Demo”S”racja!

19 lipca, 2012, Autor:

Gdy paliłem szluga, trochę rozmyślałem i postanowiłem że podzielę się z wami moimi rozważeniami na temat demokracji.

Każdy Polak, świadomy, lub trochę mniej powie że w Polsce mamy demokrację. Tak jak i na całym Starym Lądzie, jak i za oceanem (nie licząc np. Kuby) panuje to złudne przekonanie. Zastanówmy się zatem co znaczy to słowo: „Demokracja” – z greckiego Demoslud oraz creatos = panować czyli bezpośrednie panowanie ludu. Hymm bezpośrednie panowaniu ludu, jak powiada wikipedia. Skoro tak to jakim chujem ktoś śmie twierdzić, że w Polsce i na niemal całym pierdolonym świecie panuje demokracja?! Jaka demokracja, skoro to nie ja kurwa rządzę razem z większością obywateli, tylko banda skurwysynów podejmująca za mnie decyzje i wytaczająca mi granice, jak by tego było mało wcale nie chciałem żeby to oni byli tam gdzie są teraz! W rezultacie czuje się jak pod pierdoloną peleryną Socjalizmu. Kurwa rząd centralnie planowany (tyle że więcej świń przy korycie) Jakaś kurwa szopka, że to nasi przedstawiciele i tego typu pierdolenie. Człowiek na oczy  mnie nigdy nie widział a ktoś będzie mi pierdolił że mnie reprezentuje. Kurwa, to tak jak bym powiedział, że jestem Rychu Peja i reprezentuje biedę zapierdalając Mercedesem CLS 300. Tyle mają ze mną wspólnego te kmiecie i kradzieje jebane! Popierdolone to wszystko, to nie demokracja, to kurwa socjalizm, komuna kurwa nowej generacji! Rządzi grupka nad cała masą – skurwysyny masony i chuj wie co jeszcze!

Pozdrawiam moi bracia i siostry, cieszmy się demokracją, niechaj żyje NWO kurwa…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Ludzie, Świat, Życie

komentarze 4 do “Demo”S”racja!”

 1.  Makia pisze:
  19 lipca, 2012 o godzinie 17:27

  Najpierw zadaj sobie pytanie, czy w parlamencie masz rzeczywistą władzę. A może jest ona gdzie indziej, poza parlamentem? Otóż wiele osób zdaje sobie sprawę, że władza jest tam, gdzie są pieniądze, tj. w wielkim biznesie. I to właśnie kapitał dyktuje warunki na Wiejskiej. Magnaci dzięki kapitałowi wpływają na ustawy tak, by były na rękę ich korporacjom. Demokracja odzwierciedla się tylko w tym, że mamy prawo do udziału w wolnych wyborach (które są szopką za pieniądze podatników, a frajda to nietania!) A że startuje w nich banda cieci i farbowanych lisów, które i tak są ponownie wybierane, bo znajdują się na górze listy, to już inna rzecz. W rezultacie mamy pięknie zawoalowaną oligarchię. Nie zapominajmy, że takie państwa jak Rosja, Ukraina czy inny postkacapski land też teoretycznie są demokratyczne:)

 2.  Makia pisze:
  19 lipca, 2012 o godzinie 17:31

  Ogólnie zgadzam się z Tobą, że demokracja to ściema dla mas. Najlepsza jest mądra monarchia, a nie ten biurokratyczno-demokratyczno-europejski kociokwik!

 3.  Szturmierz pisze:
  19 lipca, 2012 o godzinie 17:43

  Heh rzeczywista władze to ja mam kurwa, gdzieś w Ameryce, albo chuj wie gdzie siedzi grupka żydomasonów i dyktuje warunki w imię szatana :> To nie jest demokracja, taka była w Atenach tyle w temacie.

 4.  Pinio pisze:
  19 lipca, 2012 o godzinie 22:25

  Kryptokomuna kurwa.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.