No po prostu kurwa nie!

16 lipca, 2012, Autor:

Witam kurwa, już całkiem długo nie tworzyłem w tym zacnym miejscu.

Do rzeczy.  Śnię sobie cudnej pupci jakiejś tam koleżanki z pracy i nagle JEEEEEEEEEB!

Coś tak jebło że pilot ,który zwykle przed pójściem spać odkładam za siebie na półkę zleciał mi na pysk. Dalej napierdala. Po kilku sekundach rozkminiłem że ktoś napierdala „Requiem for a dream” na full basie i głośności. Myślę sobie „kurwa, skoro już mam się budzić przy muzyce to niech to będzie Bob Marley a nie coś pogrzebowego…”. W tamtej chwili byłem tak zjebany na kacu że nic nie zrobiłem, pokurwowałem sobie i dalej w kimę bo muza ucichła. Jakieś 3 godziny później znowu! Tym razem słyszę „Peja – kurewskie życie”, tradycyjnie na full głośnikach. „Przynajmniej utwór pasuje… kurewskie życie”. No więc wystawiam łeb za okno i szukam cwela co puszcza to gówno. Myślałem że to jakiś kozak z samochodu sobie puszcza bo takie echo dziwne. Jednak okazało się to sąsiad. No więc idę do tego starego chuja. Pukam i otwiera mi 50letni zgred, który nie wie co to spodnie. Mówię „Mógłby pan to wyciszyć albo chociaż zamknąć okno??” a on „Oh, nie pomyślałem że komuś może to przeszkadzać…”. Potem gadanie o dupie marynie itp.

Tego samego dnia, godz. 18:00. Siedzę na kompie a tu kurwa dzwoni ktoś na skype, ale nie kurwa do mnie. Słyszę ten jebany dzwonek z okna sąsiada. Odebrał i zaczyna na całe osiedle gadaninę ze swoim zięciem. No kurwa, ten facet jest chory psychicznie! Nie wytrzymałem i ryczę przez okno: „Zcisz te jebane głośniki Ty stary debilu!” a on nic. Rzucałem mu nawet kurwa jajkami w okno, nie pomogło. Po kilku godzinach zadzwoniłem na psy. Chociaż raz się przydali. Zrobili najazd i dali mandat chujowi bo reszta sąsiadów też to zgłaszał :D Zadowolony idę se kurwa spać i ktoś mi puka do drzwi. Otwieram a tu nasz sąsiad. Mówi, pijany ze łzami w oczach: „I co?! Jest pan zadowolony z siebie??! Musiałem 100zł mandatu zapłacić!!”. Z uśmiechem na twarzy nic nie powiedziałem, pomyślałem tylko „Dobrze Ci, Ty stara kurwo” i zamknąłem drzwi.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.