Koniec Wiosny

11 czerwca, 2011, Autor:

Kurwa, kurwa, kurwa – tak wyglądały moje myśli, gdzieś w połowie maja. Po kiego chuja mam zapierdalać przez 9 miesięcy w  szkole, skoro i tak wszystko można nadrobić w ten 10 ? Jaki to ma, kurwa, sens, się pytam? Ale to nie wszystko.

Żeby nie było za wesoło, to czerwiec jest moim ulubionym miesiącem z uwagi na wspaniałe pigułki na których jadę przez te 20-parę dni, aby funkcjonować jako tako. Wierzcie, lub nie ale jest to wybitnie wkurwiające. Pięknych przykładów zakurwiania pod sam koniec nie brakuje: wymyśliłem sobie, że nakurwię z wspaniałego przedmiotu, jakim jest biologia, ocenę dobrą. I co ? Teraz muszę zapierdalać całą sobotę i niedzielę wkuwając jebany szkielet, nerki i układ pokarmowy. Jaki to ma kurwa sens ? Po chuja są takie zjebane poprawy, i to akurat pod koniec roku ?!

Inną sprawą są pociągi SKM. Nie wiem czy ktoś z was wie o czym mówię. Gwoli ścisłości, są to pociągi kursujące między Gdańskiem a Wejherowem, rzadziej między Słupskiem a Tczewem, czy innym chujowym miastem. Wracając jednak do tematu, był czas, kiedy one były punktualne. Ten czas skończył się gdzieś w okolicy połowy maja. Ile to mi kurwa przysporzyło trudności, to się już kurwa nie wypowiadam, ale do kurwy nędzy, czy tak ciężko utrzymać dobry przejazd w czasie remontów ? Czy to jest takie kurwa trudne ?!

Miało być krótkie ale wyszło jakie wyszło i o nie do końca określonym temacie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 4,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja, Transport, Życie

komentarzy 8 do “Koniec Wiosny”

 1.  prywatnyKat pisze:
  15 czerwca, 2011 o godzinie 15:35

  kurwa po studiach w polandi dobrze płatną robotę z możliwością awansu znajduje naprawdę niewielu, reszta na odstrzał kurwa turlają się poniżej swoich preferencji, bo nawet jeżeli już znajdą coś w swoim fachu to pracodawca nie daje im szans, żądając z dupy kurwa doświadczenia w zawodzie…

 2.  Catalyst pisze:
  17 czerwca, 2011 o godzinie 11:14

  Zgodzę się z tym, jak w Polsce jest z robotą, chujnia z grzybnią, ot co. Ale temat spierdolił na złe tory, bo z poprawy przedmiotów wjebało się w robotę.
  Poprawianie ocen pod koniec roku jest wkurwiające, nie powiem.
  Ale kurwa, przejdę do rzeczy.
  Wkurwia mnie to czego uczą w szkołach. Na chuj w gimnazjach wpierdolili profile, skoro nic z nich kurwa nie ma?
  4 lata temu wybrałem profil informatyczny, to kurwa na profilu humanistycznym mieli kurwa informatykę raz w tygodniu przez 3 lata, a u mnie było kurwa tak:
  1 rok – informatyka + dodatkowe, komu się kurwa chce
  2 rok – NIC KURWA KOMPLETNE NIC ZERO I CHUJ
  3 rok – powtórka z pierwszego
  No i jak się tu nie wkurwiać.
  Dobra, nieważne, gimbazjum to jeszcze chuj.
  Na chuj mi w zawodzie informatyk potrzebne pierdolone kwasy karboksylowe czy inne chujstwa?
  Nosz jaciepierdole.
  koniec

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.