No kurwa no

18 czerwca, 2012, Autor:

Wiecie, jest wiele rzeczy które mogą do siebie nie pasować. Pomijając już przysłowiową pięść do nosa (wg. mnie pasuje idealnie), wymieniać możnaby przykładów mnóstwo. Chociażby drużynę naszą polską kochaną narodową w finale mistrzostw europy 2012. Co jeszcze nie pasuje? Ano zielony do niebieskiego nie pasuje na przykład. Są też rzeczy absurdalne, które nie powinny iść ze sobą w parze. Nie powinny mieć miejsca, nie powinny się wydarzyć. Nie piszę nawet o nagminnym, cyklicznym i regularnym powtarzaniu się tych rzeczy, tylko o samym ich wystąpieniu.

A mówiąc dokładniej – jestem kurwa chory. Jestem kurwa chory w czerwcu, kiedy na dworze jest ponad 30 stopni. Jestem w stanie spokojnie wykaszleć szklankę flegmy co godzinę, a z nosa, mimo że zatkanego, lecą mi bieżące smarki (no jak jest bieżąca woda, to mogą być bieżące smarki, nie?). Mam cały czas załzawione oczy w chuj (że takiej wspaniałej jednostki miary użyję, ciekawe czemu nie ma wpisanej tej jednostki miary do układu si), ledwo chodzę i nie jestem w stanie się na niczym skupić. Byłbym to w stanie znieść i zrozumieć kurwa w grudniu, czy wczesną wiosną, ALE KURWA W CZERWCU? I nie, nie ma z tym wspólnego to, że jakiś czas temu było zimno, bo musiałem zachorować kurwa wczoraj, albo w sobotę w rzeczywistości nic nie robiąc.

Przesyłam pozdrowienia przerywane kaszlem mówione z zatkanym nosem.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “No kurwa no”

 1.  Szturmierz pisze:
  19 czerwca, 2012 o godzinie 12:29

  mikel mikel trzymaj się, trzymaaj się , trzyymaj sięęę! Ja do niedawna kaszlałem jak pokurwieniec, nie wiedzieć dlaczego. Iluminaci próbują nas powyrzynać chorobami czy chuj wie co…

 2.  mikel pisze:
  19 czerwca, 2012 o godzinie 13:57

  A czymię się, czymię.

 3.  Pinio pisze:
  19 czerwca, 2012 o godzinie 17:47

  No ja kurwa tydzień temu zapalenia ucha dostałem kurwa jego jebana mać, o czym też napisałem.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.