ŚLUB W MONAKO

3 lipca, 2011, Autor:

NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM PODKREŚLIĆ, ŻE NIE WKURWIŁ MNIE ŚLUB JAKIEGOŚ TAM KSięDZA ALBERTA I SZARLOT – WKURWIŁO MNIE CO INNEGO.
A było to tak. Włączyłem sobie EURONEWS, bo CNN kłamie i akurat leciał na żywo koncert J.M Jarre’a. Zaciekawiło mnie, bo kiedyś gościa lubiłem szczególnie jego 3 pierwsze płyty, ale jak to powiedział za przeproszeniem członek zespołu COLDCUT – Żar dla muzyki elektronicznej nie zrobił nic szczególnego poza jej spopularyzowaniem – i miał rację, bo na dość skomplikowanych podkładach Żar wstawia w sumie proste melodie – no ale chuj z tym.
Koncert lalunia, za darmo Albert fudnął z racji swojego ślubu.
Żar zamiast grać to więcej biegał i skakał i pozorował, a na klawiszach grał jakiś inny gościu – chuj z tym – fajerwerki chuje muje, światła, lasery itp.
Nawet dobrze się oglądało, aż wybiła pełna godzina i musieli wstawić wiadomości. I wstawili. Wstawili coś co mie wkurwiło na potęgę.
Na ekranie ukazał się ruda kurwa przejmujący flagę unijną od jakiegoś madziara. I ruda kurwa z tępym kwadratowym ryjem kielczył się do kamery, a flagę rozwijał tak nieudolnie jak Amerykanie na pozorowanej wyprawie na Księżyc kurwa.
Nienawidzę tego chuja z całego serca, a teraz nienawidzę go jeszcze bardziej, bo mi spierdolił ,chuj rudy, koncert swoim nieszczerym ryjem kurwa jego mać!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 7,78 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Aktualności

komentarzy 10 do “ŚLUB W MONAKO”

  1.  slawo pisze:
    3 lipca, 2011 o godzinie 19:43

    Luk wracaj ,chuj z monarchią to wszystko pierdolnie motłoch ruszy .. Potrzebni będą komisarze

  2.  Pinio pisze:
    3 lipca, 2011 o godzinie 22:48

    I tak lepiej, że rudy, niż jakby nielot miał to robić. Zresztą chuj z tymi wszystkimi politykami, rudymi, nie rudymi, latającymi, nie latającymi i innymi chujami. Wszyscy tam to jedne i te same komunisty jebane.

  3.  galanonim pisze:
    4 lipca, 2011 o godzinie 00:02

    lepszy on niźli niziłek psycholek bądź plastuś ciotunia…takich kurwa mamy polityków POLACY!

  4.  galanonim pisze:
    4 lipca, 2011 o godzinie 00:06

    niech jest kurwa lepiej ten tusk kurwa coby wstydu bynajmniej nie narobi bo kurwa reszta to ja pierdole kurwa pod ścianę i kula w łeb i kurwa smoleńśk kurwa rekombek chuje

  5.  galanonim pisze:
    4 lipca, 2011 o godzinie 00:13

    z tym smolenskiem to wykurwilem bo na jakimś forum zajebalem tak od siebie ze trzeba tam profilaktycznie kolesiowi kule w lep dojebac za jakas jego wypowiedz niewarzne kurwa i dostalem re; ze kurwa jestem pierdolonym kurwa chu ku i ci bo kurwa od kuli w lep gineli kurwa boheterowie kurwa w katyniu ja pierdole szczyt kurwa chujostwa…

  6.  luke pisze:
    4 lipca, 2011 o godzinie 14:25

    dobry polityk to martwy polityk, a tych w tv często nie pokazują, a drugie to amerykańskie jełopy mają dużo wspólnego z polskimi jełopami, ci piewrwsi na 4 lipca napierdalają pertardami już od czerwca a ci drudzy na nowy rok napierdalają cały kurwa grudzień…

  7.  Letalne Pącie, tylko niezalogowane pisze:
    4 lipca, 2011 o godzinie 21:57

    tak nawiasem tylko
    „nie zrobił nic szczególnego poza” + „dość skomplikowanych podkładach”(nie twierdzę, że ogólnie skomplikowane=dobre, ale tu się to spełnia)
    moją zdanią spopularyzował jeszcze W Huj Drogi Sprzęt Do Robienia Muzyki, który obecnie prześciga średniej klasy laptop z programem do tworzenia muzyki i obecnie każdy Licealista może być Żarem. Brak mu tylko wielu lat, operacji plastycznych, popcharyzmy i trzech złotych kuleczek

  8.  luke pisze:
    4 lipca, 2011 o godzinie 23:47

    taaa – ale jest wielu twórców mniej znanych, a którzy generowali o niebo lepszą muzykę – Jarre jest poprostu popularny a to co jest popularne musi się sprzedać a jak musi sie sprzedać to już dalej wiadomo…

  9.  Letalne Prącie pisze:
    5 lipca, 2011 o godzinie 20:54

    nie wsłuchiwałem się w starą elektronikę, bliżej mi do współczesnej (2000<)
    Któś godzien polecenia?

  10.  luke pisze:
    5 lipca, 2011 o godzinie 23:55

    Klaus Schulze – czasami miał ostre chłodne dźwięki – dużo sequencer’ów i moog’ów to lubiłem kiedyś, a z „nowości” to polecam płytę z bodajże z 1995 roku : Floatpoint – Beam Error – zajebiście zakurwista – a jak się człowiek lekko znieczuli i posłucha to jest w kosmosie ;)