Jedyny z mózgiem

6 marca, 2012, Autor:

Nauczycielka na polaku spytała się nas dlaczego ludzie cierpią. I z całej 30 osobowej klasy nikt nie potrafił trafnie odpowiedzieć na to pytanie. Patrząc na to żenujące przedstawienie w końcu postanowiłem wyjaśnić to zjawisko a zrobiłem to za pomocą dwóch prostych zdań : Ból jest nieodłączną częścią każdego życia. Przypomina nam że żyjemy, cierpimy i umieramy. Niby proste, ale czego tu się spodziewać jeśli w liceum połowa klasy nie potrafi porządnie czytać ?

Jeszcze inna sytuacja. Na chemii nauczycielka bierze do odpowiedzi mojego kolegę. On ma na półrocze trójkę a ja dwójkę. Bierze i pyta z kwasów. A dokładnie chciała by napisał sposób w jaki powstaje kwas azotowy jeśli się nie mylę. Kumpla zatkało, dostał pałę, a potem przepytała jeszcze 5 osób również trójkowych i czwórkowych z tego samego. Oni też dostali pały. Mnie nie pytała bo jakim cudem ktoś kto ma dwójkę może to wiedzieć ? KURWA nie było tematu na chemii żebym go w 100% nie zrozumiał. Umiem kurwa wszystko co do tej pory było. A dwójkę mam tylko dlatego że mi się nie chcę jak cholera…

Język angielski.. kiedyś kochałem ten przedmiot a jak byłem chory to przychodziłem do szkoły tylko po to by na nim posiedzieć trochę. Angielskiego głównie nauczyłem się samodzielnie w domu grając w sieciowe gry komputerowe. W szkole tylko poduczyłem się poprawnej pisowni czy gramatyki. Tak więc kochałem ten przedmiot, obecnie nienawidzę jak skurwysyn. Nauczycielka tak mi go obrzydziła że mnie kurwica bierze na myśl o tym. A co najlepsze, mam kujony w klasie co uczą się angielskiego już po 7-8 lat.. a potrafię więcej od nich mimo że w szkole miałem go przez rok. Nauczycielka powiedziała że gdyby nie błędy w pisowni to już mógł bym zdawać maturę z tego języka. Ale ja mam na to wyjebane, na lekcjach się nudzę jak cholera. A ta kurwa tyle zadaje do domu że nie robię nic poza lekcjami. A najgorsze jest to że ja to potrafię a muszę to robić bo mnie suka spałuje i usadzi. KURWA !!

Stoję sobie na peronie, i nie ma kurwa dnia żeby nie podlazło do mnie kilka osób i nie pytało się z którego peronu jedzie jaki pociąg. NO ja pierdole przecież kilka metrów dalej jest taka pierdolona żółta tabliczka na której jest wszystko jasno opisane. Czy to tak kurwa ciężko podejść i przeczytać to ? Czy kurwa w tym kraju nikt oprócz mnie nie potrafi wyraźnie czytać ze zrozumieniem ? Czy kurwa tylko ja mam rozum z którego korzystam ?

Ja pierdolę czuję się jak w jakiejś taniej komedii. Jestem sam a wokół idioci. Nie jestem ani dzieckiem przeznaczenia ani kujonkiem z ilorazem inteligencji 150 + Jeśli przeciętniak, leń jak chuj może wszystko zrozumieć i wytrzymać rzeczy od których ludzie się wieszają to czemu kurwa inni tego nie robią ?

ps. mam problemy z klawiaturą tzn wciskam jakiś klawisz to albo nie działa albo pojawia się coś co nie potrzeba. Tak więc sorry za błędy który jest pewnie sporo

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 7,25 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja, Ludzie, Zachowanie, Życie

komentarze 2 do “Jedyny z mózgiem”

  1.  prywatnyKat pisze:
    8 marca, 2012 o godzinie 22:20

    poczekaj aż pójdziesz do roboty tam dopiero zobaczysz co to kurwa jest kretynizm w czystej postaci jak przyjdzie ci pracować z takimi pojebami, że nie będziesz kurwa pewny czy dożyjesz do wieczora i jeszcze kiedyś poczujesz smak zimnego browarka czego kurwa nikomu nie życzę…

  2.  Szturmierz pisze:
    12 marca, 2012 o godzinie 14:34

    Wyniki w nauce nie odzwierciedlają poziomu inteligencji w żadnym kurwa stopniu. Ale wiem o czym mowa, bo u mnie w 1 technikum uczyli nas UWAGA kolorów i liter! – no kurwa, a połowa miała nawet z tym problem… A jeśli chodzi o ogólny światowy popierdolonizm społeczeństwa to mam taką sprawdzoną rade – pierdol innych. Dobrze na tym wyjdziesz, a musisz tez pamiętać, że Ty dla niejednego tez niejednokrotnie byłeś częścią ułomnego społeczeństwa.

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.