Polskie Jełro 2012

20 czerwca, 2012, Autor:

„Wielkie piłkarskie święto, ponad 30 dni fantastycznej zabawy, gwarancja krociowych zysków restauratorów  w strefach kibica, sportowy karnawał.”

To zaledwie mikron z milionów nagłówków jakim od 3-ch lat pasą nas w skurwiałych mediach. Obiecali nam zabawę, przez całe mistrzostwa, miał być to okres cudownej, niczym niezmąconej fety, podsycanej piłkarskimi emocjami.

I co?…

I tak było do soboty. Wspaniały karnawał dał się odczuć niemal wszystkim. Biało czerwone flagi powiewały z balkonów i anten samochodowych, biało czerwone koszulki migały licznie na ulicach a kapelutki w barwach narodowych cieszyły oko i bawiły dzieci.

Wierni polscy kibice tryskali takim entuzjazmem jakby każdy z nich miał wygrana w TOTKA w zasięgu ręki. Kibicowali nawet ci którzy piłkę zazwyczaj mają głęboko w dupie. Sama dałam się wkręcić i kupiłam dwie flagi choć do piłki mam ambiwalentny stosunek.

Media pasły nas tym miodem. Wiadomości w dziennikach dotyczyły tylko EURO. Pozwoliły nam zapomnieć jak wyglądają politycy, co to PIS a co PO albo CBA. Tak jakby ci nienapasieni skurwiele znikli z powierzchni ziemi. Palikoty, Kaczyńskie, Tuski i inne gadające głowy pojawały się czasem jako przebitki w charakterze kibiców.

Ale kiedy nasza drużyna nie osiągnęła nieosiągalnego, kiedy Orły Smudy nie podołali niewykonalnemu, media zdecydowały że koniec tej zabawy i  „Piłkarskie święto” skończyło się dla polaków. Zamiast podsycać w nas ten zapał, dać jeszcze chiwle oddechu od tej jebanej rzeczywistości,  serwują nam w dziennikach: Lato-afera, A-2-afera, Palikotoafera, padające firmy budowlane. Znowu prezio-karzełek stanął na mównicy i to jest news.

Nie ważne że Euro dopiero teraz się zaczyna. Nie ważne że pozostałe drużyny to absolutne tuzy piłki i ONE SĄ NADAL W POLSCE. Że teraz będzie można oglądać mecze na NAJWYŻSZYM europejskim poziomie. I zamiast podtrzymywać w nas jeszcze resztki tego euroentuzjazmu, walą w nas naszym poskim piekiełkiem.

Nienawidzę mediów, dziennikarzy-poławiaczy afer, dzienników telewizyjnych i portali informacyjnych. Wczorajszy Teleexpess wywołał u mnie takiego wkurwa że masakra. Tak mało w nas jest pozytywnych emocji, tak rzadko coś nas cieszy i integruje. Ale dziennikarskie hieny już zwietrzyły aferki i rzucają się na nie jak by nic nie jedli od roku. A jeszcze tydzień temu, w błazeńskich czapeczkach, uzbrojeni we flagi relacjonowali nam wydarzenia spod stadionów! Dziś już w garniturkach siedzą w sejmie i węszą.

Co najmniej o 2 tygodnie za wcześnie panowie!!! za wcześnie…

Ale CHUJ WAM DUPĘ, ja i tak z flagą w ręku obejrzę dziś mecz a w czasie dziennika wyjdę na spacer z wuwuzelą i psem w biało czerwonym ubranku. Jeszcze się pocieszę,  WAM na złość!!!

Czego i Megawkurwowiczom życzę:)

C.D.N…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,88 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Polityka i gospodarka, Sport, Życie

komentarze 2 do “Polskie Jełro 2012”

 1.  Pinio pisze:
  20 czerwca, 2012 o godzinie 16:46

  „obejrzę dziś mecz”
  Dzisiaj nie ma meczu :PP
  Swoją drogą, ja od razu wiedziałem, że to się tak skończy i od początku w dupie miałem tę reprezentację pzpn i farbowanych lisów. Pierdole te euro.

 2.  Szturmierz pisze:
  20 czerwca, 2012 o godzinie 20:32

  PZPN, Grzesiu i cały ten pierdolnik jebie po stokroć. Ale reprezentacji nie zostawię, stosunek się nie zmienił, nadal będę trzymał za nich kurwa wasza mac kciuki. A wkurw zacnie trafny i na wysokim poziomie. Tego mogliśmy się spodziewać, bo media nic innego kurwa od 90 roku nie robią, jak tylko napierdalają afery, przekręty i pokazują biedę. Trafiło się chujom, że Irlandczyka zamordowali i wrzucili do rzeki – to nikt im przecież nie powie że o Euro niczego nie transmitują.
  PS: Mistrzostwo świata będzie nasze!

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.