ci pozamiatało ale tez pewnie ugotowało obiad..:)

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.