Modernizacja

6 czerwca, 2012, Autor:

Wstaję sobie kulturalnie rano bo jakieś chuje napierdalali piłami na całym Rynku, podchodzę do okna patrzę a tu kurwa wokół Ratusza wykarczowali cały lasek (Który był tam chyba od początku istnienia mojego miasta) Patrzę na starą wierzbę, pod którą bawiłem się zawsze z kolegami jak byliśmy mali służyła do odklepywania w chowanego albo po prostu w łapanego jak się bawiliśmy to można było biegać wokół niej w kółko :) Ale wracając do tematu patrzę na wierzbę a tu KURWA JEGO MAĆ mi ją tną! No myślałem że się zajebię cały Rynek wyjebali z drzew,żywopłotów itp. PO JAKI CHUJ? Bo kurwa inne miasta mają ładne Rynki z deptakami a chuj mnie one obchodzą każdy kto tu przyjeżdżał to mówił że Br***** to specyficzne miasto bardzo charakterystyczne bo w jakim innym mieście jest tak że w centrum koło Ratusza jest taki mały lasek. Czy koło Przystanku Autobusowego a Budami mały park. Ogólnie zajebiście jest a właściwie było przynajmniej na Rynku siedział sobie tam człowiek na ławeczce koło fontanny i nikt go nie widział przez te drzewa i żywopłoty, zawsze się tam bawiłem jak byłem mały latało się przez te żywopłoty czy spinało się po drzewach hehe. No ale kurwa co z tego że to się każdemu podoba? Pomyślał jebany Wórmistrz wyjebmy to i zbudujmy deptak. Co z tego że przy okazji wyjebiemy największy parking  w mieście? I ludzie będą musieli zapierdalać nawet po 3 km do domów? Grunt że będzie deptak i będzie to ładnie wyglądało.

I kurwa tak to jest jak przy władzy jest jebany buc z wiochy który nie zna tego miasta. Ciągnie skurwysyn w chuj kasy z miasta, zbudował sobie 2 garaże i wyjebany podjazd. I myśli kutas jebany że jak on sobie radzi bez parkingu to inni sobie też poradzą??

Nie dość że spierdolił urodę naszego Miasta to na dodatek wpędził w gówno 1/4 miasta która nie będzie miała gdzie parkować!

Panie Wórmistrzu chuj ci w oko!

I jeszcze kurwa dopiszę że wszyscy chcą żeby w końcu jebnęli Obwodnice, Bo ruch główną ulicą jest taki że czasami przejść nie można to kurwa NIE!! nie zbudujemy obwodnicy tylko jebniemy deptak którego nikt nie potrzbuje!

Tak się wkurwiłem że polecę do Urzędu i wyjebie temu chujowi Burmistrzowi z kapcia w oko!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 9,63 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.