Choroba

4 sierpnia, 2012, Autor:

Wiecie kurwa, różne rzeczy jestem w stanie znieść. I różne już znosiłem.. ale choroba mojego brata to jest coś co mnie rozpierdala na kawałki po prostu..

Jest on chory na padaczkę opornolekową.. niestety ma też uszkodzoną jedną stronę mózgu. Ale niech wam się nie wydaje że jest jakiś cofnięty ala Maciek z klanu. On jest normalny i wgl, tylko głupi ale to nie o tym.
Wiecie jakie to jest uczucie, zasnąć i budzić się codziennie po kilka razy w nocy, i pierwsza rzecz jaką widzicie i słyszycie to jest twarz przerażonego brata. Który dusząc się ma atak… Hmm, nie wiem nawet jak to opisać. Ale wyraz twarzy który mu przy tym towarzyszy potrafiłby wystraszyć każdego. Leki trochę pomagają, ale przez ostatnie zmiany w refundacji bywają problemy z ich wykupieniem… za co serdecznie rządowi dziękuje kurwa. Ostatnio mu się nasiliło, i kurwa noc w noc po kilka ataków ma.

Chuj mnie strzela jak na to patrzę, do tego kurwa ta ciągła obawa. Że pójdzie do szkoły i coś mu się stanie. Bo musicie wiedzieć że wystarczył by jeden lekki cios w żołądek i on ma już problemy z oddychaniem i atak. Albo że dostanie ataku na środku ulicy…

To jest kurwa jakaś masakra..

Widywałem już jak ludzi rak wyniszczał i jest to druga rzecz której się najbardziej boję. Widywałem jak się ubijało świniaki na wsi, i nawet brałem w tym udział. Widywałem kurwa co potrafi z człowiekiem zrobić petarda albo samochód. Ale to wszystko to jest chuj w porównaniu z tym co widzę codziennie..

Gdybym mógł to bym się z nim zamienił, bo kurwa wiem że bym to lepiej znosił. Ale kurwa w życiu niestety nie ma tak lekko.

Chujowo jest też że to genetycznie przechodzi co drugie pokolenie. Ja miałem kurwa farta, mój brat już nie. Czy jest możliwość że moje albo jego dzieci kiedyś w przyszłości tak samo zachorują na to ? Chuj wie..

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Dom, Ludzie, Zdrowie, Życie

komentarze 2 do “Choroba”

  1.  Szturmierz pisze:
    4 sierpnia, 2012 o godzinie 18:31

    Ja jako ten, który z tak przejebanymi chorobami nie miał styczności bezpośrednio mogę szczerze współczuć. Człowiek martwi się kurwa komisem, czy że niema kasy na sobotni melanż, a inni oddali by pół chuja i więcej za takie problemy… Pozdrów brata i 3majcie się!

  2.  Sin pisze:
    4 sierpnia, 2012 o godzinie 20:35

    Nie będe Cię pocieszał i pierdolił głupot typu „będzie super”. Jak byłem małym bąkiem pamiętam mojego dziadka który umierał w domu na raka nerek. Luty, zimno jak chuj, a on w na balkonie rozpina koszule że mu duszno. Jedyna rada, może skurwysyńska, spędzajcie jak najwięcej czasu który mu umili życie, park wodny czy inne takie. Jeśli tego nie zrobisz będziesz potem żałował. Ja pamiętam jak dziadkowi dmuchałem w popielniczkę i jak byłem w parku i patykiem ścinałem pokrzywy i potem miałem bąble na rękach. Stary spędzajcie czas razem. Pomoże to wam obu. Pozdro, pierdolnij lufe i trzymaj się

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.