Pielęgniarki czyli demony egzystencjalnego kurewstwa

27 maja, 2012, Autor:

Mam zamiar opowiedzieć historię która wydarzyła się ponad rok temu. Byłem piękny i młody pot spływał na moją muskularną klatę a długie włosy jaśniały w blasku słońca

Blablabla……

Do rzeczy, rok temu wylądowałem w szpitalu na chirurgi pobrali mi krew chyba z 4 razy ogółem. Zakwaterowały mnie szanowne panie pielęgniarki w luksusowym apartamencie 4 osobowym, koło mnie leżał stary dziadek któremu żona podpierdoliła aparat słuchowy i facet nic nie słyszał… I tu właśnie zaczyna się cała owa historia dziadek  sam nie mógł wstać walił w pościel bo te kurwy nie chciały przychodzić do niego jak dzwonił po nie (Takim dzwonkiem co się ma koło łóżka) I w końcu dziadek się podniósł i obtarł trochę poprosił mnie o pomoc to pomogłem mu trochę to ogarnąć… Babrałem się w chusteczkach nasiąkniętych szczochami, Bo te kurwy nie chciały przyjść w końcu łaskawie po 20 minutach przylazły i z wielką łaską zrobiły to za co się im płaci. I na dodatek te kurwy traktowały go z pogardą! i z kompletnym brakiem szacunku dosłownie jak wredna nauczycielka do 6 letniego niegrzecznego gnojka. Ignorowałem to. W innym pokoju Jakaś stara Baba darła się 24/H Nikt do niej nie poszedł Tu już postanowiłem interweniować i poszedłem to tych szmat:

-Może pani zajrzeć do tamtej kobiety? Cały czas krzyczy..

Jebana kurwa zwana pielęgniarką – Niech pan tam pójdzie

I TU KURWA ŻAŁUJE że nie popyskowałem np:

-Komu szmato płacą mi czy tobie!

Jednak zabrakło mi wtedy jaj i poszedłem do siebie.

Noce w szpitalu są straszne straszny huk łóżka nie wygodne ogólnie bezsenność. Około 1 w nocy dziadek znowu się posikał ale już konkretnie ja udawałem że śpię przyszły kurwy szpitalne i zaczęły ogarniać mu tym razem pościel itp. NAGLE POCZUŁEM!!! Że te szmaty kładą jego obszczaną pościel na moim łóżku! NO POWAGA!! Zamiast położyć to na podłogę to zwaliły na sąsiednie łóżko żeby się nie schylać i znowu kurwa zignorowałem to! Rano pojechałem na blok a jak wróciłem to dziadka zabrała rodzina całe szczęście… Bo co to za wypoczynek? W obcym miejscu bez fachowej opieki? I z kurwami które tylko każdego obrażają i nic nie robią! Mogłem coś poknocić dawno to było a czas zamazuje pamięć. Jednak postanowiłem opisać to co dalej mam w głowie.

Wnioski:

-Szpitale to umieralnie

-Pielęgniarki to kurwy i szmaty za razem które nie mają za grosz szacunku do pacjentów w 99%

-Żadnych podwyżek tym gnidom nie dawać! Bo nie zasługują

I na koniec taka sentencja życiowa:

„Jakbyś się mył, to byś nie śmierdział”

Dziękuję, dobranoc.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,10 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Pielęgniarki czyli demony egzystencjalnego kurewstwa”

  1.  luke pisze:
    28 maja, 2012 o godzinie 00:24

    gdyby,nie daj Boże, pojawił się tutaj nasz opierdalający się Admin, to ja to nominuję do Zaiste Wykurwiste, za kurwa zajebisty tytuł i text oczywiście też – Myckol ty kiedyś to wjebałeś do kosza i byłem, zajebiście wkurwiony, że nie mogłem przeczytać, a to co napisałeś to jest kurwa dobro narodowe, jak Bitwa pod Grunwaldem czy inny Wit Stwosz :)

  2.  Myckol57 pisze:
    28 maja, 2012 o godzinie 12:48

    Na Pohybel pielęgniarkom!!!

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.